Магията на изтока - тема 63

  • 20 292
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 192
Не, не съм го гледала 2в1. Въртя разни лакорни, почвам ги, пък не ги завършвам, нещо не мога да си намеря подходяща за мен история. Мерси за предложенията, ще ги прегледам, дано ми харесат.
Гост,защо не пробваш Friend Zone (сега излъчват сезон 2)Не е типичен лакорн,но пак се съсредоточава  върху взаимоотношения между героите.Има любов,изневери,предателства.Във втори сезон отношенията им са още по-зривоопасни и токсични.Задълбочават се конфликтите,появяват се бивши и изличат истини от миналото.
Сезон едно е линеен - разказва просто историята на героите,но 2-ри вече се намесват чуства и минали събития,които рефлектират върху сегашния момент.
С такива приятели не ти трябват врагове.Незнам накрая дали ще бъде френд зона и боксов ринг.
С Lee Thanat.Сега не помня дали су му фен Blush
Скрит текст:


Участва и партньорката му Confounded от Boy For Rent,но тук не са двойка.Аз нея я прескачам.Confused

# 61
  • DE
  • Мнения: 9 068
"Dance of the Sky Empire" само го започнах донякъде и го зарязах. Въпреки, че обичам Сю Кай нещо не ми хареса накъде избиха нещата Thinking
Докато чакам да довършат "Love Is Sweet" изгледах "Go Ahead" до към 30, но и него зарязах, защото изключително мъчеха героя на Song Wei Long освен това повечето женски образи(майки) бяха отвратителни и не искам да гледам такива кучки позорящи женското съсловие Rage Исках да гледам още Wei Long попаднах на китайски римейк на "Скандала" - "In a Class of Her Own" почти съм забравила корейския филм, помня само креватните сцени които ги има и при китайците, на моменти се смея с глас, забавно е като ги няма корейщините, предпочитам китайщините  Grin които въпреки количеството изгледани сериали не ме дразнят като на съседите им.

# 62
  • България
  • Мнения: 6 209
дането, кое те подразни в "Dance of the Sky Empire"?
Въпреки че така и не харесах Сю Кай, сериалът ми допадна, главната веднага скочи в списъка ми.
Дъщеря ми също е фен на този актьор, но въпреки добрата фигура, лице, точно най-важната за мен част не ми харесва - очите.
Ако ги беше оставил китайски, щеше да е красив и за мен, но така ми е странен. По-странен ми е само принцът на Ша - като си затвори - очите Heart, обаче като ги отвори - Flushed - така изглежда.

Китайщините и за мен са по-поносими от корейщините. Joy

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 17:53 от МоарейнД

# 63
  • DE
  • Мнения: 9 068
Главната направи страхотна роля на третото колело пак със Сю Кай във "Военна академия Арсенал" .Силно препоръчвам, там е в тандем с Бай Лу, а това е зрелище което си заслужава, според мен това до сега му е най-добрата роля. Не знаех, че си е пипал очите, доста са си с естествени и не изглеждат толкова китайски Grin
Нямам идея, по скоро не помня Smile какво не ми хареса, май че забиха към драмата Thinking

# 64
  • България
  • Мнения: 6 209
Изглежда да си ги е пипал, не ми приличат на китайски. Grinning
Не търся допълнителна информация, но всеки който е с по-отворени очи от Ден Лън го пиша в графа "пипнат". Joy

# 65
  • Мнения: 9 192
Dance of the Sky Empire
В този сериал ли главния е от драконовото племе и има крила,но когато слизаше от планината му трябваше въже???

