🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 7

  • 23 210
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 847
Цитиридаката е много по широк в ханша и бедрата.
Да не кажа друга дума

# 721
  • Мнения: 10 153
Знам, че на пръв поглед визуално Лилия не съответства на фигурата на Хищницата, ама същото си мислехме по едно време миналата година за Розата и Жана. Има обаче улики, които в случая пасват, ако ми остане време ще ги опиша.

# 722
  • София
  • Мнения: 163
Жоро Низамов от едно интервю: "Не беше мой избор да представя точно тази улика (очилата). Редакторите преценяват каква да е уликата. Аз бих занесъл една пайетена рокля, с която играя на Слънчака част от образите. Абсурд да ме бяха разконспирирали тогава."

# 723
  • Мнения: 7 191
На мен снощи Златния ми заприлича на Папи Ханс.

# 724
  • Мнения: 1 434
Папи Ханс толкова зле ли пее? Ами уликите? Еко храна, бизнес, пътува много в топлите страни, ходи без горнище?

Аз си мисля, че е някой комедиен актьор. Базирам го на “четете между редовете и следвайте моята забавна стъпка”. Съмнява ме да е Угрински, но ми се струва възможно да е някой друг от “Пълна лудница”.

# 725
  • Мнения: 9 436
Въпреки, че съм почти убедена, че Хищншцата е Райна, в мен се загнезди едно чувство дали пък не може да е Лидия Стаматова?

# 726
  • Мнения: 6 148
През седмицата Райна беше при Цитиридис, така и така сте ги споменали и двамата. Ми, наляла се е и с бразилско дупе, по-едра и висока ми се вижда от Хищницата.
Златното още от началото все ме тегли към Мангасарян - я Сано, я Силвестър. Обаче уликите - греда.

# 727
  • Мнения: 5 353
Папи Ханс като нищо може да се прави с това непеене, но той не е ли от София? Този диалект ми е много странен. Александър Сано е от Асеновград, там пък да мйекат така...

# 728
  • Мнения: 1 434
Диалектът ми звучи като от Благоевград, Дупница, този район. Там говорят така леко припряно. Нямам представя обаче кой е от там. А нищо чудно и да е симулирано.

# 729
  • Мнения: 9 436
Златният го оприличавам на Галин.

# 730
  • Мнения: 1 434
Галин е добър певец. Цял живот с това се е занимавал. Нищо общо.

# 731
  • Мнения: 188
Прерових всички кастинги и никъде няма 1663. Чудя се защо Хищницата веднъж е на огромни платформи, друг път направо боса.


А На това попаднах във ФБ

# 732
  • София
  • Мнения: 5 755
Много сте добри, браво! Познахте и Теди Кацарова, и Елвиса. Аз до него гледах, ще си върна да видя/чуя и другите. Никого не разпознавам, уликите не ми говорят нищо, а някои от предположенията ви за първи път чувам като имена. Само за ДесиСлава съм почти сигурна. Плашилото и на мен ми прозвуча като Врачански.

# 733
  • София
  • Мнения: 22 944
Няколко пъти се написа, че по време на един от лайфовете Рачков е имал представление и няма как да е той.

# 734
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Гледам снощния епизод сега и четох в темата само до момента, в който започват коментарите за Звездата.
Някой май беше написал, че Хищницата гледа през леко отворената уста на маската. И да, точно така е. Когато говори, държи микрофона на нивото на шията. Значи със сигурност участничката е по-ниска, отколкото илюзията, която ни създава маската.

Правят се от панела на ударени. Само Азис си признава, че рови из интернет.
В момента гледам Алекс как изведнъж си била променила мнението за Булката - че е Невена Цонева. Ми то тук от самото начало се предполага точно това. И Владо Пенев, и той получил просветление. Satisfied

Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 11:59 от DamaPika

Общи условия

Активация на акаунт