Юлски Бебета 2021

  • 28 711
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 365
Имам леки болки ниско долу по няколко пъти на ден, на преглед съм чак на 13.11? Забравила съм ама май не съм имала такива с първата бременност. Дали да се притеснявам...

# 16
  • Мнения: 252
Имам леки болки ниско долу по няколко пъти на ден, на преглед съм чак на 13.11? Забравила съм ама май не съм имала такива с първата бременност. Дали да се притеснявам...
Аз се питах същото... имам подобни болки. Понякога е точно като при цикъл, ниско долу и яйчниците. Освен това ме боли кръста и се чувствам страшно подута. Confused

# 17
  • Мнения: 1 073
Хей, момичета, аз ще влезна скоро по-смело в темата, само съм се абонирала. Влизам да кажа сега, че тези усещания са съвсеееем нормални, да имаш чувството, че всеки момент ще дойде М. Няма беее, бременни сте ❤
Поли, аз с престо съм виждала изпарителна черта може би 10 пъти. Надявам се истински при теб да не е такава 🤞 успех.
От мен скоро повече ❤ И си пожелавам да се опознаем много

# 18
  • Мнения: 661
Абсолютно нормални са болежките. Това значи, че матката се разпъва и подготвя за износване на бебе.
Не е добре, ако стане много силна, нетърпима.
Аз я имах и при първото дете. Сега също я имаше, но отшумя.

# 19
  • Мнения: 12
Момичета нямам още цикъл, Стискайте ми палци, след кръвния тест веднага ще пиша какво е станало! Благодаря ви за отговорите и подкрепата, някак си се успокоявам като ви прочета😘😘😘 Попринцип винаги ми е идвало като по часовник и никога не е закъснявало, заболи ли ме, още сутринта и съм с превръзка! А сега нищо, имам някакви леки болки ако мога така да ги кажа, и много газове но това е, но те са от 4-5 дни!Имам и малко бяло течение! Всичко това ме обнадеждава много! След кръвния тест още веднага ще пиша😍😍😍😘😘😘🍀🍀🍀

# 20
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен,аз днес съм рожденичка и плахо се вписвам,със това че съм бременна ,по-мой сметки във 6 г.с на преглед съм на 13-ти ноември.
Все още никой незнае ,защото във началот на годинат правих аборт помедециснки причини,а бях се похвалиша на всички около мен,и съответно шока лед това,обяснението на всеки един по-ден какво е станало,защо така....и сега несмея да се зарадвам,много съм притеснена всичко да бъде наред със бебчето да бъде здраво🙏🏻!
Термин 2 юли.
Имам едно прекрасно момче на почти седем години:)

# 21
  • Мнения: 6
Здравейте,
тихичко се записвам и аз. След 4 теста с мноооооого бледи черти, в неделя си пуснах ЧГХ и всичко се изясни Simple Smile
Втора бременност, синът ми в петък става на 7 години. От Добрич, на 33 години Simple Smile Термин 07.07

Последна редакция: вт, 03 ное 2020, 15:27 от naddiv

# 22
  • Мнения: 661
Честит Рожден Ден, Iva. Добре дошли на теб и naddiv. Леки, успешни бременности Simple Smile желая

# 23
  • Мнения: 365
Честит рожден ден, Иваа и добре дошли на новите момичета. Радвам се , че почваме да се събираме 😊😊😊 Ние ще кажем на семействата ни на Коледа, а на приятели на Нова година. На шефа и колежките реших средата на януари да кажа, ако ме уволни здраве да е 🤷‍♀️

# 24
  • Мнения: 12

Момичета няма нищо, явно ще чакаме за другия месец

# 25
  • Мнения: 25
Здравейте,

Включвам се и аз. Термин 02.07.,втора бременност. Имам девойка на 3 год. и 8 месеца.
Успех на всички!

# 26
  • Мнения: 76
Честит Рожден Ден, Iva. Добре дошли на теб и naddiv. Леки, успешни бременности Simple Smile желая
Благодаря много🙏🏻

# 27
  • Мнения: 346
Здравейте момичета, идвам и аз при вас. Току-що получих първият си положителен тест и съм невероятно щастлива! Термина по календар е за 12.07.2021. Дано всичко е наред и до финал!

# 28
  • Мнения: 28
Здравейте Simple Smile Включвам се и аз при вас. Първа бременност Simple Smile Терминът ми е 17ти Юли Simple Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 746
Юхууу,започна да се пълни темата ❤️ Добре дошли на всички
Поли, съжалявам.... Ще стане ❤️
Ива,честит рожден ден ❤️

Аз взех много да се притеснявам от гадният ковид 😟 Осъзнавам,че не трябва да се мисли толкова,но съм се сблъсквала с усложнения от пневмония и за това съм се наплашила сега...Живея в малко градче,в което започнаха да излизат положителни.
Притеснението ми е, за това,че още сме в ранна бременност...

Общи условия

Активация на акаунт