НОЕМВРИйчета 2❤2❤ - ТЕМА 8

  • 27 859
  • 733
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 201
Да са честити и здрави малките човечета и бързо възстановяване на майките! На нас, останалите кураж още малко остана!
Kisela_Krastavi4ka, утре съм на последен преглед и ще уточним категорично датата, но със сигурност ще бъде следващата седмица. Във вторник ще бъда точно навършена 37 г.с. или три седмици преди термин. Чувствам се добре, нямам оплаквания и си мисля, че мога и още една седмица да изкарам, но лекаря ми иска секциото да бъде планувано и да се избегнат всякакви рискове. Бебетата преди седмица бяха измерени по 2.300 и 2.400 кг. При теб как стои този въпрос, имате ли вече дата?

# 226
  • Мнения: X
Наложи се да ме приспят, защото изкървя яко ниската плацента, както се очакваше де и не можаха да спрат кървенето и се наложи тампонада , с която си стоя сега . Но това си е специфично за това състояние. Сигурна стм че при вас всичко ще мине без облаци. Иначе самата операция , упойка, всичко е песен за 5 Мин ако няма усложнения. Не е страшно изобщо, тези които ще сте секцио, не се тревожете изобщо. После си боли 2 часа , няма да лъжа ама то и другото боли, само че преди това. сега не боли като стоя Simple Smile само, че скоро ме чака раздвижване и с изваденото ми рамо, да се чудя кое ме боли повече 😂

# 227
  • Мнения: 193
По принцип ние датата отдавна я изговорихме, по моя календар е 37+4, по този на докторката 37+2, но се колебая дали да говоря с нея, ако можем да изчакаме още малко. Иначе на преглед съм чак на 29.10.
Аз се чувствам вече много тежка, особено през нощта ми е доста тегаво в леглото и днес си мислех, че ми се ражда вече Grinning ама пък ако мога да изчакам, все ще го преживея някак още седмица примерно.


Po3u,
При теб как стоят нещата?

Да са честити и здрави малките човечета и бързо възстановяване на майките! На нас, останалите кураж още малко остана!
Kisela_Krastavi4ka, утре съм на последен преглед и ще уточним категорично датата, но със сигурност ще бъде следващата седмица. Във вторник ще бъда точно навършена 37 г.с. или три седмици преди термин. Чувствам се добре, нямам оплаквания и си мисля, че мога и още една седмица да изкарам, но лекаря ми иска секциото да бъде планувано и да се избегнат всякакви рискове. Бебетата преди седмица бяха измерени по 2.300 и 2.400 кг. При теб как стои този въпрос, имате ли вече дата?

# 228
  • София
  • Мнения: 2 497
Бъбли, честито! Heart

Леле, Krasyma, то не остана! И краставичката.... Simple Smile Аз съм назад, мацки, едва 34седмица съм, та ще трябва да си почакам. Само че днес доста ме стягаше корема, ужасно изнервена съм покрай намалялото движение и недоспиването и вече си мисля и аз как ми се ражда..... Но поне още 2-3седмици да седят на топло девойките. Всеки петък съм на тонове. Лекарката ми в крайна сметка каза, че ще го мислим на мига, ако не тръгнат до 37 вече ще ме кръцкат Simple Smile Но не сме говорили за дати.

# 229
  • Мнения: 295
Скъпи девойки, днес се роди Матея 3400, 51 см.  Планирано секцио. Малко излязоха от релси нещата , но няма да всявам смут. Видях я за секунди преди да ме приспят, понеже се наложи. Помня само че си помислих колко е беличка и хубавка. Момичета всичко си заслужава повярвайте ми! 💕
Bubblyyyyyy, Матеяяяя❤️💞💖💋 Красивата Матея! Да е жива и здрава, силна, борбена, щастлива! Къде си, Бъбли? Как си? Утре ще си я гушкаш вече! Пращам ви целувки и прегръдки безброй!

# 230
  • София
  • Мнения: 153
Бъбли, честита да е Матея. Здрава и щастлива да расте. На теб бързо възстановяване.

Аз от преди час съм в Шейново с 3,5 см. разкритие. Очаква се утре в ранни зори да се случат нещата.

# 231
  • Мнения: X
Малеее, ма то истинско става, бре...
аз ударих една чаша бяло вино за Матей и Матея
diamond_star - стискам палци всичко да мине лесно Simple Smile

# 232
  • Мнения: 295
Бъбли, честита да е Матея. Здрава и щастлива да расте. На теб бързо възстановяване.

Аз от преди час съм в Шейново с 3,5 см. разкритие. Очаква се утре в ранни зори да се случат нещата.
С теб сме, момиче! Стискай зъби! Пожелавам ти бързо разкритие и после бързо и безшевно раждане! Стискам палци и чакам добрата вест!

# 233
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Еха, само хубави неща от последното ми влизане! Blush
Честито, Bubbly! Heart Жива и здрава да е Mатея и бързо възстановяване!
Diamond, успех и от мен и стискам палци! Hug

# 234
  • Мнения: 372
Честити да са Матей и Матея!!!!
Да са здрави и много щастливи. На вас мамчета бързо възтановяване.
Диамант палчета за едно бързо и базшевно раждане ☺с пухкав бебешки финал !!!!
И до моето раждане не остана.
Другата седмица ще се запозная с дъщеря ми 😍

# 235
  • Мнения: 1 914
Мале, много е вълнуващо. Започва истински бебевалеж. Мъжът ми се ошашка. Като му споделя, че някоя "ноемврийка" е родила и все пита: Нали сме още октомври, защо ноемврийките раждат вече Grinning?
Нощем като ме усети да ставам или връщам от тоалетна и се стряска и пита какво се случва.
Как да му обясня, че ако тръгна да раждам, първи ще разбере Scream
Blush

# 236
  • Мнения: X
Хахахаха Ангелче и моят точно този въпрос задава хахаха

# 237
  • София
  • Мнения: 1 791
Аз ще пожелая бързо и естествено раждане. И да има някой шев, не е толкова гадно колкото секциото.
(П.п. аз родих в понеделник с 8см разкритие и спешно секцио на финал.. още съм в Шейново като сгазена котка, но поне има много кърма, та не съм правила разкритие за нищо).
Успех и квот такова, важното е да сме живи и здрави и ние, и бебуните.

# 238
  • Мнения: 176
Мале, много е вълнуващо. Започва истински бебевалеж. Мъжът ми се ошашка. Като му споделя, че някоя "ноемврийка" е родила и все пита: Нали сме още октомври, защо ноемврийките раждат вече Grinning?
Нощем като ме усети да ставам или връщам от тоалетна и се стряска и пита какво се случва.
Как да му обясня, че ако тръгна да раждам, първи ще разбере Scream
Blush

Хаха много познато. И моя всеки ден ме пита ще раждаш ли днес. Как съм. Какво чакам, колко вече са родили 😅. Ако изохкам нещо веднага - раждаш ли? От две седмици все това ме пита (термин за 8.11 и АГ каза, че сигурно ще изкарам до тогава 😀)

# 239
  • Мнения: 266
Ехеееее какво става тука 🥳🤪👶🏼👶🏼👶🏼
Честито на Dagny , BubblyFogg , Gerta 🥳 да сте живи и здрави и семействата ви ❤ и благодаря че ни вдъхвате кураж, а не ни шашкате още повече 😃
Както сме я подкарали то ноемврийките останахме наполовина... усещам как пък ноември ще се напълним с декемврийки 😃

Общи условия

Активация на акаунт