Идеи за коледни подаръци 2020/2021

  • 134 867
  • 1 579
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 704
Майката всяка година е питам,а нейния отговор е каквото им взема,или не знаела дали искат нещо,което е странно,но както и да е,благодаря на всички за предложенията,в краен случей ще им сложа парички в плик.

# 361
  • Мнения: 1 669
Добри идеи са дали за момичетата, аз в допълнение към подаръците поръчах и звънци за колело от едно момиче във Фейсбук. Нарисува ми ги по мой дизайн, надписа ги с имената на децата (моите и племенниците).

# 362
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Здравейте,моля за идеи за подаръци на деца момичета на 8 и 11г,нямам представа какви са интересите на тази възраст,защото хем не са точно за играчки,хем пък и не са тийнове още,подарявала съм доста дрехи,четки за коси,часовници,ранички,книжки,рисувателни пособия и  ми се иска тази година да е нещо различно,бюджет 30-50лв макс на дете.

Здравей,

За по-голямото момиче мога да ти препоръчам настолна игра Activity original. Води се от 12+ години, но всъщност е интересна дори и за възрастни. Могат да играят цялото семейство.
За по-малката можеш също да вземеш настолна игра - скрабъл или игра на думи.

# 363
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
За момичета около 11-13 годишна възраст(сребърни обечки, червена гривна конче със сребърно амулетче, парфюм, четка, козметика, слушалки, книга)

# 364
  • Мнения: 3 640
Моля за помощ!
Всички са с подаръци, само брат ми не е. На 16 години е. Интересите му са свързани с футбола, но има преее-достатъчно топки/екипи и т.н.
Мислех за бельо, но в момента няма от къде да го купя (искам интересно бельо в пакет от 3 броя). Има такива в Х&М и от там съм взимала на ММ, но му знам размера, а на брат ми - не, а оналйн съвсем не ми се връща...
Помагайте ...
Имайте предвид, че е много капризен и в също време много задоволен материално и буквално не му трябва нищо .. и все пак не знам какво да му взема. : ))

# 365
  • Мнения: 1 006
Автобиографична книга на някой от известните футболисти, книга свързана със спорт/футбол,  парфюм

# 366
  • Мнения: 3
Здравейте, имам две дъщери - на 8 и на 15. Тази година написахме писмата на Дядо Коледа рано-рано, но това никак не ме улеснява. Списъкът на малката е доста дълъг, а на първо място сред желанията й е пижама еднорог. Кака й има такава. Беше си я купила пред две години от мола във Варна, но сега не откривам никъде по онлайн магазините. Ако сте срещали някъде подобна пижама, ще се радвам да ми споделите.

# 367
  • Мнения: 201
Малко е късно, но Алиекспрес има доста избор, както и в Амазон
https://www.aliexpress.com/item/4000286687948.html?spm=a2g0o.pro … ,searchweb201603_
Здравейте, имам две дъщери - на 8 и на 15. Тази година написахме писмата на Дядо Коледа рано-рано, но това никак не ме улеснява. Списъкът на малката е доста дълъг, а на първо място сред желанията й е пижама еднорог. Кака й има такава. Беше си я купила пред две години от мола във Варна, но сега не откривам никъде по онлайн магазините. Ако сте срещали някъде подобна пижама, ще се радвам да ми споделите.

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Здравейте, имам две дъщери - на 8 и на 15. Тази година написахме писмата на Дядо Коледа рано-рано, но това никак не ме улеснява. Списъкът на малката е доста дълъг, а на първо място сред желанията й е пижама еднорог.
В много рекламни сайтове може да ви направят печат по ваш дизайн, ето тук например

Дринкозавър | Печат на тенискиwww.drinkozavar.com

 като разгледах имат хубави щампи на  еднорог

# 369
  • София
  • Мнения: 2 884
Моля за помощ!
Всички са с подаръци, само брат ми не е. На 16 години е. Интересите му са свързани с футбола, но има преее-достатъчно топки/екипи и т.н.
Мислех за бельо, но в момента няма от къде да го купя (искам интересно бельо в пакет от 3 броя). Има такива в Х&М и от там съм взимала на ММ, но му знам размера, а на брат ми - не, а оналйн съвсем не ми се връща...
Помагайте ...
Имайте предвид, че е много капризен и в също време много задоволен материално и буквално не му трябва нищо .. и все пак не знам какво да му взема. : ))

Ако ви е от полза, аз съм намислила ел. Четка за зъби на Филипс за сина ми.

# 370
  • Мнения: 1 176
Ако става въпрос за onesie. Във вертбаудет има налични https://www.vertbaudet.com/en/unicorn-onesie-white-light-two-col … herche_partenaire. Дрешките им са с хубаво качество. Аз чакам две onesies. За баткото - Хари Потър, а за малката на еленче. Мисля че имат код за 20% при първа поръчка.

В некст също има доста пижамки с еднорог, но за съжаление почти всички размери са разпродадени. Може да ги следите, но няма гаранция дали ще заредят скоро.

# 371
  • Мнения: 286
Здравейте! За момче на 13г.Запален по колоезденето с какво да го изненадам.Има си всичко като облекло.
За РД му взехме куфар с инструменти.

# 372
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Здравейте! За момче на 13г.Запален по колоезденето с какво да го изненадам.Има си всичко като облекло.
За РД му взехме куфар с инструменти.
Персонализирана тениска, чаша със подходяща картинка или надпис.

Аз събирам идеи за майка ми и свеки. Миналата година подарихме на свекърите машина за мелене на месо. През годините сме купували дребни домакински уреди, дрехи, дъска за рязане, нож.Тази година покрай всички вируси много се охарчихме за лекарства и болнични и търся подаръци с по- малко средства.
Миналата година подарихме на майка ми анцунг, а за РД телевизор. Тя е пенсионер по болест и е трудно подвижна. Няма нужда от много вещи.

# 373
  • Мнения: 286
Здравейте! За момче на 13г.Запален по колоезденето с какво да го изненадам.Има си всичко като облекло.
За РД му взехме куфар с инструменти.
Персонализирана тениска, чаша със подходяща картинка или надпис.

Аз събирам идеи за майка ми и свеки. Миналата година подарихме на свекърите машина за мелене на месо. През годините сме купували дребни домакински уреди, дрехи, дъска за рязане, нож.Тази година покрай всички вируси много се охарчихме за лекарства и болнични и търся подаръци с по- малко средства.
Миналата година подарихме на майка ми анцунг, а за РД телевизор. Тя е пенсионер по болест и е трудно подвижна. Няма нужда от много вещи.
Семеен календар.Кошница с любими шок.бонбони,плодове,алкохол.
АЗ Взех за родители и свекъри Дефузер за етерични масла.Има имунобомба която ползваме за възрастни и за деца.
Здраве ще им подаря!

# 374
  • Мнения: 301
Цитат
Аз събирам идеи за майка ми и свеки. Миналата година подарихме на свекърите машина за мелене на месо. През годините сме купували дребни домакински уреди, дрехи, дъска за рязане, нож.Тази година покрай всички вируси много се охарчихме за лекарства и болнични и търся подаръци с по- малко средства.
Миналата година подарихме на майка ми анцунг, а за РД телевизор. Тя е пенсионер по болест и е трудно подвижна. Няма нужда от много вещи.

Ако обичат книгите, но поради проблеми със зрението не могат да четат интензивно, може да им вземете ваучер за  абонамент за аудиокниги (например от storytel. com).

Общи условия

Активация на акаунт