Нова Година! Всичко по темата!

  • 32 914
  • 225
  •   1
Отговори
# 45
  • на село
  • Мнения: 3 965
А още не се знае кой кога ще е на работа и дали няма един от двамата да е на смяна, не му мислим от сега.
Действаме с по -близки планове, като например към 20 октомври да отидем до Велинград  Grinning.

# 46
  • Мнения: 3 153
Въпреки, че днес цял ден се изтягахме на слънце край басейна и нищо не ми навяваше снежни мисли, все си мисля, че даже позакъсняваме с Новогодишната резервация.......... Още утре мисля да се допитам да приятелите къде ни се ще да бъдем тази година и ще организирам нещата.

# 47
  • Мнения: 1 284
не е рано някои вече знаят къде ще ходят, но аз не съм от тия защото при нас се решава в последния момент Embarassed

# 48
  • Мнения: 1 341
А не е раничко  Naughty Приятелката ми се обажда вече на няколко места и всичко е заето от началото на септември  Shocked
Още не сме се спряли не нещо конкретно!

# 49
  • София
  • Мнения: 6 810
 Crazy
Как ви завиждам...тази Нова Година сме твърдо вкъщи, малкия ще се е родил 10тина дни преди това...

# 50
  • София
  • Мнения: 7 242
Днес явно съм на зимна вълна, въпреки слънчевия ден...
Искам да попитам от кога се правят резервациите за НГ в ресторантите, какви са ориентировъчно кувертите, можете ли да ми препоръчате нещо и евентуално да порзкажете за менюто, програмата, абе с една дума доволини ли сте останали или не Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 4 868
лекси, аз пък явно съм на вълна да отговарям на зимни въпроси.
отдавна не съм резервирала нещо за нова година. и сега мисля да пропусна.
чувала съм обаче, че към края на октомври може и да е късно....

в офиса редовно получавам покани и оферти от големите хотели в софия. не са пристигнали до момента - вероятно още има места. като дойдат, ако не забравя, ще ти кажа всички подробности: програма, меню, цена...

# 52
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси, Яни  bouquet

# 53
  • Мнения: 2 197
По отношение на Нова Година при нас всяка година се повтаря едно и също - октомври се сещаме да проверяваме, звъним в 150 ресторанта и хотела (ако са в провинцията) и навсякъде е рано още за новогодишни куверти, да се обадим ноември. И познайте какво става през ноември - ми навсякъде е заето. Иначе цените варират за София от 50 лв. до 80 евро (миналата година това бяха съответно за Хаджидрагановата къща и р-нт Астор). Просто като съвет трябва да забравите за всички зимни курорти, защото там цените са просто ужас. А за София пробвай с търсачката с кодовото название "Нова година" и стискам палци да си намерите нещо.

# 54
ЗДРАВЕЙТЕ ДАМИ,
МОЛЯ ДА МИ ИЗПРАТИТЕ НЯКВИ СТРАНИЧКИ ДА ВИДЯ ТЕЗИ ХОТЕЛЧЕТА С БАСЕЙНИ
БЛАГОДАРЯ ВИ

# 55
  • София
  • Мнения: 3 184
И във Веника в Чифлика работи целогодишно басейна, но доста се съмнявам че са им останали места за Нова Година

# 56
Мисля, че е вече време!
Благодаря ви!

# 57
  • Мнения: 234
И при нас стои същия проблем! Иска ми се да е на ски,да има и празнична новогодишна програма и най-вече да е удобно за малки деца! Или както казва една приятелка "Май-много искаш"...И все пак ако имате идеи моля споделете  ги с нас!

# 58
  • Мнения: 234
И още нещо да попитам.Дали е добра идеята да посрешнем нова година на морето?

# 59
  • София
  • Мнения: 3 679
Най-добре е на някоя вила с механа - като му се приспи на детето, качваш го в стаята и си ляга. Ако имате бебефон - с него в механата и ако се събуди отиваш при него - ние с Таня така правим и то не само за Нова година  Wink На Рибарица има много приятни вилички на нормални цени  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт