Локдаун Кукудрела убяви и със щърка са изнасе ф топлите страни - 103!

  • 13 139
  • 715
  •   1
Отговори
# 675
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 539
Благодаря ви, Сънши и Лабрексче! Живи и здрави да сте и вие!

# 676
  • Мнения: 28 874
Честита радост,  Алфи!!!!

Жива и здрава внучката да е, много радост да ви носи.

# 677
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 539
Благодаря, Соулчи!

ЧЕСТИТА  НОВА  ГОДИНА!
Желая ви най-голямото богатство - здраве! Дано 2021 бъде много по-добра и много да сте щастливи!

# 678
  • Мнения: 15 249
Честита внучка, Алфея!
Прекрасна новина с настъпването на Новата година. Едно хубаво, прекрасно начало. Жива, здрава, палава, умна и жизнерадостна да е Златина - златното момиче. Със златно име е родена, нека с късмет да е дарена! И баба жива, здрава да е, че да угажда на внуче и се радва от сърце! Heart Flowers Four Leaf Clover

# 679
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Честита нова 2021 година! Да е здрава, успешна и с много късмет!


Алфи, честита внучка! Жива и здрава да е малката Златина! Много радост да ви носи и много да се слушате!
Ще се видите, има време!

# 680
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542


За много години! Живи, здрави, щастливи и с много късмет! Kissing HeartKissing HeartKissing HeartKissing Heart

Алфи, честита внучка. Heart Eyes

Аз нещо се измързилевих тез дни и въобще не съм влизала във форума. Кат гледам новата тема чука вече, ама ще трябва заглавието да сменяме....

# 681
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Ан тъй, Цец, излюпи ли се? Чедото кукна в 8ч, снощи заспа към 11ч с хиляда уговорки, понеже вчера цъфна в 7:00ч. Пузнай в пуниделник в колко ще стане Joy

Ние ядем баницата вече, на чедуту любов и пари, на мен нова кола и повишение в службата, напрау ша избия рибата в тая криза, дет всеки се свива, ма да видим Joy ..... как да е, Букетчев горкия остава с по-абстрактни късмети Joy

Пишети ко ви съ падна у баницата, дугудина на първи януари ше сравняваме дали е станалу Joy на мене миналогодишния късмет ми се сбъдна Joy

Ся нова тема викаш, Цец? Кат сми почнали манжите...

Спициалну за Юрдануф ден кукундрела готви се,
Абра кадабра, питка, свинску, зеле приготви се!

# 682
  • Мнения: 28 874
Дубрутру и ут мени и ЧНГ

Саму убави неща да ни са случват през Новата година!!!!

Баницата сега ша я нападаме, че снощи ноо ядене беше и за нея ред не доди..

# 683
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 539
Добры дян и ут меня!
У мойту парче банца сабахлян нямаши късмет. Думам сабахлян, ама то беши 10 саата кат станаф и саму 2 залъка апнах, нямъм апитит нещу, нимой да ми мини ут снощи. Малку съ поулях и имъм манджи за ина седмица.
Букетче, ей тва   "Абра кадабра, питка, свинску, зеле приготви се!"  мноу ие дубро! Бравус!

# 684
  • Мнения: 28 874
Отчет от баницата:

На детту - учението и паричката

На мен - щастие и почивка в чужбина

На мъжо - нова кола

Ай да видим......

# 685
# 686
  • Мнения: 984

Да сте здрави и щастливи!Много усмивки и сбъднати мечти!🤗

# 687
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702




Дъ сти живи и здрави, кукис! HugHeart


Алфе, честито ти златно внученце! Да ти е жива и здрава, много послушна и щастлива! HeartHeartHeart

# 688
  • Мнения: 15 249
Деми, по твоя идея показвам една напразнувала се Мая:







Joy Joy Joy
Боже, прости ми, че си правя майтап с най милото, безобидно и кротко същество на планетата. Ама, то е незлобливо, ей тъй за усмихване. Grinning

# 689
  • загубено
  • Мнения: 6 447
Да мирна,да е щастлива,да е луда....и всичко което искате вие! Heart
Честита Нова година кукс ! Kissing Heart



Алфич,честито бабче ! Kissing Heart
Много да ви радва !

Общи условия

Активация на акаунт