Изпитах душевен оргазъм...

  • 1 800
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Брависимо, Катюш   Hug

Значи музата не заспива за винаги.

Да си кажа скромно, и аз пишех стихове, до към 24тата си годишнина. След това някак си престанах.

ето един стих от тогава

Не знам дали ще посмея отново да пиша.
Радвам си, че ти си събудила своето вдъхновение     bouquet

# 16
  • Мнения: 4 473
Браво, Катюша! Peace Чакаме новите произведения Wink

Честит Рожден Ден!  bouquet

# 17
Тук май ако не се възхищаваш със стадото, си отритнат. Пиши си, но според мен стихотворението е адски слабо. За 16 год. бива. , но не бих го сравнила с Петя Дубарова.

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми аз не виждам тя да претендира за нещо подобно. Нито пък някой да я е обявил за по добра от Петя Дубарова? Какво, всички, които не сме по добри, просто да не пишем ли?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Тук май ако не се възхищаваш със стадото, си отритнат. Пиши си, но според мен стихотворението е адски слабо. За 16 год. бива. , но не бих го сравнила с Петя Дубарова.

Мога да ти пратя на лични доста по-добри мои стихове ако се интересуваш Laughing, но наистина не ставаше дума за литературната "тежест" на стиха, а за факта, че ми беше хубаво да хвана химикала отново. И красотата на поезията е точно в многообразието й и емоциите, които пресъздава и извиква, не в оценките...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Аз пък донякъде завиждам на уменията на хората да пишат, ей-така, за удоволствие.  Simple Smile Като ученичка и аз се пробвах, ама нещо ме беше страх някой да не ми ги прочете.... Crazy

Катюша
, важното е, че пребиваваш в добро настроение и си щастлива. Честит празник! Наздраве!

А злорадстващите да се изказват на лични, или май избиват комплекси, та публично се обаждат, че и с прясна регистрация...)

# 21
  • Мнения: 793
Тук май ако не се възхищаваш със стадото, си отритнат. Пиши си, но според мен стихотворението е адски слабо. За 16 год. бива. , но не бих го сравнила с Петя Дубарова.


Sunny dream- ти да си видяла да претендира, че е Петя Дубарова  Shocked Просто нямаше муза доста дълго време и искаше да го сподели. Не всички, които пишат тук го правят с цел възхищение или да се харесат на някои. Аз лично и се кефя, като знам в каква творческа яма беше, човека които пишеше по три стихотворения на седмица. С ръка на сърцето мога да твърдя , че на 16 години имаше доста стойностни стихотворения в стил Петя Дубарова и не е само мое мнение. Спирам по темата да не се ядосвам повече.

п.с.Аз бях решила да не пиша по темата, тъй като повечето ще си кажат, че съм и сестра и е нормално да я защитя , обаче това изказване направо ме подлуди.

Общи условия

Активация на акаунт