Нова Година! Всичко по темата!

  • 32 932
  • 225
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 512
И във Веника в Чифлика работи целогодишно басейна, но доста се съмнявам че са им останали места за Нова Година
Там няма места за Нова Година

# 61
  • Мнения: 2 663
И във Веника в Чифлика работи целогодишно басейна, но доста се съмнявам че са им останали места за Нова Година
Там няма места за Нова Година

Там няма вече, но Дива все още не са пуснали офертата си за Нова година , което ще рече ,ч е ако се доредите имате шанс
Хотел Дива в село Чифлика. Горещ минерален басейн и малък такъв за децата.Но трябва отсега да си направите резервация.

Да,но вече няма места Cry.Така че ще трябва да се орентираме към други места!Темата е много интересна,специално мен много ме интересува,ще я следя с интерес! bowuu

Вече??? Миналата година звъних там през ноември и ми казаха, че за Нова година били заети още от октомври Tired За другата НГ ще трябва им се обадя да резервирам през май Twisted Evil
И аз ще следя темата, защото моментът за НГ резервации явно вече е настъпил

Дааа, май вече ще трябва за морето резервацийте да си правим през зимата, а за Зимата обратно за да сме стпокойни, че ще има места. Thinking

Това не е баш така!
Дива все още не са пуснали офертата си за Нова година, след 2 седмици вече ще е на лице и ако се доредите може и да стане

# 62
  • Мнения: 13 512
И във Веника в Чифлика работи целогодишно басейна, но доста се съмнявам че са им останали места за Нова Година
Там няма места за Нова Година

Там няма вече, но Дива все още не са пуснали офертата си за Нова година , което ще рече ,ч е ако се доредите имате шанс
И за дива няма, проверяваха мои познати. Няма изобщо да пускат оферти,всичко е заето

# 63
  • Мнения: 1 284
във Велинград хотел Олимп

# 64
  • Мнения: 2 663
И във Веника в Чифлика работи целогодишно басейна, но доста се съмнявам че са им останали места за Нова Година
Там няма места за Нова Година

Там няма вече, но Дива все още не са пуснали офертата си за Нова година , което ще рече ,че ако се доредите имате шанс
И за дива няма, проверяваха мои познати. Няма изобщо да пускат оферти,всичко е заето

Може, не знам, информацията ми е от извора ,не от самия персонал.

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 12:17 от konstans

# 65
  • Мнения: 2 663
А ето и от къде всеки може да разбере
http://www.sunlight-bg.com/bg/offer.php?offer=15796

# 66
  • Мнения: 5 539
Тази година някои хотели среден клас излизат с нов номер за НГ Close
Изискват да закупиш минимум 5-7 нощувки около празника. Нашата компания обаче е навита "само" за 3 нощувки. Сега чакам да ми се обадят от един хотел да ми кажат дали ще ни приемат резервацията, при положение, че със сигурност имат свободни стаи все още.
Егати положението! Twisted Evil

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Посрещнахме 2000 г. в с. Баня, близо е до Карлово. Компанията се изкъпа в топлия минерален басейн сутринта на 1-ви. Купона беше на 6.

А някакви кординати би ли ми дала?
Съжалявам, но не мога. Нямам си идея от координатите им.

# 68
  • Мнения: 13 512
Тази година някои хотели среден клас излизат с нов номер за НГ Close
Изискват да закупиш минимум 5-7 нощувки около празника. Нашата компания обаче е навита "само" за 3 нощувки. Сега чакам да ми се обадят от един хотел да ми кажат дали ще ни приемат резервацията, при положение, че със сигурност имат свободни стаи все още.
Егати положението! Twisted Evil
Да,защото се събирали 8 почивни дни по празниците.

# 69
  • Мнения: 1 937
След злополучното море и решението ни никога повече в БГ, гледам и за новогодишните празници положението е кошмарно.
Питах преди време за Доломитите, но италианските мами не се обаждат.
За да не пускам нова тема ще питам и тук - били ли сте в чужбина с деца по тези празници.
Планина, конкретно Алпите - Австрийските и Италианските.

Направихме запитване тук , но приемам и други предложения.

# 70
  • София
  • Мнения: 440
Verdad, в Италия са много гостоприемни към семейства с деца. Бях с дъщеря ми пролетната ваканция на ски в Алпите - само двете пътувахме, но нямахме никакви проблеми. Ние си намерихме курорта, но си направихме резервацията чрез една българска туристическа агенция. Същата агенция ни организира и транспорта. Сега гледам, че има вече няколко оферти на български туроператори за празниците в Италия на ски. Като цяло е по-изгодно отколкото в България, а качеството и разнообразието на услугите е по-добро. Да не говорим за картите за лифтовете - на същите цени като тук, а разнообразието и бонусите са много. Давам ти линк за курорта, където бяхме ние:
http://www.aptlivigno.it/
Ако искаш повече подробности, пиши и на лични.

# 71
  • Мнения: 494
Определено няма да празнуваме в България .Тук има скъпи за мен хора с които не мога да празнувам затова бягам .Cry

# 72
  • Мнения: 7 605
Вердад,

ако сте с деца, виж http://www.kinderhotels.com/hotels/?lang=en  теzи хотели са супер zа деца, но zа съжаление са и доста солени4ки. Оба4е има детски клуб, гледа4ки, спа zа родителите и един куп екстри. Ме4та  Wink
Оба4е......мога само да ти кажа zа Германия, тук вси4ки си правят реzервация zа zимната ваканция мноооооого рано....т.е. оЩе преz пролетта. Сега ако търсиШ неЩо zа праzниците в Алпите, Ще ти трябва огромен късмет  Sad

# 73
  • София
  • Мнения: 748
А може и някои да сподели някакви други места за Нова година където е изкарал. Важното да бъде нещо по-различно от масата в кръчмата и след това кревата.

Снежна Нова година на Беклемето. Хотел Виа Траяна, да речем!


Хотелът изобщо не ми харесва! Бяхме там миналата зима. Стаите са много малки, колкото да се завъртиш около леглото, ресторантът е скъп, а менюто е нищо и половина, цената на стаята е висока, а не включва нито басейн, нито сауна или други допълнителни услуги. Не беше и достатъчно чисто. Ние например се хранехме в съседния хотел "Сима", където кухнята се оказа много по- на ниво. Това е личното ми мнение.  Не бих посетила хотела отново!

# 74
  • Мнения: 1 937
Благодаря на Tatjana и milena d за информацията.

macro, не сме посрещали Нова година във Виа Траяна, но като цяло хотелът ми се струва добър, а кухнята в пъти повече от тази в Сима, но въпрос на гледна точка, съгласна съм.

Общи условия

Активация на акаунт