Перилни препарати и омекотители – 63

  • 45 793
  • 773
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 973
Има възможност да ми донесат прах от Германия. Поръчах Персил за цветно и Сенситив за детето. Какво бихте си поръчали вие от там?
Персил Мегаперли за бяло .

# 706
  • Мнения: 949
Някой да е пробвал това

Днес го взех от кварталния магазин, но нещо се притеснявам да го пробвам. Пише, че става за цветно, но имам едно наум. На детето едни дънки не са се изпрали и ми се иска да пробвам, но съм със свито сърце, че много си ги обича.

# 707
  • Мнения: 3 216
Ползвай смело. Премахва всякакви петна без да обезцветява дрехата. Супер прахче е. Наскоро го открих, но не оставам без него. Първо накисвам дрехата в топла вода с разтворено половината прахче за около 12 ч. После в пералнята добавям другата половина към праха за пране.

# 708
  • Мнения: 19 068


От Фантастико, синьото е суперконцентрат за 33 пранета Joy

# 709
  • пловдив
  • Мнения: 1 096


От Фантастико, синьото е суперконцентрат за 33 пранета Joy
Аз пък да ви кажа не го харесах този гел.
Купих на подобна промоция 2 бр от Метро.Не е лош,но ми се струва ,че с еднократната доза не прави много пяна и почти не се усеща  миризма.Затова слагам двойна доза.
Другото ,което ми направи впечатление е ,че самата консистенция е на моменти като желе,т.е.доста гъста.
Сега изразходвам втората опаковка,не е лош ,но не бих повторила.

# 710
  • Мнения: 19 068
Предполагам, че не е нещо особено за тия стотинки, ама за проба Simple Smile

# 711
  • пловдив
  • Мнения: 1 096
Предполагам, че не е нещо особено за тия стотинки, ама за проба Simple Smile
[/quote

Да,така е.И аз го взех така.
Тогава хванах и една промоция на Есекс 100 пранета за 10 лв и съм доволна.

# 712
  • Мнения: 619
Здравейте!
Какво ви е мнението за праховете My planet? Simple Smile
Преди няколко месеца изкарах алергия и успях да се "нагодя" само с техния бебешки - Baby Planet. Сега обмислям да пробвам и другите им, но искам да чуя вашето мнение 😊

# 713
  • София
  • Мнения: 6 010
Нямам идея за My planet, но се сетих за един български прах - My forest. Намира ли се още?

# 714
  • Мнения: 2 973
Нямам идея за My planet, но се сетих за един български прах - My forest. Намира ли се още?
Не вече не го произвеждат. Бях го намерила в един магазин скоро , но срока на годност беше изтекъл през 2016 година .

# 715
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 995
My planet аз го харесах. Гръцки е.

# 716
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 782
До сега си купувам всички прахове от един магазин за  домашни потреби. До сега най-доволен съм бил от един от препаратите за пране. Пурокс, Омо, Ариел Туин Дозе и  Ленор.
  От омекотителите на Йомуш, Коколино, Семана, Ленор и един немски Кушелвейч. За немския не съм сигурен дали съм го написал вярно. Вобще прал съм с всякакви прахове, защото държа обществена пералня и съм ги сменял на поразия.

# 717
  • София
  • Мнения: 3 900


От Фантастико, синьото е суперконцентрат за 33 пранета Joy
Много зле, неслучайно е на тази цена. Само ще си съсипваш пералнята.
Това, че мирише, не значи че пере. А пък че няма пяна, повечето съвременни препарати нямат пяна или ако имат, е малко.

# 718
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 782
Ами не е вярно че не пере, оз купувам 10 туби за по 120 пранета за 12 лева туба. На 50 килограма пране слагам 8 капачки пере идеално. Чаршафите излизат много добре изпрани.

# 719
  • Мнения: 21 344
Аз взех за проба денк мит капсули за цветно , за тъмни дрехи ,носени ежедневно.

Общи условия

Активация на акаунт