За "виртуалните" приключения на партньорите

  • 3 971
  • 63
  •   1
Отговори
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Провокирана от друга тема във форума, реших да ви попитам как гледате на възможността човекът до вас да поддържа виртуални контакти. От повечето постинги в този форум оставам с впечатлението, че всичко е цветя и рози в семейството на "средно статистическата bg-mamma-форумка". Понякога дори ми става смешно, когато прочета нещо от сорта: "Той си е мой... "  Shocked В същото време сайтовете за запознанства са пълни с "женени", които "търсят неангажираща връзка" Sick Направо ми се повдига от подобно лицемерие...  Вие сте! Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 08:50 от Renny

# 1
  • Мнения: 1 416
Мисля, че Георги досега не е поддържал такива - не е фен на компютрите и виртуалната комуникация, но винаги може да се промени...
Ако разбера, че има такива познанства, сигурно би ме жегнало, не знам как ще реагирам. Но след 5 години връзка човек приема нещата по-философски...  Grinning
Във всеки случай си права, че сайтовете със запознанства са пълни със семейни - с очите си виждам познати и колеги, които целодневно се задяват из Интернет...  Wink 

П.П. Най-важното изпуснах да напиша... Wink Аз досега не съм се възползвала от подобна модерна възможност за флирт. Някак си не си го представям... 

# 2
  • Мнения: 1 858
Моят съпруг му дай CS и не го търси! Не участва в форуми и никога не е влизал в чат. Ако поиска разнообразие съм 100% сигурна, че няма да го търси в Интернет.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
...Не участва в форуми и никога не е влизал в чат. Ако поиска разнообразие съм 100% сигурна, че няма да го търси в Интернет.
И аз мисля така за моя.

# 4
  • Мнения: 4 621
..... Ако поиска разнообразие съм 100% сигурна, че няма да го търси в Интернет.
newsm10

# 5
  • Мнения: 1 517
..... Ако поиска разнообразие съм 100% сигурна, че няма да го търси в Интернет.
newsm10
И моя така, просто защото не си пада по компютри. Хич го няма. Лично аз не виждам кой знае какво - например напослеъдк правя луд чат с италианци (мъже) и моят си знае. А защо го правя - ами да си упражнявам езика.
Все пак зависи приключението до къде стига. Ако е обикновена закачка (виртуална или реална) не виждам нищо лошо.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
..... Ако поиска разнообразие съм 100% сигурна, че няма да го търси в Интернет.
newsm10
И аз се подписвам под това. Не си пада по чатенето половинката.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 443
Ако сме стигнали до там, ще намери начин... виртуалното пространство е само една от възможностите.
По-принцип се мотам къде ли не /виртуално/ и реално, истината е, че непрекъснато ми налитат женени мъже / и нежененеи също, но не за тях ни е приказката/. Така, че аз също съм си задавала въпроси от подобен характер  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 495
И моят уж не харесва форумите и виртуалната комуникация, но човек никога не може да е сигурен. А и винаги може да се промени. Ако го усетя незнам дали би ни приключила връзката ни, но със сигурност ще му се стъжни много живота.  Crossing Arms

# 9
  • 7800
  • Мнения: 243
По принцип аз съм чатърката в семейството. newsm47

# 10
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
А моят е манияк по компютрите-от 10-11години все това го влече.Преди половин година без да искам влязох в пощата му/ честно!!/и попаднах на писма от момичета със снимков материал...Гледах като втрещена.Видях и датите -отпреди четири години-т.е.по времето когато съм родила..Оказа се / след лудия скандал който му спретнах... Twisted Evil/че ние тогава имахме компютърна зала и той ходеше да замества някои от момчетата събота и неделя--и та нямало какво да прави човекът и си висял във чат-рума...Както и да е -оттогава за такива неща няма време..А и да има си мисля че аз без друго няма да разбера ако реши,защо да си тровя живота с подозрения.Той ако реши винаги може да ме лъже както и аз него и то за много по-сериозни неща от това да се запознаеш с някой и да си размените снимки... Thinking

