Нова Година! Всичко по темата!

  • 32 927
  • 225
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 039
имаме апартамент в Пампорово и смятаме да го сефтосаме за Нова година.
Ще бъдем за първи път с Малена и много се радвам. Добре ще си починем, не смятам да ходим на заведение. Не съм фен на битовите кръчми и народната музика. Да ме извинят феновете. Embarassed

# 181
Тенкс за инфото, но оправихме нещата.

# 182
  • Мнения: 3 423

 


Някой може ли да ми кяже примерни цени за Тайланд?  Praynig Общо колко ви излезе пътуване до Тайланд и какво вклюваше цената?
Тази година март месец ходих в Тайланд и след Нова година е доста по-евтино.Бях в Пукет и Банкок за общо 11 дни- 10 нощувки.Цената беше 1000евро и включваше:
7 нощувки в Пукет в 3* хотел(ако беше в БГ,същия хотел би бил 5*)с включена закуска
3 хощувки в Банкок в 4* хотел с включени закуски
1 нощувка в Истанбул в 5* хотел със закуса
самолетен билет София-Истанбул-Банкок-Пукет и обратно
На място за храна и допълнителни екскурзии- 7 на брой и малки подаръци- още 500лв на човек
Така,че 2500 лв на човек по мои изчисления! newsm78
Струва си да се дадат! Peace Hug

пина а доволна ли си от турските аеролинии,защото ние бяхме до Тайланд с Аерофлот (през Москва)и изобщо не съм доволна от Аерофлот.
иначе ние платихме 1700 евро на човек за 2 седмици в Тайланд през януари(подарък за моя рожден ден от мъж ми) без да включвам парите които дадохме за екскурзиите там,подаръците и храната.понеже бяхме идвидуални туристи екскурзиите ни и екскурзовода бяха доста по скъпи но удоволствието да си без група е суперско bowuu
1700евро платихме за полет София-Москва-Банког-Пукет и за хотели 5*в Банког и 3*в Пукет и нощувката в Москва
съгласна съм с теб ,че си струва да се дадът Peace

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 15:12 от prasentze

# 183
  • Мнения: 11 747

 


Някой може ли да ми кяже примерни цени за Тайланд?  Praynig Общо колко ви излезе пътуване до Тайланд и какво вклюваше цената?
Тази година март месец ходих в Тайланд и след Нова година е доста по-евтино.Бях в Пукет и Банкок за общо 11 дни- 10 нощувки.Цената беше 1000евро и включваше:
7 нощувки в Пукет в 3* хотел(ако беше в БГ,същия хотел би бил 5*)с включена закуска
3 хощувки в Банкок в 4* хотел с включени закуски
1 нощувка в Истанбул в 5* хотел със закуса
самолетен билет София-Истанбул-Банкок-Пукет и обратно
На място за храна и допълнителни екскурзии- 7 на брой и малки подаръци- още 500лв на човек
Така,че 2500 лв на човек по мои изчисления! newsm78
Струва си да се дадат! Peace Hug

пина а доволна ли си от турските аеролинии
Много съм доволна от турските авиолинии- става въпрос за държавните- Търкиш еърлайнс!Изключително нови самолети,много добро обслужване,много и добра храна,голям избор на алкохол и раздаваха едни протмоненца- много красиви,които съдържаха: чорапи,маска за очи,паста и четка за зъби,гребен,обувалка!Може малко смешно да е,че така ги описвам,ама наистина на всички направи впечатление колко прецизни и внимателни са!
Аз бях с група,но с групата кой знае колко не сме се срещали,тъй като след като се настаниш в хотела всеки си хваща пътя накъдето му се ще!
Много ми хареса в Тайланд,винаги бих отишла пак и дано имам тази възможност! bowuu Hug

# 184
Нова година ще посрещаме на о.Тенерифе и молбата ми е ако някои е посещавал този остров ми даде информациа за неща които биха ми били от полза.

