Как понасяте първите дни на детето ви в яслата?

  • 1 668
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Мисля си, че ще е по-голям, ще свикне по-бързо.
Повечето жени, минали по-този път, твърдят, че като по-малки децата по-лесно привикват...а колкото повече порасват, толкова по-трудна е раздялата. Аз самата съм пример за това- докато тръгна на училище ме гледаше баба ми (която обичах с цялото си сърце!). Когато тръгнах на училище то не беше рев, не беше шок. Бях най-едрото дете в класа (понеже тръгнах от 7г, а не от 6), а се тръшках като бебе Embarassed- смешна и трагична картинка.

Може би не трябва толкова да се обвиняваме, а и може би по-скоро се проявява нашия егоизъм- нашето детенце при тези "лоши" чужди хора  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 403
И аз се чувствам гадно Cry Емили ходи от една седмица и само пла4е, незнам дали изобщо ще свикне.

# 17
  • Мнения: 2 751
Мисля си, че ще е по-голям, ще свикне по-бързо.
Повечето жени, минали по-този път, твърдят, че като по-малки децата по-лесно привикват...а колкото повече порасват, толкова по-трудна е раздялата. Аз самата съм пример за това- докато тръгна на училище ме гледаше баба ми (която обичах с цялото си сърце!). Когато тръгнах на училище то не беше рев, не беше шок. Бях най-едрото дете в класа (понеже тръгнах от 7г, а не от 6), а се тръшках като бебе Embarassed- смешна и трагична картинка.

Може би не трябва толкова да се обвиняваме, а и може би по-скоро се проявява нашия егоизъм- нашето детенце при тези "лоши" чужди хора  Rolling Eyes


Да ти кажа, майка ми вчера ми напомни как един мой съученик рева целия първи клас... Sad
За момче даже е още по-гадно...
Успокои ме малко  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 8 505
Оставих я в яслата и отидох на кафе с приятелки.Кофти ми беше,но като че ли успяха да ме поразсеят.Като си я взех наобед всичко беше различно-все едно ходеше на ясла от месеци.Така че първите дни за мен бяха първи ден.Пожелавам на всички хлапета такова светкавично свикване с яслата!

# 19
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Не ме гризе съвестта, че съм дала детето на ясла. Оставих го сутринта - ревна в лелята, но тя бързо го внесе вътре. В 12.30 ще отида да го взема. Дано не е ревал много.
Сега си пия кафето във форума на спокойствие Sunglasses (Самовнушението е голяма работа, да знаете  Mr. Green)
И аз съм на мнението, че колкото е по-малко детето - по-лесно свиква. Може би, защото още не разбира толкова много Thinking Поне с големия беше така.

# 20
  • Мнения: 2 657
Ами,тя лелката ми каза даотида в толкова 4аса.Дано не е плакал,4е само го мисля,понеже има навика да се захласва като реве Cry

# 21
  • София
  • Мнения: 2 164
Все си мисля- толкова много го исках това дете, а сега ще го дам да ми го гледат чужди хора, а аз ще хукна на работа...Дали да не си остана вкъщи? Ама докога? Ами пустите му пари Twisted Evil! Ами детенцето ми, ами ако плаче, ами аз се чувствам тооолкова виновна... Лоша майка ли съм Cry
И аз се чувствам по същия начин. Постоянно си задавам въпроса "правилно ли постъпвам?", разстроена съм, плача, не мога да си намеря място  Sad Представям си какво ще ми бъде първият ден без Емма... Cry

# 22
  • Мнения: 5 577
И аз да споделям. Преди малко директорката каза, че приема Иван от др. понеделник.

Много съм щастлива, нямам търпение, незнам защо така. Дано не ми секне ентусиазма с някоя хрема, или много ревове.  Sad

# 23
  • Мнения: 2 751
И аз да споделям. Преди малко директорката каза, че приема Иван от др. понеделник.

Много съм щастлива, нямам търпение, незнам защо така. Дано не ми секне ентусиазма с някоя хрема, или много ревове.  Sad
И аз бях така.
Просто сега ми е тежко, защото го виждам, че реве.
Сега като го взех, веднага ревна като ме видя, но пък бързо спря и започна да ми разказва разни неща.
Поуспокоих се, че днес сутринта бях много зле.
Може би защото го води мъжа ми, по-добре е явно да го водя аз, нищо, че ще плаче повече.
Знам ли? newsm78

# 24
  • Мнения: 1 403
Да се похвалим, днес е първия ни ден в който не сме плакали  bowuu

# 25
  • Мнения: 2 274
Отразяват ми се чудесно!
Свърших стпрашно много отлагана работа, почивам си, ходя където си поиескам, обръщам качествено внемание на по-големия ми син.  Hug
Да отбележа, че с баткото съвсем не беше така-имаше много сълзи от моя страна, но децата сам ного различни!

# 26
  • Мнения: 2 751
Да се похвалим, днес е първия ни ден в който не сме плакали  bowuu
smile3501 smile3501 smile3501
Дано и аз скоро се похваля  Praynig

# 27
  • Мнения: 2 751
Отразяват ми се чудесно!
Свърших стпрашно много отлагана работа, почивам си, ходя където си поиескам, обръщам качествено внемание на по-големия ми син.  Hug
Да отбележа, че с баткото съвсем не беше така-имаше много сълзи от моя страна, но децата сам ного различни!

И аз започвам да върша отлагана работа, макар че и работя и не ми стига много времето, но все пак... Simple Smile
Днес се чувствам по-добре, Калоян май също  Simple Smile
Започна да ми разказва разни впечатления, казвал си там, че има ако и пиш.
Предните дни не казваше.
Е, утре пак ще пореве, предполагам, но ще влезем в час, няма как  Praynig

# 28
  • Мнения: 128
Моят син е на 2 г. и 9 м., до сега съм го гледала, като използвах детегледачка за 4 часа, но виждам, че скучае и търси компанията на деца, избягва бабата и дори плаче от нея,затова реших да го дам на детска градина, за да избегна ситуацията от миналата зима, която прекара пред телевизора и на пролет като го пуснах навън с децата беше като дивак . От 18 септември сме "градинари",но от сега се колебая дали постъпвам правилно, вече освободих жената и изпитвам огризения към нея, синът ми си мисли, че тя не идва, защото само аз ще се грижа за него и изглежда толкова щастлив, а изобщо не подозира какво съм му приготвила. Знам, че вече връщане назад няма, детегледачката едва ли ще се върне, а детската градина сме предплатили за 5 месеца напред, защото такова беше условието. Всеки ден ви чета и се надявам скоро да има повече добри новини от вас, за да се окуражя малко- другата седмица с удоволствие ще споделя нашия опит с вас, дотогава ви пожелавам успех и много усмивки на малките слънчица!

# 29
sina mi e na 11mes.16dena.Ve4e e priet za jaslata,na doktorkata mi kaza da iz4akam da mu bie vaksinata na 1god. i 1mes. i togava da go puskam,no v jaslata ima i po malki ot naz,kakvo da napravja*kakva e tazi vaksina i za6to e ot takova goljamo zka4enie*

Общи условия

Активация на акаунт