Перилни препарати и омекотители – 63

  • 43 790
  • 773
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 847
Моля за мнени за Сано Максима!
Боклук с приятна миризма.

# 316
  • Мнения: 68 691
Ходих в К за персил. Омръзна ми в скапания ни филиал да зареждат орязана версия на брошурата.
Нямаше прах за бяло. Нито от Ариела...нито от персила. И двата са на промо и за двата пише различни видове !!!!!!

За Есекса какво казвахте. Поне има избелители на кисл.основа.

Гледах и персила бебешкия...някой писа че му били върнали кисл.избелители.
Няма такова нещо...не ги съдържа. Печат-  от февр.тази година е прахът. Избелители - само оптични.

# 317
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 463
И нри нас няма Персил прах за бяло в К, и е двата магазина. Редовно няма на тази промоция, търсила съм 2 или три пъти. Вчера пак търсих. И Ариел няма да.

# 318
  • Мнения: 68 691
Питала съм...малък ни бил филиала...за това нямало от всичко. Бла..бла..
А е на хубава цена персила....6 лв идва за 18 пранета. Но само за цветно взех.
Вси по-трудно си намирам прахове на промо. Капсули и течни все въртят...

# 319
  • Варна
  • Мнения: 1 917
teta75 не че действа със сигурност, ама поискай книгата за рекламации и оплаквания. Преди няколко години в близка до нас Била, в събота преди Великден нямаше нито едно шоколадово зайче, яйчице или подобно за дребен подарък на дете. Аргументът беше същият - малък филиал, малко търсене дрън, дрън. Запънах се и поисках книгата. Оттогава не съм забелязала да липсват такива, но... може и да е случайно.

# 320
  • Мнения: 68 691
Рядко ходя там. Само за прах когато има промо.
Може и да им пиша в сайта. Не знам. Изморих се вече да се боря ...с тоя с оня. То не е един такъв търговец.

# 321
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
Права си teta, и аз се чувствам изморена.
Даже днес викам на ММ, че ще гледам аз да съм добре, вече ще се старая нищо друго да не ме докосва. Neutral Face Ама да видим дали ще издържа. Thinking

Последна редакция: чт, 03 дек 2020, 22:04 от didka ®

# 322
  • Мнения: 691
Здравейте на всички . Много се радвам , че открих тази прекрасна темичка. На мен перилните препарати са ми слабост . Повече от 12 год. живяхме в чужбина и там перях с Ариел и понякога Скип. В България купувах Ариел, но за съжаление няма нищо общо .
Та... Сега открих Alvesta за тъмни дрехи , течен Ариел за бяло и Персил капсули за цветно. Доволна съм също и от червения Первол. [/img]

# 323
  • Мнения: 3 417
Да не е  Alvina .
Знам за Алвеста тоалетна хартия  - течен сапун . Но перилни не съм срещала .

# 324
  • Мнения: 691
Не, Алвеста е. Има за бяло, цветно и за черни дрехи

# 325
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Teta, наскоро си купих Essex от Метро на промо цена .Досега не го бях ползвала.Според мен не е никак  лош ,няма силен и натрапчив аромат ,като някой други ,но пере добре сякаш.
Редувам с Ариел -течен според прането.

# 326
  • Мнения: 3 417
Не, Алвеста е. Има за бяло, цветно и за черни дрехи
В кои магазини го има ?
Не съм виждала .
Има ли прах или е само течен

# 327
  • Мнения: 691
Скрит текст:
Не, Алвеста е. Има за бяло, цветно и за черни дрехи
В кои магазини го има ?
Не съм виждала .
Има ли прах или е само течен
Не знам от кой град сте . Тук, във Варна го има . До колкото знам има фирмени магазини в Бургас, Самоков и мисля в Карнобат ( там ги произвеждат )
Да не е  Alvina .
Знам за Алвеста тоалетна хартия  - течен сапун . Но перилни не съм срещала .
Това успях да намеря . Прахообразен има само един вид ( зеления , за цветно).

Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 12:58 от AnMary

# 328
  • София
  • Мнения: 3 847
Абе защо не казвате, че Персила в Кауфланд е в големи опаковки? Само бих пътя до тоя отвратителен магазин. Но аз съм си виновна, трябваше да погледна брошурата.

# 329
  • Мнения: 68 691
Двойни..36 пранета. Чак големи не са..те все по-малки стават.

Общи условия

Активация на акаунт