За секса и горещите думички...

  • 15 635
  • 198
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 998
Според мен, вие жените имате една нежна душа, която обича романтични думички...
...и една мръснишка душа, която обича съответното отношение и думички...
споредзависи от случая...

Аз, като мъж, харесвам и двете ви души Wink

добър подход Peace

# 181
  • София
  • Мнения: 35 951
Предпочитам да не ми говорят.

# 182
  • Мнения: 1 289
Според мен, вие жените имате една нежна душа, която обича романтични думички...
...и една мръснишка душа, която обича съответното отношение и думички...
споредзависи от случая...

Аз, като мъж, харесвам и двете ви души Wink




Брависимоооооо  Hug  bowuu bowuu bowuu

# 183
  • Мнения: 2 495
Аз, като мъж, харесвам и двете ви души Wink
Дааа, и аз понякога ставам мръсница Twisted Evil

# 184
  • Мнения: 1 289
Аз, като мъж, харесвам и двете ви души Wink
Дааа, и аз понякога ставам мръсница Twisted Evil


Ами зависи отсреща как те предлазполагат..........Ако е кротък девственик  hahaha ша му земеш страха с мръснишко поведение.Аз поне се смущавам от пасивни мъже в лглото-не мога да се отписна и да се Развихря  Joy Ама да чукам на дърво(чукам си на главата Rolling Eyes) досега съм нямамла такива Срамежливи мъже в леглото си. bowuu


# 185
  • Мнения: 2 495
Ами зависи отсреща как те предлазполагат..........Ако е кротък девственик  hahaha ша му земеш страха с мръснишко поведение.
Представяш ли си-викаш му например "Ела, Кумчо, изяж ме"а той да вземе и да избяга Joy Joy JoyИ куршум трябва да си лее, даже

# 186
  • Мнения: 1 289
Ами зависи отсреща как те предлазполагат..........Ако е кротък девственик  hahaha ша му земеш страха с мръснишко поведение.
Представяш ли си-викаш му например "Ела, Кумчо, изяж ме"а той да вземе и да избяга Joy Joy JoyИ куршум трябва да си лее, даже


 rotfImbo Много ме разсмя,с глас се смея,а съм си направила маска на лицето и не трябва....  smile3532 Даже може да те пусне по новините като Извънредно опасна личност  newsm44

# 187
  • Мнения: 2 495
Ххаха, добре че е мъжа ми, щото като му кажа тази реплика, засиява целия(и други части от тялото му също) Crazy

# 188
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Аз не обичам много мръсните думички,но мъжо го кефят  и от време на време ми ги говори едни Embarassed,лошото е че аз малко се отнасям и като го питам-какво каза...... Joyта спира да ми говори и само действа.Извинете,но мъжо ми се скара и ще трябва да го изтрия Crossing Arms

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 16:20 от rosi atanasova

# 189
  • Мнения: 1 289
Ххаха, добре че е мъжа ми, щото като му кажа тази реплика, засиява целия(и други части от тялото му също) Crazy



В този момент "другите части" са най - важни  Twisted Evil

# 190
  • Мнения: 2 495
Аз не обичам много мръсните думички,но мъжо го кефят  и от време на време ми ги говори
To и аз тъй, само отвреме-навреме дето ставам мръсница,ама аз туй вече го казах Twisted Evil

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 21:11 от Белла

# 191
  • Мнения: 1 462
Ах, недей!

Баааси и 10-те страници писано, то човек да забрави за какво е темата, докато стигне дотук.

--

Харесва ми понякога без думи, понякога с думи.  От "мръсните думички", в стил "малката мръсница си го търси" ми харесва да я хвана за косата изотзадзе и притисната, без да може да мърда да и говоря тихо точно на ухото, докато я чукам.  Какво точно ще кажа всъщност не е много важно, "кучко", "мръсницо", "пачавро" и т.н.  важното е тонът и отношението, и това да се харесва И НА ДВАМАТА.  А не внезапно единият да изпадне в размисли "какво всъщност се опитва да каже поетът с това", "ти мени увъжаваш ли мъ" и "Аз може и да съм еблива минетчийка, ама кучка не съм и ей-сега ще му го докажа като си тръгна веднага, само да го извадя!"

# 192
  • Мнения: 1 289
To и аз тъй, само отвреме-навреме дето ставам мръсница....



 newsm48 и аз . .. . . . . .. ама с тоя корем pregnant все по-рядко  newsm45 щото много рано ми се  smile3524 и ми е дискомфортно да се развихрям.......... gydi

# 193
  • Мнения: 620
Аз пък само мъркам,не мога да се отпусна да говоря мръсотийки ,ама не се знае..... Wink Laughing
Иначе нямам нищо против на мен да ми говорят,...тъкмо това може да ме стимулира да
превърна монолога в диалог,само да не се стигне до яростен спор,че тогава.......отиде секса Crossing Arms Laughing

# 194
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък само мъркам,не мога да се отпусна да говоря мръсотийки ,ама не се знае..... Wink Laughing
Иначе нямам нищо против на мен да ми говорят,...тъкмо това може да ме стимулира да
превърна монолога в диалог,само да не се стигне до яростен спор,че тогава.......отиде секса Crossing Arms Laughing

Мълча...Като пукъл мълча... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт