Модни консултации - 49

  • 39 985
  • 789
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 19 929
На мен ми харесва в контекста на нещо азиатско – аксесоари, грим. Иначе ми е твърде къса и леко ми навява пеньоар.


# 106
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
На мен ми е студено по къс ръкав под якета.Задължително съм с пуловери, обичам много и бодита.

# 107
  • Мнения: 4 350
На мен също ми навява пеноар по цветове и материя. Освен това този тип ризи седят много добре само на определен тип тяло - като на манекенката. Но ми идва нещо прекалено.... разголено. Трябва притежателката да е сигурна че има плоско коремче Wink

# 108
  • Мнения: 2 435
Обожавам кашмирените си пуловери, но и тази зима няма да мога да им се порадвам. В стаята ми е толкова горещо, че дори и с памучна тениска с къс ръкав се изпотявам. Отивам на работа и още с вкизането го свалям.

По темата: любимият ми есенен аксесоар са шаловете, копринени, памучни, кашмирени, както и три чифта кубинки.
Ръкавици също обичам, но кожени. Тези дни ще изкарам новите ми розови.

# 109
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
На мен ми хареса ризата. Точно, каквато е. Не мога да измисля нещо по-оригинално от черно боди/тесен потник и черни дънки с висока талия. Но няма и нужда.

# 110
  • Мнения: X
А къде забравихме маските  Mask? Joy
Интересно ми е с какви маски ходите? Съчетавате ли ги с дрехите? От къде си купувате?

От началото на месеца съм в Германия и забелязвам, че има мода и в тези аксесоари. Все още не съм видяла такова нещо при нас в България, но кой ти носи там Rolling Eyes

# 111
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
Mоите са от тънък и еластичен плат, ушити по лицето с ръбче на нослето и брадата, така че стоят излято. Шарени са, имам с Dama de la Muerte и синя с японски черешови клончета, двете с черен ръб. Имам и тип шал и тип бандана. Нося ги изключително рядко, но сега ми се е паднало да влизам в магазина така gangsta, сякаш ще ги обирам. Grinning

# 112
  • Мнения: 18 542
За мен маските не са аксесоар, а временна необходимост и нямам намерение да ги включвам като част от облеклото.

# 113
  • София
  • Мнения: 13 736
На мен под 35-6 градуса ми е студено и зимата съм като ескимос. Така искам подобен пуловер с ботушки, ама само пред камина мога да го нося.

# 114
  • София
  • Мнения: 1 356
Всеки път, когато имам колебание, тукашните дами помагат☺️. Моля и сега за съвет.
Как смятате - червени/бордо боти с какъв чорапогащник трябва да се носят - същия цвят, черен, бежов...

# 115
  • Мнения: 1 533


Според вас, добре ли ще стоят с рокли такъв тип ботуши?
И харесват ли ви като модел,въпреки ниския ток ,който имат?
Не съм носила досега,искам такъв тип ,но да са кожени или велурени,тези  са текстилни.

# 116
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Всеки път, когато имам колебание, тукашните дами помагат☺️. Моля и сега за съвет.
Как смятате - червени/бордо боти с какъв чорапогащник трябва да се носят - същия цвят, черен, бежов...

Зависи от концепцията, от останалите дрехи, от визията, която се търси, от наличностите в съответния гардероб.
Монохромните съчетания са прекрасни , + цветен акцент. А може и самите боти да бъдат акцентът.

Скрит текст:






# 117
  • Мнения: 5 712
Не харесвам чорапогащи с телесен цвят,предпочитам на голо. Аз бих сложила черни,сиви,тъмно сини, кафяви.
Ботушите са ок за рокля,но ежедневна, токът е удобен . Хубави са ,но не стават за дъждовни дни.
Маските за мен също не са аксесоари,не ги харесвам,но нося бели, защото мога да ги пера на висок градус.

# 118
  • Мнения: 7 297
Дразня се, когато се опитват да ми пробутват маските като моден аксесоар. Не са. Ползвам еднократните.

# 119
  • Мнения: 6 930
И аз не смятам да ги превръща в аксесоар. Нося каквото хвана, най-често бяла или черна

Общи условия

Активация на акаунт