Искам и аз да изглеждам така след ...

  • 1 762
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Почти всички са доста добре нагримирани. И аз искам да попадна в рецете на добър фризьор, да видя какво ще сътвори от мен. Simple Smile

# 16
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Всичко е въпрос на грим,също и на добро осветление и майсторлък на фотографа.Повечето са грозноватички,представи си ние българките, дето сме хубави,ако ни гримират как ще изглеждаме  Wink

# 17
  • Мнения: 353
Уф,аз пък не искам кой знае колко Naughty-само да попадна в ръцете на добър фризьор,гримьор и стилист Laughing-да видим какво могат да направят с/за мен Laughing

И аз искам  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 5 539
Така като гледам, основното за такава промяна е:
1. покривен фондьотен + руж на скулите
2. очна линия +спирала
3. подходящо осветление за снимката.

И преди ми е правило впечатление огромното значение на очната линия в снимките на звездите, а тя е нещо, което аз например не използвам Rolling Eyes Ако е майсторски поставена, подчертава очите по несравним начин. Само сенки явно не са достатъчни newsm78
Обърнете внимание как са гримирани известните личности по списанията, рядко ще видите някоя без очертани очи Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 877
Пусни снимка...  Laughing
повечето имат фон дьо тен, за да не лъщят... малко подчертаване на очите и леко червило.
Освен това според мен първия път са снимани с много ярка светлина, за да ги изкарат по-лъщящи от нормалното... втория път са доста деликатно осветени.
Вас като ви снимат, така ли лъщите? Надали.
Освен това са подбирани жени, при които разликата наистина е по-голяма - такива с незабележими мигли, да речем, или с някакви пъпки по лицето.
По-хубавите, като първата например, са си добре и без грим (като изключим лъщенето).

# 20

Общи условия

Активация на акаунт