# 11
  • Мнения: 2 125
Даммммммм, моя има регистрация в два сайта....Една приятелка го видяла и ме попита дали знам Shocked. В единият се е направил с 3 години по-млад, а в другия харесвал красиви жени #Crazy ooooh!..Е, кой не ги харесва, извинявам се?!?!
Стана ми тъпо, но не е причина да развалям семейството си...поне засега  newsm78. Той не знае, че аз знам. Даже в единия се рег-нах и му писах (под чуждо име естествено), но отговор все още нямам. Спи до мен всяка вечер, а през деня - не знам. Дали да не се позабавлявам, като му се представям под чужди имена, или да му напиша лично писъмце от МОЕ ИМЕ newsm78 #2gunfire
Наистина, до къде могат да стигнат мъжете с виртуалните приятелства, флиртове и т.н.????

# 12
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Даже в единия се рег-нах и му писах (под чуждо име естествено), но отговор все още нямам. Спи до мен всяка вечер, а през деня - не знам. Дали да не се позабавлявам, като му се представям под чужди имена, или да му напиша лично писъмце от МОЕ ИМЕ newsm78 #2gunfire
Наистина, до къде могат да стигнат мъжете с виртуалните приятелства, флиртове и т.н.????
хаха това е готино-да си пишете без той да знае-тъкмо ще видиш докъде е готов да стигне-един вид-изпит... Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 1 492
Даже в единия се рег-нах и му писах (под чуждо име естествено), но отговор все още нямам. Спи до мен всяка вечер, а през деня - не знам. Дали да не се позабавлявам, като му се представям под чужди имена, или да му напиша лично писъмце от МОЕ ИМЕ newsm78 #2gunfire
Наистина, до къде могат да стигнат мъжете с виртуалните приятелства, флиртове и т.н.????
хаха това е готино-да си пишете без той да знае-тъкмо ще видиш докъде е готов да стигне-един вид-изпит... Twisted Evil
Да бе, да вземе да му хареса. Я да си пука в игрите Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 3 443
А-а-а, момичета, сериозно се замислям дали да не "врътнем" някой номер  newsm78
Когато си раждала  #2gunfire е не е истина! Аз съм регистрирана в един, както писах, където непрекъснато ми налитат женени.
Даммммммм, моя има регистрация в два сайта....Една приятелка го видяла и ме попита дали знам Shocked. В единият се е направил с 3 години по-млад, а в другия харесвал красиви жени #Crazy ooooh!..Е, кой не ги харесва, извинявам се?!?!
Стана ми тъпо, но не е причина да развалям семейството си...поне засега  newsm78. Той не знае, че аз знам. Даже в единия се рег-нах и му писах (под чуждо име естествено), но отговор все още нямам. Спи до мен всяка вечер, а през деня - не знам. Дали да не се позабавлявам, като му се представям под чужди имена, или да му напиша лично писъмце от МОЕ ИМЕ newsm78 #2gunfire
Наистина, до къде могат да стигнат мъжете с виртуалните приятелства, флиртове и т.н.????
Докъде ли- ами ако им се отвори парашута- докрай!!
Как са разбрали, че е той- снимки ли е ковнал?

# 15
  • Мнения: 2 125
Неговия парашут ще му го затворя аз, ама чакам подходящия момент  Mr. Green #2gunfire. Току що се регистрирах и в другия - sladur.com, но със истинска снимка имена и прочие. Ще си направим сега една надпревара, па да видим кой крив, кой прав. Нека да му стане гадно (не ме ревнува хич Naughty)
И аз съм човек, може и срещичка да си спретна, пък нека ме боли!
Само така на тия гадни мъже - с техните камъни по техните глави!
Пух, че много поговорки знам  Mr. Green hahaha

Azzy , няколко броя снимки даже!!!

