Локдаун Кукудрела убяви и със щърка са изнасе ф топлите страни - 103!

  • 13 285
  • 715
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 991
Полуженийту е алеле майку,кът навсякъде,Букетчи.Нареждъм съ из на упашката за дезинфекшън.
Скрит текст:
Всеки ден над 5 хиляди заразени,преди няколко дни даже бяха над 8 хиляди.Покачва се броя на болните които имат нужда от лечение в болница.Страната е в локдаун,но за разлика от пролетта,магазините които не са от първа необходимост работят.Децата си ходят на училище и градина.Имаме вечерен час от 20ч. до 6ч.Ако мерките не дадат резултат до края на седмицата ще има нови. 😒
.

# 211
  • Мнения: 15 317
Гутен Морген, Бисквитен Карамелен!
Идъ с къйвету.

Приготвилъ съм гулямътъ кофиваркъ, мъ зъ секи случъй съм заридилъ и инъ пруфешънъл кофимъшин. Дъ имъ. Wink

# 212
  • Мнения: 29 344
Уау, кафету има ефект.....

# 213
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
ДубрЮтру.


Жасте, сръбнъх и ас Stuck Out Tongue Winking Eye


Айди, ни са приработвъйти



Цецку, рапуртувъй Hug

# 214
  • Мнения: 15 317
Ън тъй, сърбъйти, сърбъйти, ас зъ вас съм гу турнълъ туй кайве тукъ. Hug Wink

Кой казъ нящу за преработвъни, пу пу, мръснъ думъ е тува:

Чек дъ усмисля ко рекохти зъ рабутътъ, ут мислини нещу мъ засърбя :

Дъ-ту мъ засърбя бре, ут тривогъ дън сЪ преработя:

Мъ си мислъ с пучесвъни дъ ми мини ръботнуту:

Joy

# 215
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Уж карантина, а резку ми са зае всяко свободно времи.
Ха, добрий вечер. Ние с детиту сме все така без някакви особени симптоми, милуту каза, че е по-добре, но още се задъхва.
Аз фърча с кучиту, ду аптеката, па са сети, чи вуда иска, па са сети, чи леб нема и ас фърча маскирана, оръкавичина и дезиндекцирана. РЗИ днес са убадиха щели да ни пишат най-накрая карантината, искаха егнта.
А койт пикае на дювана са сдобива с гащи.

# 216
  • Мнения: 29 344
Ахахахаххаха....разсмя ме с тоз кучо, Цецооооу!
Аре, опраяйте са бръже. Те РЗИ-то, докат са окопитят, ше ви изтече времету на карантинатъ.

# 217
  • Мнения: 29 344
Ставайтеее.....нескъ черпя за имения ден на мойту чаве!



Кафенци....

# 218
  • Мнения: 991
Морниииинг,кукудрелки!
Чудна пучерпка 😘
Да ти е живо и здраво чавету,Соучи!🤗

# 219
  • Мнения: 22 867
Оооо, тамън съ наубедвъх и десертата приехала! От здраве да н,ти съ ни утърва чавету, Соулчи, и ти, и сички покрай вас! Ай идин убаф весил купон да спретниш на детиту!
Уф, пожелавам го и си го представям детския купон, само дето в тия времена май не става. Все едно, и у вас да сте, пак може веселба да си спретнете! Simple Smile

Сес, кат глеам, на добре вървити, туй да съ чува! Ма що сал четирикракото кучишку мъчиш? Ма пущи гу да си пишка дет иска, ко сига, идин диван! Аз две крЕсла изфърлих, че Рекс ги беше поароматизирал на него си, ама резултатът беше, че и диванът замина и нов доди! Та, всяко зло за добро! Simple Smile Че и у гащя си гу навряла да му съ смей целият кучешки род! Joy Я къв измъчен поглед има милата душица!

Джастич, ън тъй съ рабути! Пучешиш съ тук-там, помръдниш насам-натам и рабутният ден минал! Ко сига зор да си дава чиляк, сал си аби нервнътъ системъ! Simple Smile

И Демич глеам фанала прайлнътъ линия, ън тъй! Тъй съ живей 100 годин! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 220
  • Мнения: 29 344
Купон чак няа да има....ше наблегнем да йеденето. Инак пударъци имаше сутринта, така че той е доволен.

# 221
  • Мнения: 22 867
Купон чак няа да има....ше наблегнем да йеденето. Инак пударъци имаше сутринта, така че той е доволен.

Май наблегането на йедини ни остана единственото удоволствие! Joy Уф, искам си предишнио живот!:cry:

# 222
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Дали успях навреме за тортишката, кък ми са ядеее🎂🎂🎂🎂🎂!
Измухахте ли я? Упасни сте!

Соулче и тук да е живо здраво Викито! И весел да ви е празника.

Аз готва, ко да прая!? Цела сутрин уча😂😂

# 223
  • Мнения: 29 344
Тенкю ви на сите за пужеланийата.

Хъше, фнимаай ноо учена ша станиш...

# 224
  • загубено
  • Мнения: 6 491
Ахой кукс.

Соучи, Честит имен ден на чавето! Heart Kissing Heart
Закъснях за тортичката, нищо де ще направиш кейк Grinning


Възмутена съм,мноууууу съм Joy
Синьо с кафяво ни можи тъй значи Joy

Joy

Общи условия

Активация на акаунт