Идеи за коледни подаръци 2020/2021

  • 134 895
  • 1 579
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 478
Здравейте,
Търсих навсякъде в нета,но не откривам,дреха за книга със скиори или нещо в тази тематика.
Подаръци купих за децата от Комсед на черния петък,за сина-телескоп,за дъщерята -Лего Friends,за племеника от Лидл-скутер за сняг.

# 436
  • Мнения: 738
slastna, до Бг ли ще ти ги доставят? По какъв начин? Видях в сайта, че нямат доставка до Бг.
[/quote]

Да, до България. Получих имейл, че ще бъде доставена със Спиди (о, ужас!). Изпращат тракинг номер.

# 437
  • Мнения: 8 952
slastna, до Бг ли ще ти ги доставят? По какъв начин? Видях в сайта, че нямат доставка до Бг.

Да, до България. Получих имейл, че ще бъде доставена със Спиди (о, ужас!). Изпращат тракинг номер.
[/quote]


slastna А колко ще ти излезе доставката ,ако не е тайна?
Онзи ден ги гледах чайовете в сайта им. Много красиви опаковки, много ефектни за подарък и не са много скъпи.

# 438
  • Мнения: 738
slastna, до Бг ли ще ти ги доставят? По какъв начин? Видях в сайта, че нямат доставка до Бг.

Да, до България. Получих имейл, че ще бъде доставена със Спиди (о, ужас!). Изпращат тракинг номер.


slastna А колко ще ти излезе доставката ,ако не е тайна?
Онзи ден ги гледах чайовете в сайта им. Много красиви опаковки, много ефектни за подарък и не са много скъпи.
[/quote]

6 лири е доставката. Чудех се дали да не пусна през Габко, не знам дали излиза по-евтино.

# 439
  • Мнения: 38
Здравейте момичета, имам нужда от идея за момченце на 3 годинки. Няма нужда от нищо специално, та затова ми се ще да е играчка, защото знам, че ще се зарадва. Всякакви идеи ще са ми от полза. Благодаря предварително Simple Smile

# 440
  • Мнения: 164
А има ли някакво хоби майка ти? Чете ли книги? От какво се интересува?

Аз съм на 43. Не съм далеч от възрастта й.
Честно казано, ако някой ми подари халат, елек и домашни чехли, просто не знам...
Това ми се струва бабешки подарък, с извинение.

Ако ти подарят халат и пантофи от Oysho, пак ли ще се разсърдиш? 😄 И аз преди така говорех за подарък тип "нощница" или "пижама", но там нещата са страхотни. Особено в тази пандемична обстановка почнах много да се заглеждам в домашните им дрехи.
Та по темата - имам проблем с ММ. Трябва да измисля подаръци за рождения му ден и за Коледа. Имаме и годишнина от сватбата, но взех вече уок тиган и касерола. 😄 Хобито му е да ходи за риба, но каквото му е нужно вече си го е купил. Не пие нито кафе, нито чай, нито алкохол. Евентуално единия подарък мисля да е сет за суши, но ми се иска нещо по-готино да измисля.
За майка ми съм поръчала комплект куфар за рисуване, статив и една картина за рисуване по номера. За баща ми книга и може би чай DelmarTe. На сестра ми ще пратя пари, тъй като не живее в България.

# 441
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Хвърли едно око тука, може да си харесаш някоя за рибаря
https://art-gift.net/category/teniski/lov-i-ribolov/
И допълнение към уока ( аз също съм взела , заедно с престилка моряк)
https://www.emag.bg/prestilka-za-gotvene-podaracibg-ribar-106-ap … 046/pd/DLZKWNBBM/

# 442
  • Мнения: 164
bilqna_69 благодаря, но нещо не съм фен на такъв тип сувенири и тениски, ММ също.

# 443
  • Мнения: 1 176
Tara, точно това си помислих и аз. Майка ми обожава дрехите на Ойшо.  Харесала съм един домашен сет за втори подарък за нея и сестра ми. Сигурна съм, че и двете ще се зарадват и носят с удоволствие.