# 16
  • Мнения: 5 476
Ако поиска разнообразие съм 100% сигурна, че няма да го търси в Интернет.
Peace

# 17
  • Мнения: 20
Моят "съпруг" е фен на компютрите. Регистриран е в ЕЛМАЗ и редовно си влиза там. Заради него и аз си направих регистрация и си чатихме няколко пъти. Той и не подозираше, че си пише с мен. Исках да си чукнем среща, да се видим и др.такива. Той ми отказа.Обичал жена си-просто искал да се забавлява невинно.
Няколко месеца по-късно, пусто любопитство!, влезнах в пощата му и намерих един любовен разказ, който той си пази там повече от 2 години. Изпратен му е от едно моми4е в инвалидна количка от Павликени. Останах поразена. Спретнах му скандалче.
Сега му дадох "свободно"- да прави каквото си иска, да си троши главата! И без това ние само си съжителстваме. Измислихме най-новата форма на съжителство- "СЪКВАРТИРАНТИ С БРАК". Разбирайте го както искате.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
На моя му дай ДОТА да си играе и не го търси, ама то никога не се знае.
 

# 19
  • Мнения: 2 495
В такъв случай, аз съм голяма късметлийка-мъжа ми е на "вие" с компютрите, много е зле горкия...така че няма от какво да се страхувам Laughing
А това дали виртуално или реално е решил да флиртува си е негова работа...важното е да постави граници и да внимава да не го разбера, че... #2gunfire

# 20
  • София
  • Мнения: 3 443
Неговия парашут ще му го затворя аз, ама чакам подходящия момент  Mr. Green #2gunfire. Току що се регистрирах и в другия - sladur.com, но със истинска снимка имена и прочие. Ще си направим сега една надпревара, па да видим кой крив, кой прав. Нека да му стане гадно (не ме ревнува хич Naughty)
И аз съм човек, може и срещичка да си спретна, пък нека ме боли!
Само така на тия гадни мъже - с техните камъни по техните глави!
Пух, че много поговорки знам  Mr. Green hahaha

Azzy , няколко броя снимки даже!!!
Верно ли?? Писах, писах, най-накрая го изпратих и ми даде "невалидна сесия"- сега отначало-
Имаш моята подкрепа, разчитай на мен - то бива, бива, ама и снимки.. другите поне са по-дискретни- няма какво да се регистрираш, дай да ти изпратя някои приятели, да те вземат и да те върнат два-три пъти, къде с А-6, къде с С-класа, а аз ще му организирам една срещичка да идеш ти да пиете по кафе, да видиш как ще получи трайна дименция по отношение на виртуалната любов  #2gunfire
 Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 7 474
И моят е на Вие с компютъра, ама знае ли човек  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 125
Верно ли?? Писах, писах, най-накрая го изпратих и ми даде "невалидна сесия"- сега отначало-
Имаш моята подкрепа, разчитай на мен - то бива, бива, ама и снимки.. другите поне са по-дискретни- няма какво да се регистрираш, дай да ти изпратя някои приятели, да те вземат и да те върнат два-три пъти, къде с А-6, къде с С-класа, а аз ще му организирам една срещичка да идеш ти да пиете по кафе, да видиш как ще получи трайна дименция по отношение на виртуалната любов  #2gunfire
 Hug Hug Hug

Ха, аз сега от 15 започвам работа, която ще ме върне в пътя...т.е нови хора, основно мъже, разни партита и др. такива. Най-интересното е, че всичко от хистори-то на дом. комп е изтрито. Вероятно се забавлява от служебния. Постоя ерген 1 месец и пощуря (аз и детенце при свеки Crossing Arms).
Никой не знае от къде ще му дойде...при всичките му контакти в работата и следработно пиене на питиета с приятели от неговия форум, намери нашия човек да търси... и аз не знам какво в нета!
Ама няма да си оставя магарето в калта Naughty
Ако искаш мога да ти изпратя ника да погледнеш...на лични  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 3 443
Давай!

