Признаците на маминото синче

  • 34 654
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 40 905
Какво общо имат родителите? Едно време за тези неща не се говореше в семейството. Майките бяха едни свенливи...
В училище ни просвещаваха, също и четяхме книги. „Мъжът и жената интимно“ я знаехме наизуст.
То и затова гледахме да се предпазваме грамотно, де. Защото знаехме какви са последствията. И ако не ти отърват, пазиш се, не разчиташ някой друг да те пази.

Именно. Ама явно с някои хора сме живели в различни измерения.

# 1 036
  • София
  • Мнения: 19 249
Не може да се обобщава, че всички майки са били свенливи. Моята беше от дебнещите, но съм чувала и за по-либерални родителки, ограмотили навреме децата си.

# 1 037
  • Мнения: 25 605
И аз съм чувала за такива, ама на живо не съм виждала, дори се съмнявам да съществуват в природата. Това в онези години – 80-те, да уточня. Simple Smile
На моята майка цялото ограмотяване беше да ми пробута една брошурка на ХЕИ за девойките в пубертета, в която акцентът падаше върху интимната хигиена. И изобщо разговорите ни се въртяха главно около тази тема. Но пък съм ѝ благодарна, че ме научи да си водя менструално календарче, още когато ми дойде за първи път.
Дори днес, за мой потрес, се оказва, че не всички жени си водят такова. Появата на разни app-ове направи някаква крачка напред в това отношение, но пък доведе до други проблеми. Както и да е.

# 1 038
  • София
  • Мнения: 12 649
Появата на разни app-ове направи някаква крачка напред в това отношение, но пък доведе до други проблеми.

Какви други проблеми?

# 1 039
  • Мнения: 25 605
Ами... различни. Като например този да се доверяват на прогнозата на app-а, който няма кристална топка и да изчисли точно датата на това и онова. За целта хората са измислили тестове, изследвания, прегледи при специалист...
Но като цяло е това – да се доверяват повече на телефоните си, отколкото на мозъка си и елементарната логика.

# 1 040
  • Мнения: 4 949
Алекс, като те чета, все едно си на възрастта на младежа..
Миналото лято се прибра със синки по врата от морето и пощурях..То любов, страсти ама оставяйте си белезите някъде скрити.
Щом ви харесва..
Аз си признавам, че секс с презерватив правих чак след развода ми. Но на младежа намилах и намилам много..
И кутийката я има в шкафа му, когато се появи кандидат снаха.

Общи условия

Активация на акаунт