# 66
  • България
  • Мнения: 6 209
В този сериал главният няма крила.
Всъщност с крила бяха само жриците и малко трудно ги вадеха.
А главният е получовек - няма шанс да хвърчи, освен надолу. Така и аз мога. Joy

# 67
  • MJF
  • Мнения: 8 590
35sai no Shoujo 4
 Нозоми стана ранен тинейджър, почнаха любимите ми фази Mr. Green
Скрит текст:
Добре дадоха тази фаза, каквото ти е на ума туй ти е и на устата, без задръжки, без нюанси, без да мислиш доколко това ще засегне околните, как ще повлияе това ти поведение на самия теб..... "Размърда" всички околни Нозоми. Но все пак ясно че е готин и трезв човек по задание тя. Независимо от възрастта.
Харесва ми как разказват. Не се отплесват и не забравят никой във всеки епизод. Общата картина е напълно причинно-следствена. Точно както обичам да гледам и има смисъл.
За Юта стана ясно, защо и как е такъв. За Манами също е видно във всеки епизод, но тя е още на начален етап на "идване на себе си", още болезнено преглъща до къде е стигнала. Очаквам разказа да стигне и по-съществено на Тацуя. Родителските тела и цялата проблематика на тях и с тях я дават мнооого добре.

# 68
  • Мнения: 6 763
Zombie Detective
По-скоро пародия на зомби-сериалите. Няма как нашето зомби, Че Джин Хьок, да е лошо зомби Joy. Докарали са го "веган" като вампирчетата от Здрач Joy, дето се хранят с животни, а не с хора.
Общо взето до към средата се разкри защо и как е умрял и сериала спокойно можеше да приключи. След това имаше 2 напълно излишни епизода  с фантасмагориите на единия от героите, който се изживяваше като режисьор на филми за зомбита и накрая една изсмукана от пръстите история на побъркан доктор, с която да го докарат до 12 серии. И да не го гледате нищо няма да пропуснете.

# 69
  • Мнения: 9 192
Аз пък видях трейлъра на Seobok Rolling Eyes
Ужасена съм и няма да го гледам.

2в1,с какво се хранеше доброто зомби? С кимчи?
В крайна сметка зомбитата са ходещи на групи бивши хора,привличани от звук,без умствени способности,  тормозещи Гонг Ю и понякога нацисти Rolling Eyes

# 70
  • България
  • Мнения: 6 209
След муден първи епизод успешно залепнах на Legend of Fu Yao (2018)

В главната роля е любимата ми лисица Yang Mi - Мима ли беше Joy, а главният е неизвестен за мен тайванец - на пръв поглед не е за втори, обаче е отличен актьор и на 10ия епизод взех да го харесвам.
Малко след това се появява и Венго, тук като Дедо или Дърво беше известен? Joy

# 71
  • Мнения: 9 192
Моарейн
Мима,леля,лелята на Раба - каквото ти хареса.
Венго - Дането каза,че е Дедо,ама аз въпреки хилядолетната му възраст,пенсионирането и ужасната бяла перука +черни вежди хич не ми прилича на дядо. Blush
Дървета има много Flowers Palm Tree Christmas Tree Flowers Evergreen Tree  Обаче Катерицата е само една Joy

# 72
  • DE
  • Мнения: 9 068
Фу Яо го пребутах набързо, имаше няколко яки бойни сцени. Мима ми е приемлива, нито ме дразни нито съм и фен, когато е с добър партньор е поносима. Играе си жената. Дедо е дедо щото беше на няколко хиляди години Heart Eyes понаучил се е.
Етан си е класика, грозноват ми е, но го харесвам, много талантлив.

Zheng Yunlong, пее на кантонски - Starship - Nothing's Gonna Stop Us Now в "Our SongS2"

Последна редакция: вт, 03 ное 2020, 20:38 от дането

# 73
  • Мнения: 6 763
Tuon, наблягаше на сурова карантия и пилета Joy. И се мажеше с индустриални количества ВВ кремчета, че да прикрие зомби визията си Joy.

Скрит текст:








Изпълнител на песента е братът на Но Мин У, който освен соло-изпълнител е и вокалист на групата Hoppipolla, формирана от победителите в шоуто Superband на JTBC миналата година.

Последна редакция: вт, 03 ное 2020, 21:52 от 2в1

# 74
  • Мнения: 9 192
ББ крем Scream ама друг път.С кофите е ползвал фон дьо тен-на на  Дермакол.
Иначе ако срещам зомби искам да е точно това. Ако е вампир искам прокурора или Ерик Нортман.

Общи условия

Активация на акаунт