# 24
  • Мнения: 686
Надявам се да не му остава време да се застоява пред комппютъра за подобни "приключения"!

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Моят до компа не припарва, сякаш ще го ухапе...Единствено по работа. Освен това е малко особен, трудно създава нови познанства и в началото изглежда като темерут даже...Иначе с приятелите ни е супер забавен. Та поради тези причини изключвам да се вихри виртуално  Wink

# 26
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мъжът ми е луд по компютри, но лудостта му се проявява само за игри, да влиза и да се захласва с жени, не вярвам, но пък знае ли човек. Thinking

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
моят използва компа само за игри и за работа! 100% съм сигурна!

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Според мен, когато човек си търси виртуални приключения, то определено има някакъв дефицит. Ако е заради това, че (като едно свикнало на бабино и мамино внимание момченце Rolling Eyes) не получава цялата любов и внимание на партньорката си (заради бебе, заради децата, заради работата й), може би нещата са поправими. Може би е временно увлечение и ще премине.
Но ако виртуалният сваляч дълбоко в себе си е неуверен в отношенията си с другия пол, работата става дебела. Да се прави на Зоро (анонимен мъжкар, супер сваляч и пр.  Laughing) из разни такива сайтове може да се превърне в зависимост. Все пак, той осъзнава,че в реалния живот никога няма да бъде Зоро, и ще се бори със зъби, нокти и най-вече с хитрост, да запази въображаемия си свят. Свят, в който може да си вее шпагата, без да се страхува нито от другите (по-лъскави и добре наточени) шпаги, нито от гнева на съпругата. Защото в неговата приказка Зоро така и не стига до сватба.


# 29
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Моят до компа не припарва, сякаш ще го ухапе...Единствено по работа. Освен това е малко особен, трудно създава нови познанства и в началото изглежда като темерут даже...Иначе с приятелите ни е супер забавен. Та поради тези причини изключвам да се вихри виртуално  Wink


Все едно за моя мъж си писала Laughing Ако по някаква причина припари до комп-а, то е да свали снимките от апарта или за малка доза Diablo или подобна изврат.

# 30
  • Мнения: 2 237
И моят за сега е на Вие с компютъра и въобще с интернет.Ама то и не му трябва като се има предвид че ходи по всички нощни заведения,където е пълно с пърхащи момиченца.... Sad Та ако реши да изневерява,не му трябва нет.Ама ако го хвана майка му жална  #2gunfire

# 31
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Започнах темата, провокирана от многобройните изказвания за доверие, сигурност и установено статукво със здрави правила в семейството. Виждам, че все пак някои имат проблем с партньорите си по повод виртуалните запознанства... Аз две години се тормозех с това явление. Накрая, след като изгубих и бебето си в 32 г.с., навръх нова година, не мина много време и просто с този човек пътищата ни се разделиха. Не че виртуалните му изцепки са били причината, но със сигурност бяха още една от тези, причинявали ми стреса по време на бременността... Затова притрепервам от яд и погнуса, когато прочета в някой такъв форум откровено предложение за секс от някой мъж със семейство, с деца... Идвало ми е идея да създадем тук тема, където да им публикуваме снимките на тия "мачовци" Twisted Evil, но не знам как биха се почувствали жените им, ако случайно влизат във форума...

# 32
  • Мнения: 2 019
На моя му дай ДОТА да си играе и не го търси, ама то никога не се знае.
 
Mr. Greenпознато ми е

# 33
  • Мнения: 1 564
Мъжът ми е луд по компютри, но лудостта му се проявява само за игри
--------------------------------------------------------------------------------------------
Поне така се надявам,но човек никога не може да бъде сигурен.

# 34
  • Мнения: 2 674
моят мъж ,ако случайно влезе в нет-а , то ще е да гледа коли - тунинг, обяви и т.н.
Та е доста далече от "приключенията".
А аз влизам тук, в разни проф. форуми, "крадвам" си разни интересни материали и напоследък играя една мафиотска игра. Grinning
Та затова и аз съм далече от "приключения".

# 35
  • Мнения: 1 866
Мъжът ми няма проблем с компютрите и Интернет, но е зле в комуникациите. Не го виждам да си чати, пък камо ли да сваля мацки виртуално. Той е по реалните неща, ако ще кръшка, ще кръшне по класическия начин. Затова даже не се интересувам какво прави на компютъра си.

