Перилни препарати и омекотители – 63

  • 45 434
  • 773
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 972
Днес си купих този Ариел за цветно 18 пранета за 7.20лв.Някой може ли да разшифрова кога е произведен и дали е добре като състав.



Благодаря,предварително.
За състава не мога да кажа нищо но в момента ползвам същия . Пере много добре . Според дозировката аз 115 мл за твърда вода и средно замърсени дрехи . Когато сложих толкова е напени страшно много . Намалих на 75 мл и всичко е ОК.  Но 7.20 лв е много . Аз го взех за 6лв .

# 691
  • Мнения: 949
Този прах е от паралелен внос нали така?
Някой има ли идея във Варна освен в Борн, къде има другаде паралелен внос прахове.

# 692
  • Мнения: 1 038
Откъде го купувате за 6 лв ?
Днес си купих този Ариел за цветно 18 пранета за 7.20лв.Някой може ли да разшифрова кога е произведен и дали е добре като състав.



Благодаря,предварително.
За състава не мога да кажа нищо но в момента ползвам същия . Пере много добре . Според дозировката аз 115 мл за твърда вода и средно замърсени дрехи . Когато сложих толкова е напени страшно много . Намалих на 75 мл и всичко е ОК.  Но 7.20 лв е много . Аз го взех за 6лв .

# 693
  • Мнения: 2 972
Откъде го купувате за 6 лв ?
Скрит текст:
Днес си купих този Ариел за цветно 18 пранета за 7.20лв.Някой може ли да разшифрова кога е произведен и дали е добре като състав.



Благодаря,предварително.
За състава не мога да кажа нищо но в момента ползвам същия . Пере много добре . Според дозировката аз 115 мл за твърда вода и средно замърсени дрехи . Когато сложих толкова е напени страшно много . Намалих на 75 мл и всичко е ОК.  Но 7.20 лв е много . Аз го взех за 6лв .
[/spoiler]
Не знам от кой град си .

# 694
  • Сливен
  • Мнения: 4 084
Аз съм от Сливен нямаме много магазини паралелен внос,този го намерих в едно магазинче до работа където продават основно опаковъчни материали,нямат за бяло обаче.За мен 7.20 е нормална цена,в ДМ 18бр пране пак са около тази цена.
Имаха и прах Скип за бяло 60пранета за 19.90,тъмно синя кутия с бял надпис,нямаше как да я снимам.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
Аз имам 3пакета от показаният немски Ариел за цветно,купих го за 6,50лв-1пакет от магазин за паралелен внос в Пловдив,не съм го ползвала все още(имам отворена кутия за 60пранета немски Ариел за цветно).

# 696
  • Мнения: 1 038
Варна
Откъде го купувате за 6 лв ?
Скрит текст:
Днес си купих този Ариел за цветно 18 пранета за 7.20лв.Някой може ли да разшифрова кога е произведен и дали е добре като състав.



Благодаря,предварително.
За състава не мога да кажа нищо но в момента ползвам същия . Пере много добре . Според дозировката аз 115 мл за твърда вода и средно замърсени дрехи . Когато сложих толкова е напени страшно много . Намалих на 75 мл и всичко е ОК.  Но 7.20 лв е много . Аз го взех за 6лв .
[/spoiler]
Не знам от кой град си .

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 5 988
Аз имам 3пакета от показаният немски Ариел за цветно,купих го за 6,50лв-1пакет от магазин за паралелен внос в Пловдив,не съм го ползвала все още(имам отворена кутия за 60пранета немски Ариел за цветно).
От кой магазин в Пловдив го купи?

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
Аз имам 3пакета от показаният немски Ариел за цветно,купих го за 6,50лв-1пакет от магазин за паралелен внос в Пловдив,не съм го ползвала все още(имам отворена кутия за 60пранета немски Ариел за цветно).
От кой магазин в Пловдив го купи?

В Смирненски,на ул.Царевец,преди м-н Сани.

# 699
  • Мнения: 2 972
Аз този Ариел го взех от един голям супермаркет Life в Плевен .
Иначе в магазините за внос е 7 лв .

# 700
  • Мнения: 397
Здравейте!
Дали случайно има някой от Пловдив, който би ми казал къде има магазини за паралелен внос? 😊
Магазин Борн ул. Антим първи 5.
Има и един на ул. БОГОМИЛ, но не знам номера.

# 701
  • plovdiv
  • Мнения: 523
Онзи ден купих такова ОМО.Мнения?
https://www.kosmosonline.bg/OMA-PRAH-ZA-PRANE-50-PRANETA-LAVANDU … JASMIN_pr183.html.
Използвах снимката,не е купувано оттам.

# 702
  • Мнения: 2 972
Онзи ден купих такова ОМО.Мнения?
https://www.kosmosonline.bg/OMA-PRAH-ZA-PRANE-50-PRANETA-LAVANDU … JASMIN_pr183.html.
Използвах снимката,не е купувано оттам.
Ползвала съм го преди около година и бях много доволна .

# 703
  • plovdiv
  • Мнения: 523
Благодаря! 👍

# 704
  • Мнения: 762
Има възможност да ми донесат прах от Германия. Поръчах Персил за цветно и Сенситив за детето. Какво бихте си поръчали вие от там?

Общи условия

Активация на акаунт