AVON - обсъждане на продукти- тема 28

  • 36 914
  • 757
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Здравейте, може ли да споделите мнение за тези аромати: Treselle и Luminata .
Търся си свеж, цветен парфюм, но да не е сладникъв.
Виолета,ако обичате виолетки,зеленина...
И Вива ла вита е доста свеж...

# 181
  • Мнения: 13 933
Вива Ла вита
Лак лимитлесс (синия)
EVE Truth (зеления)
Това са от каквото съм ползвала.
П. С. Сетих се и за Персиив саншайн.

Последна редакция: пт, 12 фев 2021, 13:54 от _re_ge

# 182
  • Мнения: 1 124
Благодаря за предложенията Flowers Hibiscus
Отдавна не съм купувала нищо на Avon, преди мнооого години харесвах Spotlight Relaxed

# 183
  • Мнения: 18 039
Розовият Лотус е уникален, него препоръчвам аз

# 184
  • Мнения: 13 933
Спотлайт беше уникален!

# 185
  • Мнения: 826
Много се чудя на розовия Инкандесенс Лотус, а няма тестери 🙄 Някой може ли да опише аромата му, евентуално да го сравни с Versace bright cristal 😊

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Много се чудя на розовия Инкандесенс Лотус, а няма тестери 🙄 Някой може ли да опише аромата му, евентуално да го сравни с Versace bright cristal 😊
Само знам,че има виолетка,понеже съм фен на виолетките ми го бяха препоръчали,но толкова да не харесвам първия Инкандесънс,че ме е страх да взема този.

# 187
  • Мнения: 13 933
За мен розовия  е най-сполучлив от трите.

# 188
  • Мнения: 4 111
Розовия Инкандесенс наподобява Chanel - Chance eau Tendre, но бегло и далечно. Аз го имах и го продадох. Идваше ми много задушлив и сладникав в сравнение с оригинала на Шанел. Оригинала е въздушен, лек и красив, докато тук е нещо тежко сладко, като сиропирана тежка дюля с много накъртваща захар и къпина. Няма много свежест в него.
Иначе в сравнение с другите 2 Инкандеденс е действително по-хубав.
Мостри въобще няма и е стреляне в тъмното. Трайността е средна към слаба. Аз лично очаквах да е по-траен, защото първообраза е много траен. Определено е летен парфюм, защото зимата не се развиваше хубаво.
Но разбира се всичко е до кожа и как тя ще излъчва аромата. Повечето ревюта в интернет го описват като прекрасен  аромат. Аз му дадох много шансове, но не сработи за мен.
Не ми прилича на Versace - Bright crystal. За мен е далечен роднина. Имат сходство, но не са особено близки.
Ако Bright crystal е акватик, то тук имаме захарно-мускусен профил и никакви аква нотки.

Последна редакция: пн, 15 фев 2021, 05:36 от Lale_Lili

# 189
  • Мнения: 826
Розовия Инкандесенс наподобява Chanel - Chance eau Tendre, но бегло и далечно. Аз го имах и го продадох. Идваше ми много задушлив и сладникав в сравнение с оригинала на Шанел. Оригинала е въздушен, лек и красив, докато тук е нещо тежко сладко, като сиропирана тежка дюля с много накъртваща захар и къпина. Няма много свежест в него.
Иначе в сравнение с другите 2 Инкандеденс е действително по-хубав.
Мостри въобще няма и е стреляне в тъмното. Трайността е средна към слаба. Аз лично очаквах да е по-траен, защото първообраза е много траен. Определено е летен парфюм, защото зимата не се развиваше хубаво.
Но разбира се всичко е до кожа и как тя ще излъчва аромата. Повечето ревюта в интернет го описват като прекрасен  аромат. Аз му дадох много шансове, но не сработи за мен.
Не ми прилича на Versace - Bright crystal. За мен е далечен роднина. Имат сходство, но не са особено близки.
Ако Bright crystal е акватик, то тук имаме захарно-мускусен профил и никакви аква нотки.
Благодаря за изчерпателния отговор 😊 Имам непоносимост към сладките, тежки аромати, а опаковката навява асоциации със свежест Simple Smile

# 190
  • Мнения: 18 039
Много се чудя на розовия Инкандесенс Лотус, а няма тестери 🙄 Някой може ли да опише аромата му, евентуално да го сравни с Versace bright cristal 😊

Не мога да описвам, но го препоръчвам горещо. Всички повторихме поръчката, чуден за пролетта

# 191
  • Мнения: 4 111
Anichka 89 дано не те подвеждам, но е сладък парфюм за мен определено ✌️

# 192
  • Мнения: 111
Много се чудя на розовия Инкандесенс Лотус, а няма тестери 🙄 Някой може ли да опише аромата му, евентуално да го сравни с Versace bright cristal 😊
'Подобно на цвят на лотос, символизиращ разцъфващата женственост, твоята вътрешна красота блести с ефирната флорална композиция Incandessence Lotus.
нотки: дюля, цвят на лотос, виолетово дърво'
Описание в сайта на Ейвън! 🙂

# 193
  • Мнения: 1 474
Не харесвам Incandessence и Incandessence Lotus.
Най-добрият армат за мен от серията е Incandessence Enjoy. За лятото и топъл сезон е много добър избор. За зимата Incandessence flame /червения/става,  По-скоро вечерен ми е.

# 194
  • Мнения: 4 111
Incandecensse Enjoy не е никак лош. Действително е лек, приятен и летен. Не е свежак, или акватик, а аз го намирам като мек, топъл и приятен.
Но за лятото на мен фаворит си ми е Percieve Sunshine и с удоволствие ще си се пръскам с него. Не е за всеки, защото е остър и малко нахален и кисел, но аз си го харесвам 🌺

Общи условия

Активация на акаунт