# 36
  • Мнения: 2 220
Изобщо не си го прдставям, регистриран в сайт за запознанства!  Blush Може да ви се стори наивно или дори глупаво, но 100% вярвам, че не се занимава с подобни свалки. Също и за мен тези сайтове са тийнейджърска работа, не е за големи хора. Но всеки си го разбира посвоему... Аз сега чатя (опитвам се, много зор) с един англичанин, но не ми идва на ума да флиртувам с него (и без това едва скалъпвам някакви изречения  hahaha), а и на него също.

# 37
  • Мнения: 6 167
и двамата не поддържаме такива контакти, защото интернет
изигра ролята си в живота ни - тоест, запознахме се така!
по кюто. такова чатене падна след това 1 година, че сега като
чуем звука от съобщение  Sick
спряхме чата съвсем естествено.
просто наистина, както някой каза преди
това е нужда, дефицит, който когато бъде запълнен вече нямаш нужда от него.


иначе, не бих подценявала тези 'приключения"
защото в интернет хората мн. бързо намират мостове едни към други
понеже отсъства преценката на 2 сетива ( звук, визия)
затова толкова често си говорят на една вълна и тн.

# 38
  • Мнения: 4 076
Когато човек е неудовлетворен от живота си и изпитва някакъв глад-емоционален,сексуален-той ще търси начин да го задоволи.Дали по Интернет,в службата или заведения-каква е разликата?У нас аз съм чатъра,много съм контактна,любопитна,говоря с хора на всякаква възраст,жени,мъже от цял свят, и най-вече искам да си практикувам италианския.Мъжът ми по едно време реши да ревнува и дори ме предупреди да прекратя ползването на Интернет??!!На мене ми беше вече поомръзнало и ми е все тая дали ще влизам,но никой няма право да ми забранява или казва какво да правя Crossing ArmsОтказах категорично-ако се поддам,утре може  фередже да ми каже да облека.Може само прогнозата за времето да гледам,но сърфирам  LaughingМъжът ми отстъпи,извини се за поведението си,след което му дадох възможност да се убеди,че това с нищо не заплашва връзката ни.Сега нямаме "компютърни"проблеми  Simple Smile

# 39
  • Варна
  • Мнения: 567
Lennie,
и ние така се запознахме с мъжа ми - в кю-то  Simple Smile Беше случайно и много хубаво. Но никой от двама ни не се е регистрирал в сайт за запознанства.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Провокирана от друга тема във форума, реших да ви попитам как гледате на възможността човекът до вас да поддържа виртуални контакти. От повечето постинги в този форум оставам с впечатлението, че всичко е цветя и рози в семейството на "средно статистическата bg-mamma-форумка".
При нас не всичко е цветя и рози, напротив- много се караме и често заради пц-то, но  виртуален контакт не е имал. Той ми се чуди на акъла като влизам тук, разкара ми кю-то и скайпа- не можел да ги търпи, и мрази да пише е-мейли дори до фирми.

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Всяко нещо с времето и с модата си.
Изживява се - повярвайте ми. А - и не е болка за умиране, ако човек е съвестен.

# 42
  • Мнения: 4 195
моя се опита, когато бяхме гаджета, каква беше почудата му, когато на срещата се оказа че си е писал с мен Twisted Evil.........никога няма да му забравя физиономията Shocked, а денят беше 40-ят след смърта на баба ми Cry.........от тогава не припарва да компа, но аз винаги имам едно на ум..знам ли, не вярвам много много в това, че хората се променят, но пък той е наясно, че едно такова нещо, вече би му струвало семейството и детето - ако смее, да влиза #2gunfire #2gunfire

# 43
  • Мнения: 742
И моят мъж е много на "ти" с компютрите...Случвало се е да го изревнувам - особено след като се роди Криската, но всичко е въпрос на настроение или както е писала:
Всяко нещо с времето и с модата си.
Изживява се - повярвайте ми. А - и не е болка за умиране, ако човек е съвестен.