# 185
  • Мнения: 4 076
Нова година ще посрещаме на о.Тенерифе и молбата ми е ако някои е посещавал този остров ми даде информациа за неща които биха ми били от полза.
Прекрасен избор.Бяхме преди няколко години на Плайа де лас Америкас или нещо подобно(не говоря испански).Температурите бяха летни,но не горещи,къпахме се в океана,но главно в басейна на хотела и гледахме как вали сняг горе на вулкана Simple Smile.Предварително си бяхме рентвали кола и тя ни чакаше на летището,Рейна Зофия,ако не се лъжа.Туризмът им е организиран перфектно,взимаш проспекти и си харесваш къде да идеш-старинни градчета,зоопарк,аква парк,плантация за перли,природни забележителности-вулкан,водопад,дъждовна гора и т.н.Всичко ти е подробно описано на няколко езика.И да не наемеш кола,има много организирани екскурзии с автобус,няма да скучаете.Храната не знам как ти е организирана,но по крайбрежната алея има много ресторантчета,които изнасят менютата си(с цени!),готвят вкусно и не е по-скъпо от наша кръчма.Морски дарове,паели,леки вина-колкото искаш.Внимавай къде паркираш-има много паркинзи и то безплатни,но ако спреш на забранено,може да олекнеш с 60 евро.Иначе са много внимателни и отзивчиви с туристите-знаят си интереса.Може да идете с ферибот и до съседните острови,зависи с колко време разполагаш.Приятно изкарване(сигурна съм,че ще е такова)! Simple Smile

# 186
  • Мнения: 1 180
Аз съм ходила преди доста години, но те интересните неща не са се променили - наемаш кола /хич не е скъпо/ и обикаляш на всякъде. Ние ходихме до вулкана, имаше някакво старо дърво /на 3000 години!/, в Лоро парка /огромен зоопарк с атракции/, яздихме камили. Бяхме точно в същия курорт, в "Медитерениън палас" - плажа не ми хареса, но басейна беше огроооомен. Храната е доста добра и ефтина - близо до курорта имаше едно селце с много известен рибен ресторант - там ходел често Симеон /царя/ - беше страхотно и не скъпо, но не помня името. На рецепцията в хотела работеше един софиянец и той ни отвори на доста интересни места. Вечер, на откритата тераса на хотела имаше страхотни програми, танци-манци... Приятно прекарване!

# 187
  • Мнения: 2 700
Не знам дали темата е за този подфорум, нека мадераторите преценят.

Бидейки от София, никога не съм празнувала Нова година на ресторант в София. Ходили сме или с предварителна резервация на друго място или сме били с приятели в домашна обстановка. Тази година ми се иска да отидем на ресторант, но питането ми е: Има ли ресторанти на свободна консумация, които да работят на 31.12 ? Не съм се задълбочавала в търсенето, но кувертите с храна за около 2 дни не ме привличат.
Моля, споделете опит.

# 188
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мислех да пускам същата Тема.
Мерси соларис   bouquet

А какви са кувертите за празнуване на Новогодишна нощ в софийски ресторанти?

# 189
# 190
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ммм, не е зле Ybag&Mell   chef

# 191
  • София
  • Мнения: 4 868
в хаджидрагановите къщи готвят маниашки невероятно вкусно!

# 192
  • Мнения: 2 700
Ybag&Mell, не ми се отваря.
А ти откъде си черпила информация? Като пуснах търсачка не попадам на много оферти.

Лично аз предпочитам да е без куверт, или по-точно нямам нищо против да е с изискване за Х лв. консумация, но да не ми налагат например 3 вида безлкохолни и шампанско (които нито аз нито мъжа ми пием), предястие, следястие, десерт и т.н. Ами аз може да искам да си изконсумирам парите от куверта под формата на уиски с кашу например и нищо друго. Странно, че никъде няма подобно предлагане.  newsm78

# 193
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Чудим се. Или на Св.Константин и Елена, или в Царево. На първото място никога не съм ходила и ми се иска да го видя, но на второто хотела е 100 пъти по-хубав и ни излиза с около 200 лв по-ефтино- т.е за път, че ще ни и останат... Двуумя се  Rolling Eyes

# 194
  • Мнения: 2 751
Някой да знае някъде да има свободни места за Нова година?
Ходи ни се в някой малък селски курорт.
С деца. Може би ще сме 2 или повече семейства.
Ако някой има идеи, да сподели.
Всичко се резервира отрано, и вече май всичко на добри цени е заето. Confused

Общи условия

Активация на акаунт