# 444
  • Мнения: 8 952
Tara542, Oysho става!

И ние имаме годишнина от сватбата - на 12.12. Вашата кога е?!
Нищо не съм измислила аз. Вече сме си подарявали всичко - парфюми, телефони, екскурзии.
Направо съм в задънена улица.
Сет за суши е готино, но ние имаме...

Не съм готова с подаръците. Ще се гръмна!
Моите деца /21 и 12г./ вече са получавали всичко възможно... Иска ми се да им взема нещо забавно, сега в условията на повече седене вкъщи да има какво да се занимават. Но скоро имаха рождени дни и вече получиха настолни игри, каквито си бяха харесали, парфюми и козметични комплекти. Аз обичам да рисувам и да майсторя, така че вкъщи има всякакви креативни джунджурии и също не върви да им подарявам подобни сетове.
За майка ми - тя скоро прави ремонт и съм й харесала един сервиз за хранене.
За сестра ми и мъжа й - колебая се за гофретник, коледни чинии за десерт и буркан Нутела!!!
Относно ММ съм пълен блокаж. За годишнината първо трябва да измисля.

Не знам, ще мисля...

# 445
  • София
  • Мнения: 1 626
Tara542,
Не съм готова с подаръците. Ще се гръмна!
Моите деца /21 и 12г./ вече са получавали всичко възможно... Иска ми се да им взема нещо забавно, сега в условията на повече седене вкъщи да има какво да се занимават. Но скоро имаха рождени дни и вече получиха настолни игри, каквито си бяха харесали, парфюми и козметични комплекти. Аз обичам да рисувам и да майсторя, така че вкъщи има всякакви креативни джунджурии и също не върви да им подарявам подобни сетове.
А портрет дето те да си го дорисуват подарявала ли си? Сестра ми иска не толкова предмет колкото "преживяване" и много го гледах за нея, но имам вече друга концепция с ваучер за уроци по грънчарство.
Виж ТУК за портрета. Як подарък е, а гофретника и буркана с нутела са също много добър Wink На мен са ми подарявали тостер и буркан с персонализирана Нутела и се побърках от кеф Simple Smile

# 446
  • Мнения: 35 129
Здравейте момичета, имам нужда от идея за момченце на 3 годинки. Няма нужда от нищо специално, та затова ми се ще да е играчка, защото знам, че ще се зарадва. Всякакви идеи ще са ми от полза. Благодаря предварително Simple Smile
Моят син е на 3 и съм му взела : кола с дистанционно ( от Лидл ) , дървен комплект за строене с болтове и гайки ( от Кауфланд) , дървена строителна площадка ( от Лидл) , тази игра https://www.igra4kite.com/product/headu-izgradi-svoy-svyat-26241 ( тя ще в за имения му ден) .
Но най- лошото е, че той всъщност иска от Пес патрул - Еверест с шейната ѝ. Тук я намерих едва едва на 60 лв. Накрая я поръчах от Англия. Чакам я всеки момент.

# 447
  • Мнения: 8 952
Линдичка , бях забравила за тези портрети. Харесвам ги. Ще ги имам предвид като вариант.

За 3-годишните ми се вижда лесен избора - има толкова много играчки по магазините, че само да искаш.
Моята дъщеря на тази възраст много се забавляваше с различните "машини" на пластилините Play-Doh. Имахме фабрика за бонбони, фабрика за сладолед, фризьорски салон за миньони, зъболекар.
Предполагам, че сте запознати. Още по-хубавото е, че ако го оставиш да изсъхне на въздух, нещата се втвърдяват и може да играе с тях дълго време.

# 448
  • София
  • Мнения: 1 114
А за момченце на същата възраст (3 год.) какво ще пропоръчате? Нещо интересно, яко?
Моите са вече големи и не съм в час с това, какво е "модерно" сега Simple Smile

# 449
  • Мнения: 35 129
Аз написах по-горе за момченце.
В момента в Кауфланд има супер дървени играчки за момчета на супер цени

Общи условия

Активация на акаунт