Сега и двамата само се забвляваме Hug

# 44
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 694
На моя мъж компютрите са му страст и голяма част от свободното си време прекарва пред екрана,  както и аз пред моя, но не чатим с непознати. И двамата сме "стари пушки" в кю-то и там се запознахме, но напоследък почти не го ползваме, минахме на Скайп и Месинджър  Laughing. Него го свалят го разни девойки, мене ме свалят разни от северна Африка, но е дотук... и така...
Иначе понякога му пускам съобщение я по кю-то, я по МСН, че вечерята е готова  Laughing

Василиса, много точно казано  smile3501

# 45
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 428
Моят мъж не си пада много по компютри, а и с Интернет-а, не е на "ти".
Но не мисля, че би му дошло на ум да се регистрира в разни чат-ове. Аз също не изпитвам нужда и нямам тръпка към такива забавления. Виртуалните "забежки" не са за подценяваме. Не знаем какво се върти в главата на половинката, но подобно чатене е индикация за недотам честно поведение. Според мен няма невинни приключения, пък били те и виртуални ...

# 46
  • Мнения: 8 917
Провокирана от друга тема във форума, реших да ви попитам как гледате на възможността човекът до вас да поддържа виртуални контакти. От повечето постинги в този форум оставам с впечатлението, че всичко е цветя и рози в семейството на "средно статистическата bg-mamma-форумка". Понякога дори ми става смешно, когато прочета нещо от сорта: "Той си е мой... "  Shocked В същото време сайтовете за запознанства са пълни с "женени", които "търсят неангажираща връзка" Sick Направо ми се повдига от подобно лицемерие...  Вие сте! Simple Smile

Ако иска да поддържа връзка, била тя и виртуална,никой не е в състояние да го спре и винаги ще намери начин. Същото важи и за мен. Истината е, че му вярвам, както и той на мен, защото сме си заслужили взаимно доверието Peace Отделно от това не е човек, който ще си прахосва времето по чатова, вместо да си изиграе комп. игра или да прочете нещо полезно Mr. Green

# 47
Даммммммм, моя има регистрация в два сайта....Една приятелка го видяла и ме попита дали знам Shocked. В единият се е направил с 3 години по-млад, а в другия харесвал красиви жени #Crazy ooooh!..Е, кой не ги харесва, извинявам се?!?!
Стана ми тъпо, но не е причина да развалям семейството си...поне засега  newsm78. Той не знае, че аз знам. Даже в единия се рег-нах и му писах (под чуждо име естествено), но отговор все още нямам. Спи до мен всяка вечер, а през деня - не знам. Дали да не се позабавлявам, като му се представям под чужди имена, или да му напиша лично писъмце от МОЕ ИМЕ newsm78 #2gunfire
Наистина, до къде могат да стигнат мъжете с виртуалните приятелства, флиртове и т.н.????
Това нещо направо ме вбесява. Може и твоя мъж да не прави нищо лошо, но моя приятел се оказа че доста време с висял в Елмаз и беше събрал цял тефтер с телефони, някои ги беше канил и на гости. Твърди че нямал нищо с тях само искал да си говорят, ама много не ми се вярва. Една приятелка пък ми каза че имало някаква нейна колежка която се виждала с мъже от този сайт само за секс, разказвали си за семейсвата даже и след това не се виждали повече а се срещали с друг и така. Пълно извращение, да знаеш има и такива хора. Дано мъжът ти да не е такъв. Аз си направих специално регистрация заради моя приятел да го хвана, той нямаше снимка и не му знаех името, но не след дълго ми писа и ми прати снимки на фалшива поща. Аз обаче се издадох и той после ми звънна веднага и каза че някой влизал в профила му в този сайт и пишел от там, иначе той от отдавна не го използвал. #Crazy #Cussing out #2gunfire Бих му писала и аз на твоя да му уредя една среща от твое име. Направо се вбесявам пак. Ако искаш пиши ми името му на d43@abv.bg

