Идеи за коледни подаръци 2020/2021

  • 135 006
  • 1 579
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 2 921
Някъде виждали ли сте , супер пухкави чорапи? Като по коледните реклами пред камината Simple Smile

# 376
  • Мнения: 116
Здравейте! За момче на 13г.Запален по колоезденето с какво да го изненадам.Има си всичко като облекло.
За РД му взехме куфар с инструменти.
Персонализирана тениска, чаша със подходяща картинка или надпис.

Аз събирам идеи за майка ми и свеки. Миналата година подарихме на свекърите машина за мелене на месо. През годините сме купували дребни домакински уреди, дрехи, дъска за рязане, нож.Тази година покрай всички вируси много се охарчихме за лекарства и болнични и търся подаръци с по- малко средства.
Миналата година подарихме на майка ми анцунг, а за РД телевизор. Тя е пенсионер по болест и е трудно подвижна. Няма нужда от много вещи.
Семеен календар.Кошница с любими шок.бонбони,плодове,алкохол.
АЗ Взех за родители и свекъри Дефузер за етерични масла.Има имунобомба която ползваме за възрастни и за деца.
Здраве ще им подаря!
Идеята за дифузера е чудесна! Аз обмислях да взема по една ароматизирана свещ на Yankee Candles, но дифузерът ми се струва много по-добър вариант! Може ли да споделите вид и линк към вашите дифузери?
За мъжа ми поръчах швейцарско ножче с гравюра, за баща ми- комплект перодръжка с мастило, за свекъра-една малка картина. За майките (моята и на мъжът ми) ще остане дифузерът. Доволна съм.

# 377
  • Мнения: 35 147
Някъде виждали ли сте , супер пухкави чорапи? Като по коледните реклами пред камината Simple Smile
Редовно купувам такива от Лидл. Предполагам скоро ще ги пуснат

# 378
  • София
  • Мнения: 6 088
От днес ще има в Лидл коледни чорапи и детски и дамски.

# 379
  • Мнения: 286
Скрит текст:
Здравейте! За момче на 13г.Запален по колоезденето с какво да го изненадам.Има си всичко като облекло.
За РД му взехме куфар с инструменти.
Персонализирана тениска, чаша със подходяща картинка или надпис.

Аз събирам идеи за майка ми и свеки. Миналата година подарихме на свекърите машина за мелене на месо. През годините сме купували дребни домакински уреди, дрехи, дъска за рязане, нож.Тази година покрай всички вируси много се охарчихме за лекарства и болнични и търся подаръци с по- малко средства.
Миналата година подарихме на майка ми анцунг, а за РД телевизор. Тя е пенсионер по болест и е трудно подвижна. Няма нужда от много вещи.
Семеен календар.Кошница с любими шок.бонбони,плодове,алкохол.
АЗ Взех за родители и свекъри Дефузер за етерични масла.Има имунобомба която ползваме за възрастни и за деца.
Здраве ще им подаря!
Идеята за дифузера е чудесна! Аз обмислях да взема по една ароматизирана свещ на Yankee Candles, но дифузерът ми се струва много по-добър вариант! Може ли да споделите вид и линк към вашите дифузери?
За мъжа ми поръчах швейцарско ножче с гравюра, за баща ми- комплект перодръжка с мастило, за свекъра-една малка картина. За майките (моята и на мъжът ми) ще остане дифузерът. Доволна съм.
Взех ги от Емаг бяха намалени на 62лв
Този модел и може да работи й само с вода.
https://www.zlatnaribka.com/ultrazvukov-difuzer-za-aromaterapiya-makeda-dzen-dark

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 12:47 от AnMary

# 380
  • София
  • Мнения: 23 029
Моля ви не цитирайте толкова дълги постове.

# 381
  • София
  • Мнения: 1 422
Искате ли цялата коренспонденция да я водите на лични или да я слагате в скрит текст. 2 страници само с това има. При това сте я сложили 2 пъти, че да е по-дълго.
По темата. Нямам никаква идея какво да взема на ММ. Направо ще откача. Има си всичко, а хобито му е професия та и там няма какво да измисля.

# 382
  • Мнения: 286
Искате ли цялата коренспонденция да я водите на лични или да я слагате в скрит текст. 2 страници само с това има. При това сте я сложили 2 пъти, че да е по-дълго.
По темата. Нямам никаква идея какво да взема на ММ. Направо ще откача. Има си всичко, а хобито му е професия та и там няма какво да измисля.
Извинямам се за неудобството! Нямам идеа как да я преместя и да я сложа в скрит текст.

# 383
  • Мнения: 3 640
Благодаря за предложенията за брат ми! Ще му поръчам тренировъчен ластик. 😊

На ММ му поръчах книга "Планините на България", защото ходим много по планини с него. Книгата е направена като енциклопедия и авторът й е и фотограф, и планинар. Написана е увелекателно и сбито. Simple Smile) Може да я погледнете ако има човек около вас, който е спортна/планинска натура.

На родителите ми и майка му ще им подариш дървени лешникотрошачи от Юск. Направени са много реалистично и красиво. Simple Smile)

# 384
  • София
  • Мнения: 6 726
Milena_318   Сподели какво му е хобито свтрзано с професията, може пък някой от тук да ти помогне с идея.

# 385
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте!
Готова съм предсрочно с подаръците, за ММ ми беше ужасно трудно, каквото иска си купува текущо и на мен ми остава да си измислям импровизации:
- осем, почти 9 годишна девойка- купа и касичка Хари Потър и гривна лего
- тийнка на 14, тюрбан на Аглик и тефтер и чаша ХП
- ММ - ваучер за професионален бръснар и козметика от The body shop
Общ подарък за двамата- адвент на Дъбов!
За децата има и ръчно направен адвент от рула ТХ, с 24 прозорчета, по 2 изненади във всяко!
Бяхте ми много полезни с идеи, бъдете здрави и весели празници!

# 386
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
И при мен вече се е пооформиха идеите:

- за баща ми: пари за лаптоп и в добавка от мен една флашка с usb c 64гб, както и една капитанска фуражка (запален е по всичко морско)
- за майка ми: дебел шал в цвят горчица, по-готини слушалки за телефон (сама си поиска). Тя получи повечко подаръци тази година за рожден и имен ден, така че тук ще съм малко по-скромна.
- за сестра ми: action cam 4k, че често снима клипчета по разни концерти, а и не само, пък те все някога ще се върнат Simple Smile

За всичките съм им оставила вече чорапки, ръчно плетени дрешки за чашка с копче, отделно ще изпратя колет с коледни сладки, живот и здраве другата седмица. Не, че не могат да си купят, ама искат точно моите.

Една празнична покривка съм им я дала вече, бяла, неутрална, само да си сложат тишлойфер. Simple Smile

За баба: плетена дрешка за чашка и дебел шал с пухена вълна
За вуйчо ми: дъските и дървената лъжица, които показвах пирографирани по-рано, ще добавят на място и някакво мезе като наближи, че няма как отсега да го купя Simple Smile

За моя приятел: дотук: нова ел. китара, action cam 4k, звукозаписна техника. Чудя се още какво да добавя - дали още звукозаписни неща или термокамера.
За имения ден, който е пак в този период: едни пили за метал, че си няма още. Наскоро подарих и едно менгеме по друг повод. Разни бутилки с нопребвани бири ще добавя към адвентскалендара, ако намеря.

Иначе в адвентскалендара съм му сложила вече всякакви чорапи, боксерки и такива дреболии.

# 387
  • София
  • Мнения: 1 422
Milena_318  Сподели какво му е хобито свтрзано с професията, може пък някой от тук да ти помогне с идея.
Извинявайте, аз нали си знам какво му е хобито Simple Smile Simple Smile
Занимава се с VoIP и това работи за една американска компания. Та ми е много сложен. За съжаление с парфюми е пълен, всички любими книги ги има и на хартия, дрехи има повече от мен. Simple Smile
Иначе подаръците на  другите са:
На сина ни /на 27.12. прави 16/ - тротинетка за скачане и ръкавици. Това е за РД, ИД и Коледа, че само тротинетката е 500лв
На щерката /има РД и ИД в началото на Декември/ - Дрехи, които сама си поиска и пъзели.
На малката щерка /на 4 и 1/2г / - Пъзел, пеещата кукла на Елза и количка за кукли.
На майка ми - Дебело яке
На племеника - количка и мотор. На брат ми и жена му не сме взели нищо. Разбрахме се за една почивка някъде заедно. Simple Smile
На мен - Смарт часовник Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 15:31 от Milena_318

# 388
  • София
  • Мнения: 6 726
Алкохол дали употребява?

# 389
  • София
  • Мнения: 1 422
Алкохол дали употребява?
Вино, но нищо не разбирам от алкохол Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт