Нова Година! Всичко по темата!

  • 32 911
  • 225
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 663
За басейните на Огняново да кажа...
Бяхме там  - хотел Делта - преди 2 седмици и специално попитахме дали работи басейна през зимата. Отговориха, че работи целогодишно, зимата го покриват с някаква конструкция. Този хотел и басейн са малко встрани от останалите плажове и хотели, но предполагам, че и те работят постоянно.

Делата е любимото ми място в Огняново.Няма начин да не ви хареса, ако решите да отседнете там, а и зимата е супер

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 358
Здравейте! Тази година за първи път заминахме на море с предварителна резервация. Беше ми много спокойно. Не че иначе спонтантните неща не ми харесват, но и малко спокойствие няма да навреди. За това искам отсега да си организирам нещо за Нова Година. Преди време от една приятелка чух, че ходила на бунгала и като притичкала през снега , цопнала в топлия басейн. Доколкото си спомням, май обясняваше за Лещен. Ако някой знае нещо или е ходил на подобни места, ще се радвам да сподели. Все пак лятото свърши и трябва да мислим и очакваме следващите приятни моменти!
  аз ви препоръчвам да отидете в Горна Баня .  Водата е много топла и има за деца басейн . има ресторант и всичко каквото се сетите . Четири звезди е и е много евтино.


Къде по-точно в Горна Баня?

# 32
  • Мнения: 11 747
Подкрепям идеята за Тайланд,остров Пукет- горещо я подкрепям! newsm10
Мисля,че до Нова година,няма и да си спомнят за преврат,дори в момента продължават да си ходят там туристи и е напълно безопасно(това по Евронюс го гледах)!Там има толкова красота,екзотика и романтика и толкова приключения!Mожеш да поразгледаш хотели на www.phuket.com и ще останеш възторгната! Hug

# 33
  • Мнения: 1 180
Ауууу, какви са тия красотииии! Направо ми иде да запаля метлата натам! Обаче аз съм си голяма патка.....започвам да си мисля за децата - как ще ги оставя, страх ме е от дългия полет и още ред глупави мисли ми минават през главата....Хем ме боли, хем ме сърби....

# 34
  • Мнения: 11 747
Аз да приложа още малко материали... SatisfiedНа тоз етап просто не мога да си позволя такова пътуване,иначе не бих се и замислила!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30857
 newsm68

# 35
  • София
  • Мнения: 2 623
Много наши приятели ходят на Спанчевци в близост до Вършец. Не знам само дали работят и зимата  newsm78

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 358
Много наши приятели ходят на Спанчевци в близост до Вършец. Не знам само дали работят и зимата  newsm78

Някъде из темите мернах,че Вършец било много занемарено. Може би става въпрос за старите комунистически санаториуми. Ако не ти е проблем и това е някакво ново уютно местенце, били намерила някакви кординати??? Praynig

# 37
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
 И аз бях та-а-ам и пак искам!!!!!! Много е хубаво и топло-о-о-!!!Ама много е скъп самолетния билет!!! newsm10

# 38
# 39
  • Мнения: 242
точно и аз мислех да пускам тема. Искам да отида някъде за няколко дни и да си почина. Има ли вече оферти по хотелите?

# 40
  • София
  • Мнения: 797
 Каква Нова година??? Аз съм още на лятна вълна, а някой вече извадили ботуши и палта...
Нищо лично, но ми се струва доста раничко за такива теми.

# 41
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ааааааааа, вадя си вече любимия коледен аватар  Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 39 836
И аз съм още на лятно-есенна, т.е. топличка вълна, никаква Нова година Simple Smile

# 43
  • Мнения: 242
Ами който е почивал лятото добре...но който не е имал възможност си мисли за зимна ваканация. Много ясно.
Освен това винаги се присещам декември и хубавите места са отдавна заети.

# 44
  • Мнения: 397
Винаги почти в последния момент решаваме и си изкарваме страхотно!!! Simple Smile Иначе ако го планираме дълго преди това - все нещо се случва или не ти са се оправдали дългите очаквания Sad
Така, че има много време докато решим!!!! smile3503

Общи условия

Активация на акаунт