# 48
  • Мнения: 268
Преди време имахме подобен проблем (май още го има)  Sad ,гледам да не се задълбочавам и съм го пуснала да си троши главата ,щом иска  Confused .Че чати знам ,но с кой и какво си е негова работа ,той знае моето мнение относно чатовете. Беше се регистрирал в Sreshta и аз като разбрах се регистрирах веднага с фалшиви данни . Веднъж се засякохме , запо4нахме да водим разговор (и то какъв ) #Crazy ,стана ми много мъ4но Cry . Като се прибрах той забеляза 4е нещо не е на ред и аз му вдигнах луд скандал  #Cussing out  #2gunfire ,връзката ни беше на косъм - ПРОСТИХ  Blush  (за което съжалявам понякога  Embarassed )   Тогава бях по решителна и можех да си тръгна ,сега не 4е нещо ме спира ,но не виждам по фрапиращ повод. За 4ата съм сигурна 4е е само 4ат , но си ме гризе отвътре.  Sad
Понякога си се 4удя на акъла  newsm78  ,защо съм такава мека душа  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 498
Че може някой ден да ми изневери някакси- то за всички ваЖи, но няма да е чрез интернет категорично, което за мен е по-страшния вариант Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 3 777
На мен друго ми прави впечатление.
Че повечето жени никога не разбират за тези неща , за тях мъжът им не обича компютри и чат, дори не знае какво е това.
Абсурд да намери време, той е любящ, страхотен баща и мъж и никога тези жени не узнават, че той има по една нова жена на месец. Laughing
А както каза една потребителка, тези чатове са пълни точни с женени мъже, умиращи от скука.

# 51
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Чудя се точно тези "Зоровци" (много точна находка е това прозвище, Василиса Умница  Peace) как реагират, ако евентуално открият в подобен сайт или чат своята съпруга.  Twisted Evil Иначе са много словоохотливи и чаровни... Laughing

# 52
  • в къщи
  • Мнения: 467
моя се занимава с компютри(сглобява,прави оферти,продава цели, на части,такива неща) от няколко години, но съм сигурна,че не е регистриран в такива сайтове,а и от 2 месеца имаме интернет.Най-много да влезе да гледа снимки или клипове от тоя род.Това е

# 53
  • Мнения: 2 125
Това нещо направо ме вбесява. Може и твоя мъж да не прави нищо лошо, но моя приятел се оказа че доста време с висял в Елмаз и беше събрал цял тефтер с телефони, някои ги беше канил и на гости. Твърди че нямал нищо с тях само искал да си говорят, ама много не ми се вярва. Една приятелка пък ми каза че имало някаква нейна колежка която се виждала с мъже от този сайт само за секс, разказвали си за семейсвата даже и след това не се виждали повече а се срещали с друг и така. Пълно извращение, да знаеш има и такива хора. Дано мъжът ти да не е такъв. Аз си направих специално регистрация заради моя приятел да го хвана, той нямаше снимка и не му знаех името, но не след дълго ми писа и ми прати снимки на фалшива поща. Аз обаче се издадох и той после ми звънна веднага и каза че някой влизал в профила му в този сайт и пишел от там, иначе той от отдавна не го използвал. #Crazy #Cussing out #2gunfire Бих му писала и аз на твоя да му уредя една среща от твое име. Направо се вбесявам пак. Ако искаш пиши ми името му на d43@abv.bg

Направих си и истински регистрации и му писах, а той ми отговори в къщи...малко се постресна, но моето съобщение беше толкова мило, че нямаше как да не стане на въпрос. Просто с много мил тон му съобщих, че съм от партизанското движение и че трябва мноооого да внимава какво прави и в какво се забърква, за да не си намери дрехите пред входа. Леко реших да действам, защото знам, че при нас скандалите и крясъците нямат никакъв смисъл. Просто аз полудявам, а на него му се затяга винта и си слага тапите в ушите.
Има една приказка, че ако се дебнем - ША сЪ хванем...
и аз като БУБОН си се чудя на акъла, ама нейсе...

# 54
  • Мнения: 765
 Нямам такива драми  . Не бих се състезавала с виртуални образи , стига да си останат такива и да не ми се пречкат в моя истински , реален живот . Ако му харесва да си пише , да флиртува или да прави секс  чрез Интернет - моля ! Имам си достатъчно други грижи , за да се тормозя , че мъжът ми си чеше егото из нета... Wink

# 55
  • Мнения: 268
Stelina , такива сме си..............(не ми идва то4ната дума)
Страдам от добрината си и меката душа , НО няма да е ве4но.  Twisted Evil

# 56
  • Мнения: 2 125
Stelina , такива сме си..............(не ми идва то4ната дума)
Страдам от добрината си и меката душа , НО няма да е ве4но.  Twisted Evil

...до момента с дрехите през балкона... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 784
Пиша си и с мъже в Интернет. Случва се и да флиртувам. И дотам.
Знам, че и мъжът ми си пише и с жени. Сигурно и той флиртува. Надявам се и при него нещата свършват дотам.
Виртуалните флиртове не ме притесняват, стига да не преминат в реални.
Но аз му имам доверие, както и той на мен. Мисля, че и двамата поставяме семейството си на първо място.

# 58
  • Мнения: 2 723
Странно колко семейства имат проблем с интернет... Thinking
Ние също не превим изключение.  Confused

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Всички кибици в сайтовете за запознанства са хора с много свободно време,тоест малко им е работата.Ако блъскаха по цял ден на едно или две места и вечер се прибираха,едвам гледайки,няма изобщо да се сещат за компютър,камо ли за Интернет.
И какво значи "липсва му нещо в семейството".жена му не му обръщала внимание и пр дрън,дрън глупости.Желанието за изневеря при мъжа винаги е провокирано от собствените ,му комплекси и проблеми:-)
Виж жената е друго нещо,макар ,че и ние ако сме свръх заети няма да кибичим в нета.Simple Smile

# 60
  • Мнения: 809
Даже в единия се рег-нах и му писах (под чуждо име естествено), но отговор все още нямам. Спи до мен всяка вечер, а през деня - не знам. Дали да не се позабавлявам, като му се представям под чужди имена, или да му напиша лично писъмце от МОЕ ИМЕ newsm78 #2gunfire
Наистина, до къде могат да стигнат мъжете с виртуалните приятелства, флиртове и т.н.????
хаха това е готино-да си пишете без той да знае-тъкмо ще видиш докъде е готов да стигне-един вид-изпит... Twisted Evil
Не мисля, че е добра идея. Това си е чиста проба провокация. Ако има нещо, не бих искала да знам, камо ли да го подмамя да си пишем, срещаме и т.н.
Познавам семейство, което почти се разпадна след подобни ровения, търсения и мними чатове. И сега не са в много цветущи отношения.

# 61
  • Мнения: 2 197
   Аз заради това прекъснах 12-годишна връзка. Влизам аз един ден в историята на ICQ-то и попадам на чат с някаква млада майка. На всичкото отгоре ме цитира в чата като "една позната". Ми просто го изритах на минутата. Даже не знам дали са се виждали реално, но за мен това си е изневяра.
   Та в крайна сметка се обзаведох с нова връзка, гадже, което не разбира бъкел от компютри и дъщеря. Като се научи да чати ще видим.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
   Аз заради това прекъснах 12-годишна връзка. Влизам аз един ден в историята на ICQ-то и попадам на чат с някаква млада майка. На всичкото отгоре ме цитира в чата като "една позната". Ми просто го изритах на минутата. Даже не знам дали са се виждали реално, но за мен това си е изневяра.
   Та в крайна сметка се обзаведох с нова връзка, гадже, което не разбира бъкел от компютри и дъщеря. Като се научи да чати ще видим.


ми този е тъпанар,можеше поне хисторито да затрие:-))Правилно си го изритала:-)

# 63
  • Мнения: 2 125
Julka, написах му от лично име...не съм се крила. А снощи имахме разговор и мисля, че ме разбра правилно.

Общи условия

Активация на акаунт