Локдаун Кукудрела убяви и със щърка са изнасе ф топлите страни - 103!

  • 13 249
  • 715
  •   1
Отговори
# 660
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ах, малеее, мъжувити са кой от кой по убавец, напрау нимоа си избира... избирам тоя с жълтити гащи...Joy

# 661
  • загубено
  • Мнения: 6 480
Съншайнче,  не се срамувай ся.
Глей Букетчето, след дългу чудене си избра. Пъ Соучито,въздъхна за гащурите им Joy Joy

Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

# 662
  • Мнения: 22 867
За ко са ви мъжуви, ни ви ли стигът тез у къщи дет са? Тез сниманити ги гледати и си викати ей, ММ колко е по-убав и гащя по-убави има! Joy
Дъ ви пущя ина рационализация за след праздницити, на мен ши мий пулезнъ:

# 663
  • Мнения: 29 276
Дубрутру!!!

С пожелание за спокойно посрещане на Новата година! Нека сме все така свежи и готини, много здраве, късмет и любов на вас и семействата ви!!!

# 664
  • Мнения: 988
Гутовъ съм и аз с пригутувленията

глеам и Соучиту съ пудготвя 😉

Весело посрещане и от мен на Новата година!🤗

# 665
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Весело посрещане на новата година! Нека бъде здрава и щастлива! Да ни донесе повече партита и купони, че тая година пълна скръб, начи....

Ееееех, а можехме да сме така Joy


Нищо, аз вече съм подфанала куктейлити Joy наздрави!

# 666
  • Мнения: 15 300
Веселу пусрещани нъ Новътъ гудинъ, Бисквидки сладки!
Нека новата година бъде здрава, спокойна, успешна, спорна и благодатна.
Бъдете живи и здрави, вие, вашите семейства и всички обични и близки до сърцето ви хора.
Ний зъредихме празничнъта тръпезъ:

И вече отпивъми глъткъ ут питиетата:

Нъздраве и бъдети здрави! Heart

# 667
  • Мнения: 22 867
И ут мен весело да посрещнете новата 2021 година, чи да ни е проклета кат таз 2020-тата! Да пийнити, дъ апнити, да вий сладку! У нас сме на етапа на Джастич, заредихме масата и съ курдисъхми. Та, наздрави на сички, ут здрави да н,съ утървати!

# 668
# 669
  • Мнения: 22 867
Правих си ПСР-тест ( Предястие, Салатка и Ракийка), дубря сам! При вас как мина? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 670
  • Мнения: 988
и какъв е резултата?
като каза салатка,нека да пузная...руска нали?😜

# 671
  • Мнения: 22 867
и какъв е резултата?
като каза салатка,нека да пузная...руска нали?😜

Резултатят е пулужителен! Весело мий, ни ми е ич зля! Начи съм дубря! Grinning Руската салатка беше за Коледа, сега спретнах една разядка от авокадо, Джастич мъ подучи. Не баш съвсем кат нейнътъ, ма пучти. Обачи е ноу вкуснъ. А ММ, взе че си напрай неква на вид дусущ руска, ма ни е - накълца там картофи, салам, краставици, царевичак и майонеза, бива, иде съ.

# 672
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 722
Блазе ви за тестовете!
Черпя момичета! ИМАМ  ВНУЧКА!
Вече е на 8 дни, ама баба още не я е видяла.
Хайде да ни е жива и здрава Златина!







# 673
  • Мнения: 988
Честито внуче,Алфииии!Да ви е жива и здрава Златина и много късмет да има в живота!

# 674
  • Мнения: 22 867
Алфич, златна ти внучка със златно име! Жива и здрава да е, ще я видиш! Еее, хубава новина съобщи точно сега! И бабата да е жива и здрава, че шетани я чека!

Общи условия

Активация на акаунт