Абонаментни кутии в България - Тема 13

  • 63 733
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
По същата причина може да не се "разбереш" и с лосион/душ гел и който и да е друг продукт... Simple Smile
А XXL скраб имаше в кутията за юли - UpCircle. Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 814
200гр. продукт за тяло не е ХХЛ р-р.  От всички бюти кутии само едно блестящо желе си виси няколко месеца недокоснато Simple Smile

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Аз получих маската на Кибрит да я тествам и е страхотна. Много хубав аромат на ванилия има и наистина изглажда косата. А тези 500мл ще ми стигнат за много време.

# 18
  • Мнения: 1 015
Това блестящо желе да не е на Brave new hair,аз го имам същото и съм го използвала 3 пъти,ама и тук в Англия няма лято като в България, лятото е 1 -2 седмици

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4
Има ли я качена отворената кутия за ноември на Кибрит, защото аз не успявам да я открия нито тук, нито в предишната тема ? 😩

# 20
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз си поръчах кутията на Кибрит само заради маската. Изглежда ми много добре според написаното пък ще видим. Дано р хубава кутията.

# 21
  • София
  • Мнения: 245
Дами, не успявам да се ориентирам за гоодбокс и белбокс коя кутия с какъв показан продукт е активна към момента. Може ли съдействие!

# 22
  • Мнения: 22
Има ли я качена отворената кутия за ноември на Кибрит, защото аз не успявам да я открия нито тук, нито в предишната тема ? 😩
Още не е изпратена. В началото на ноември ще я пращат.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Кутията на Кибрит е изчерпана 😱
Който поръчал - поръчал.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 814
Дами, не успявам да се ориентирам за гоодбокс и белбокс коя кутия с какъв показан продукт е активна към момента. Може ли съдействие!
Белбокс разкриват продукт седмица преди изпращането на кутии, в началото на другата седмица предполагам ще кажат

# 25
  • Мнения: 639
Много се чудех на всички кутии този месец, но така и не си харесах коя да поръчам. Май ми станаха в повечко продуктите напоследък, трябва малко да ги поизчерпам.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 795
и аз този месец няма да поръчвам ,имам доста козметика.

# 27
  • Мнения: 176
My Full Box  Октомври

# 28
  • София
  • Мнения: 1 914
Моята е в Спиди, но добре че качихте снимка, че ми е любопитно. Simple Smile

Естествено продуктите за кожата ми харесват, ноооо този лилав лак (че и перлен, такива не нося пък изобщо) и златен молив какво ще ги правя. Заради маслото за лице не съжалявам де.

# 29
  • Мнения: 123
Много бързо се изчерпа Кибрит този месец Sad Вероятно заради маската.

Общи условия

Активация на акаунт