Перилни препарати и омекотители – 63

  • 45 275
  • 773
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Химикал премахвам безотказно със спирт или силна ракия /от памучни ученически дрехи/.

# 301
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 856
Скрит текст:
Щом толкова се притеснявате за пералните си със сигурност знаете, че течните перилни препарати могат да се ползват и за пране на ръка.
Аз течен няма да върна, още повече ако ми е подарък. Веднага бих му намерила приложение, освен приложението му за пране на дрехи в пералнята.

Без да се приема като реклама. Hands Point Up
Последното мое "изкушение" - прах, не течен.





Ползвайки ЛУПА (друг начин няма) може да се прочете, че прахът съдържа белина на кислородна основа 5-15% и сапун по-малко от 5%. За оптични избелители има отбелязване: +

Резултат от пране със 100 г прах за до 4 кг бяло пране на 60 градуса - БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ.


Втори опит днес (нали съм Тома неверни) - резултатът е същият. Отидох до Булмаг, ако има още от праха на цена 0.59 лв. - да си взема, но "промоцията" беше приключила - 200 г са на 1,09 лв. вече.
Да си перат, ще го намеря в по-голяма опаковка. Simple Smile

# 302
  • Мнения: 1 166
Моля, за съвет, как да почистя петно от сироп за кашлица. Детето го разсипа върху чаршафа, но стигна до дамаската на матрака...

# 303
  • Мнения: 2 966
Здравейте , може ли да ми препоръчате прах за бяло пране ? Благодаря предварително .

# 304
  • Мнения: 813
Здравейте, искам да попитам Ленор ПРАХ като този на снимката дали става за цветно пране, защото го поръчвам по интернет и не мога да видя състава му. И дали е качествен? Някой ако го е използвал ще се радвам на мнение за него.
Скрит текст:

# 305
  • Мнения: 69 096
Потърси го в други сайтове..все ще е написан състава.
На мен ми прилича на бяло да е. С аромат на омекотител е май.

# 306
  • Мнения: 813
Търсих, но даже в сайта на П&Г има състава само на течния. Започва да ме съмнява тоя прах Grinning

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 1 385
pOlina,този Ленор е за бяло,за цветно е Lenor gold orchid,color protected- немски или гръцки.

# 308
  • Мнения: 813
Ето го състава на праха, ако разбирам правилно македонски, има кислородни избелители.
 Аромата на изпраните дрехи е по-силен от на Ариел, което аз търся, тъй като не използвам омекотител.
Скрит текст:

# 309
  • Мнения: 2 966
Аз днес си купих този за бяло надявам се да не съм сгрешила .

# 310
  • София
  • Мнения: 4 725
Моля за мнени за Сано Максима!

# 311
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 669
Моля за мнени за Сано Максима!
за кое течен,, прах, омекотител?

# 312
  • Мнения: 3 417
Аз днес си купих този за бяло надявам се да не съм сгрешила .

Аз харесвам този с марсилски сапун и някакъв там аромат . Но опаковката е като като пластмасов плик .
Такива туби не съм виждала .

# 313
  • Русе
  • Мнения: 7 076
Моля за мнени за Сано Максима!
за кое течен,, прах, омекотител?
Течен и прах - не стават. Омекотителите се хвалят.

# 314
  • София
  • Мнения: 4 725
В Билла има Ариел и ще си взема от него... Намален е от 13 на 8лв

Общи условия

Активация на акаунт