AVON - обсъждане на продукти- тема 28

  • 36 829
  • 757
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 13 863
Дъщеря ми е доволна от тази писалка. Но тя има много обрани клепачи надбровните й дъги ( костта под веждите ) не са надвиснали , та  при нея нищо никъде не се  отпечатва. При мен примерно всичко се размазва - аз имам от т.н. тежки клепачи по принцип,  а с възрастта са и паднали. Вероятно точно това в случая се случва - чисто анатомична специфика.

# 166
  • Мнения: 1 950
Определено анатомичните особености на клепачите играят важна роля в грима и неговата трайност, но с друга марка очна линия това го нямам. Което не значи, че очната линия е лоша, но за мен е.

# 167
  • Мнения: 386
Как се разбира до кога е годен даден продукт? На моите има. Z и някаква минала дата. С търсачката кат търсех в други теми разбрах, че това би трябвало да е датата на производство, а срока на годност на продуктите на Avon бил 3 години. Как така? Не би трябвало продукти с различен състав да имат един и същи срок Thinking

# 168
  • Русе
  • Мнения: 38
Три години е срока на съхранение. Иначе си има символ на всеки продукт колко е срока след отваряне.

# 169
  • Мнения: 386
Три години е срока на съхранение. Иначе си има символ на всеки продукт колко е срока след отваряне.

Знам какво е срок на годност след отваране и къде да гледам. Въпроса беше за срока на годност, който по принцип си е. Няма как да е 3 години за всичко.

# 170
  • Мнения: 1 472
Защо да няма как? Козметиката, която купувате от магазина да не би да е с по-малък срок. Тя също е с 3г.

# 171
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Три години е срока на съхранение. Иначе си има символ на всеки продукт колко е срока след отваряне.

Знам какво е срок на годност след отваране и къде да гледам. Въпроса беше за срока на годност, който по принцип си е. Няма как да е 3 години за всичко.
Законът ги задължава да пишат срок,нещо като препоръчителен срок за съхранение е.Парфюмите примерно могат и по-дълго време да се ползват.
Обаче кремове са ми се разваляли много преди да изтече срокът им на годност...

# 172
  • Мнения: 13 863
Моля, би ли споделила какво не ти хареса на серума, или те притесни нещо в състава?

# 173
  • Мнения: 2 839
Всичко им е наред на продуктите, дори ги харесвам, но често започнаха да ми излизат пъпчици покрай мц и тези продукти ми щипят заради вит. Ц.

Това са:

Последна редакция: сб, 03 апр 2021, 09:46 от bubanka

# 174
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Всичко им е наред на продуктите, дори ги харесвам, но често започнаха да ми излизат пъпчици покрай мц и тези продукти ми щипят заради вит. Ц.
И на мен от витамин Ц в козметиката ми щипе и не ползвам.
И да го пия не мога,дразни ми стомах и черва.

# 175
  • Мнения: 4 055
Някой дали е ползвал този серум?
Добър ли е? Това е новата опаковка. Старата е малко по друга, но пак е хиалурон 1.5%

# 176
  • Мнения: 13 863
Аз
Много приятна консистенция на гъст гел. Много добре попива и иска крем отгоре. Ползвам го само вечер.

# 177
  • Мнения: 4 055
Ефект виждате ли?
Заглаждане на бръчки или напоена свежа кожа?

# 178
  • Мнения: 1 124
Здравейте, може ли да споделите мнение за тези аромати: Treselle и Luminata .
Търся си свеж, цветен парфюм, но да не е сладникъв.

# 179
  • Мнения: 13 863
Здравейте, може ли да споделите мнение за тези аромати: Treselle и Luminata .
Търся си свеж, цветен парфюм, но да не е сладникъв.
Нито един от двата не попада в описаната категория.

Общи условия

Активация на акаунт