Нова Година! Всичко по темата!

  • 32 927
  • 225
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 347
Късничко е за съжаление Sad
Търся места от около 10-тина дни - без резултат Sad

# 196
  • Мнения: 2 751
Късничко е за съжаление Sad
Търся места от около 10-тина дни - без резултат Sad
Знам, ама да попитам  Laughing

# 197
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз търся също.
Има малко светлина в тунела. Говорих с една къща в Чепеларе, не знам дали те интересува, казаха ми, че при тях е свободно, но поне за 3 нощувки. И други къщи били свободни, можела да насочва.

# 198
  • Мнения: 2 751
И аз търся също.
Има малко светлина в тунела. Говорих с една къща в Чепеларе, не знам дали те интересува, казаха ми, че при тях е свободно, но поне за 3 нощувки. И други къщи били свободни, можела да насочва.
Интересува ме  Laughing
Там имам бая рода, но са ми далечни, иначе бих се възползвала.
Ако искаш, пиши ми на лични какви оферти имаш Laughing

# 199
  • Мнения: 1 045
Чудим се. Или на Св.Константин и Елена, или в Царево. На първото място никога не съм ходила и ми се иска да го видя, но на второто хотела е 100 пъти по-хубав и ни излиза с около 200 лв по-ефтино- т.е за път, че ще ни и останат... Двуумя се  Rolling Eyes

Според мен на Царево повече ще ви хареса  Peace

# 200
  • Мнения: 511
Някой може ли да ми предложи хубав ресторант за празнуване на НГ в Пловдив.
Искам само да е весело.Куверт от 50 до 150лв.
Не можах да изчета цялата тема, с беба тази година ще сме на местна почва.

# 201
  • Варна
  • Мнения: 4 818
АЗ пък искам голяма вила покрай Варна, в която да се съберем няколко форумски семейства с децата и домашните любимци (мъжове, любовници, каквото има).
Ама няма ни къща, ни палатка, всичко заето, превзето, нищо не останало!! Crazy

# 202
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Лично аз предпочитам да е без куверт, или по-точно нямам нищо против да е с изискване за Х лв. консумация, но да не ми налагат например 3 вида безлкохолни и шампанско (които нито аз нито мъжа ми пием), предястие, следястие, десерт и т.н. Ами аз може да искам да си изконсумирам парите от куверта под формата на уиски с кашу например и нищо друго. Странно, че никъде няма подобно предлагане.  newsm78
И аз искам така. За ядене ми стига една голяма салата, за пиене- 0,5 л. безалкохолно и 150 мл. твърд алкохол- друго не ща! Как пък няма да дам 87 лв. (за двама 174!)... Май ще си останем в къщи Tired

# 203
Хе най-после я изчетох Mr. Green! ние засега се ориентираме към Гърция - някой да е ходил по НГ там, препоръчайте ми нещо плс  Praynig
az_pitankata моля дай повеко инфо за вашата оферта  Hug

А за тези които се интересуват от Египет – има отделна тема, може да ви е полезна
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142672.0

# 204

Nie se zapisahme za Atina - mogo hubava programa, niama no6tni prehodi i Novogodichnata ve4eria sa vklio4eni v cenata.
Moje da vidite programata  na www.geosviat.com

# 205
  • Мнения: 658
Ние сме на Чифлика Чукурово - ако някой ще посреща Новата там да свирка  Stop

# 206
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Този път смених тактиката. Ще бъдем по Коледа навън (на Златните), а на Нова година в къщи.
По принцип досега сме ходили все по морето (Златните и Св.Константин). Общо взето добре сме си изкарвали (макар и с децата Wink). Резервирам много отрано, защото иначе е трудно.

# 207
  • Мнения: 11 747
Ние сме на Чифлика Чукурово - ако някой ще посреща Новата там да свирка  Stop
Само любопитствам- ама колко ви струва това удоволствие и какво включва?

# 208
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Ами аз може да искам да си изконсумирам парите от куверта под формата на уиски с кашу например и нищо друго.

хехехе, от моята партия си  Hug

РЕНИ - да ти кажа честно, сега ти е паднало да се наслаждаваш на голямото новогодишно плюскане. Все пак мъж ти черпи  Laughing Laughing

# 209
  • Мнения: 1 983
и мен това ме интересува, къде мога да погледна някакви куверти за новогодишната нощ newsm78, ако има и нещо танци-манци ще е супер Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт