Локдаун Кукудрела убяви и със щърка са изнасе ф топлите страни - 103!

  • 13 244
  • 715
  •   1
Отговори
# 690
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Нерче, идеалну пожелание! Да ти се връща иляду пъти!

Соулчи, идиални късмети ви са се паднали! Напрау кат нагласени Joy На мен поне едно 15-20г все учението се пада, напрау пруфесур да бях станала Joy

Ходихме на разходка в Ботаническата градина, идеалну времи, не разбраф куга минаха 2часа и съ прибрахми, чи гладни бяхми.  Таман са наплющяхми и гледаме Новогодишния концерт на Виенската филхармония. Чудесни са, както винаги, но празната зала е супер тъжна...

Алфи, нали, как ми се иска една вълшебна клечка и абра кадабра, колку щеше да е лесно всичко Joy

Джастич, чудесна е Мая! Напрау да я цаните в една агенция, пу пу, сладурка Joy

Лабриту да ся яви на учет!

# 691
  • Мнения: 29 263
Ний сме у парка.  Тъй ша е днес....

# 692
  • Мнения: 15 300
Букетче, мирси, мирси. Кръсутичкъ ний Майчету.
Лабри не саму дъ сЪ яви, ми и дъ земи дъ кажи къту как спретнъ вариациътъ нъ ръзядкътъ с авукаду, чи и ас дъ пробвъм. Grinning

# 693
  • Мнения: 22 867
Уф, ма ква сидянкъ сти си напрайли тукана и си хуртувати ино убуу убууу! Явих съ и яз преду легани. Цел ден съ моткам насам-нантам, нищу ни свърших, ама то нъл е ден за пучивкъ пък. Ей тъй си искарах денят повичиту времи.
Джастич, аз ли да тъ учъ, нъл ут теб я видох таз разядка, пък авокадце мноу убичам, та я наспретнах. Малце по-различна, в смисъл, че турих соев сос, балсамов оцет + люмоновото сокче, извара от оная лидълската в кофити и малко сметанка, другуту кат теб. И уж да не я разбивам много, ама туй да набъркам, онуй да набъркам и тя съ изглади на кунсистенция. Пък с вилцата бърках, ни сам с миксеро. Кот дъй, убаа станъ, днес си я доизмаах с лъжичка, ей тъй, кат сладоледец!
Утре ще пътуваме малко, и посли па същуту, само съ надам таз новата гудинъ да нема нищу общу със старата, чи мноу и бех набрала. Ама, ши поживьом, па ши увидим! Simple Smile
И така не разбрах на кой бик е новата година. На ино место пиши на дървения, на друго на бял митален, китайски ни знам, чи да пия ут извура, сидя и съ чудя.....

# 694
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Вчера главната купонджийка не се спря да обикаля масате, стаите, да се гняви с кучето, после пак отначало. Днес е уморена.

# 695
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ама много и' е красива шарката на Кукудрето, искам да я намачкам Heart

Джасте, твойта Мая има спешъл плейс в мойту сърце Heart Eyes

# 696
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Деме, Кукудрето освен това е дебеличко и дебилничко.

Джасте, много хубава котка имаш. Ама май ти трябва поне още една.

# 697
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Деме, Кукудрето освен това е дебеличко и дебилничко.

Джасте, много хубава котка имаш. Ама май ти трябва поне още една.

И кучинциии........

# 698
  • загубено
  • Мнения: 6 478
Hands Wave на всички.
People Eyes кво прайте.
Coffee да иска някой?

Джастич,убавица Мая.
Сваке,у вас никогиш не е скучно.

Мързи мъ Joy
За първи път тази година Sunglasses Joy

# 699
  • Мнения: 29 263
Само за първи?!?! А вече е втори януари, ноо изоставаш....мен поне за пети-шести.

# 700
  • Мнения: 988
щом пишете ич не ви мързииии 😜
ние спафме ду обед 😊
Нерче,ут тез ваште и аз бих боцнъла 🤗

# 701
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ооо, аз забравих да сложа в баницата мързела, но от вчера вече колко пъти ме хваща мърдата, да не ви разправям Joy чак ме мързи форума да чета, а пък да не говорим да пиша Joy



Ауу, Сънше ку бият такава ваксина на влизане в Гърция съм първа писта още юни месец Joy

# 702
  • Мнения: 29 263
Мисля да започвам с ремонта дома.....м хммм

# 703
  • Мнения: 22 867
Соулчи, глей да ни гу изтОщиш майсторот, че и мен римонт мъ чекъ! Joy

# 704
  • Мнения: 29 263
Нали....?!?! Ко се развали при тебе?

Общи условия

Активация на акаунт