Вяра Надежда и Любов през седмицата 11-17.09

  • 4 498
  • 134
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 883
Здравей, queen of rain!
През тия 13 дни цикъла ми беше много странен. Не мога да кажа, че само ми е цапало, но не беше и като цикъл. През първите 5-6 дни беше съвсем слабо зацапване с кафеникаво-бежов цвят. Но постепенно стана червено и то тъмночервено. Странното е, че се появяваше само когато отида до тоалетната. Тогава дори виждах малки съсиреци. Но през другото време въобще. Не съм ходила на лекар, защото съм от малък град с много некомпетентни лекари. Това ми се случва за втори път. Първия беше през януари. Тогава ходих на лекар - резултат нямаше. Спря ми на 22 ден, след като експериментирах няколко медикамента. Но от тогава съвсем ми се обърка цикъла. Сега сме се заели по-сериозно с този проблем. Току що се връщам от поликлиниката. Дадоха ми час за преглед за понеделник. Ще говоря с лекарката тогава и ще й обясня всичко. Между другото това е единствената лекарка, за която съм чувала добри неща. Дано! Много се притеснявам! Страх ме е от това, което ще науча за себе си.  Спермограма не сме правили.

# 91
  • Мнения: 529
Ая, радвам се че са добре твоите сладури, че всички те мислехме.  Laughing
И да почиваш повече, работата няма да избяга  Naughty
Благодаря ви момичета за пожеланията, аз от оня ден нещо почнах с  Sick Sick Sick и едвам гледам вече. Ама съм решила да се преборя  с помощта на добри приятелчета /благодаря ти Гризка  Heart Eyes/ и разни капки да престана да връщам поръчката.
А иначе днес е операцията на татко, не е ясно докъде ще режат, но се надявам да не е целия крак, че ще настъпят трудни времена в нашето семейство  Sad
Леичка, на патерици честит ти рожденник и скоро да се се сдобие с нова играчка - жива русокоса кукличка Wink
БАН, кадемче си ми ти, ама дано скоро някой да ти бъде кадемче и на теб  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 1 419
Благодаря ви много за милите думи, момичета.  Hug
Веси, ами много се чудех и затова всяка седмица ходех на преглед, както и в деня преди да замина - всичко беше повече от отлично, защо да не тръгна?  newsm78 Проблема не беше в пътуването, а в това че два дни не спрях да ходя напред-назад  Sad
Гриз, да разноячни са.

Ще си почина, да - пуснала съм си няколко дни отпуска преди 22ри, та ще ми се съберат 5 дни почивка. Мислим да ходим извън София някъде, но още сме без резервация  Whistling Иначе още ми цапа, но много леко и на парцалки тъмнокафяво  Embarassed Четох, че след 10та но около 12г.с. можело да се появи такова нещо заради образуването на плацентата - някакви влакна се образували, които били пълни с кръвоносни съдове и можело да се отделят някаква част  newsm78 Не съм сигурна, че добре го препредавам, но това е от книга, която си купих от там и е на английски, та ми е трудно да пресъздам медицински термини, защото съм много скарана с тия и близки науки  Blush Аз подозирам, че е точно това, а не отлепване, защото Стаменов не можа да види, а само предположи, че е най-вероятно отлепване. Но когато 6та седмица имах леко такова, ми зацапваше бистра и разредна кръв, но много слабо де, а сега е съвсем друго като консистенция  Crossing Arms Каквото и да е, се надявам да не ми вреди на бебчовците.

Ва, ти си нашия златен медалист тези седмици - давай все така   bouquet

Какич, надявам се да мине всичко наред с баща ти.

КайРен, браво за момченцето  Hug Чак по това време ли се вижда пола? Аз четох, че от 12 седмица натам започват външно да се отличават половите белеци, та предполагах, че към 15г.с. вече трябва да може да се види нещо при добри обстоятелства  Crazy

Лили, аз си мисля като другите момичета - пробвайте, нали си знаем че всичко е божа работа така или иначе  Wink

# 93
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
КайРен, браво за момченцето  Hug Чак по това време ли се вижда пола? Аз четох, че от 12 седмица натам започват външно да се отличават половите белеци, та предполагах, че към 15г.с. вече трябва да може да се види нещо при добри обстоятелства  Crazy

Абе сред януарки за тия дето в 15г.с им казаха да чакат мъже, вече има корекции - оказа се, че младежите са станали моми Wink. Явно моя лекар затова си е изчакал, а и дори сега отказва да се ангажира категорично - казва, че е най-сигурно като се роди Wink.

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Какич, стискам палци да мине всичко наред с баща ти. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
А за това  Sick Sick Sick казват че помагат препечени филийки
Момичета на всички ви желая хубав ден Hug

# 95
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Ая радвам се че си добре и добре дошла отново на родна земя  Hug

Какич стискам силно палци всичко да мине благополучно  Praynig

Аз да се "похваля" че този месец закръгляме година безуспешни опити на бебешкия фронт. Една досадна мисъл ми се върти из главата и не мога да я изгоня - колко ли още ще чакаме?  Tired Пожелавам си да няма втора годишнина...

# 96
  • Мнения: 1 441
БАН, кадемче си ми ти, ама дано скоро някой да ти бъде кадемче и на теб  Heart Eyes
Какич, от твоята уста в божиите уши  Praynig, защото ние този месец закръгляме 2 години  Sad Ама Гризката вече изяви желяние да си ставаме взаимно кадемчета, така че няма страшно, ще ги наредим нещата  Wink
Жабче най-искрено ти пожелавам да нямаш вече никога поводи за такива годишнини  Peace
Леа, честит ти рожденик на патерици!! Да ти е жив и здрав, и послушен, и отличник, че нали почвате голямата треска от утре! Mr. Green
Ая, дано вече всичко е наред в бебоците ти и да нямаш никакви повече притеснения  Hug
Дарииии, к'во стана - спука ли фоликулите?

# 97
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Една досадна мисъл ми се върти из главата и не мога да я изгоня - колко ли още ще чакаме?  Tired

уф .... и на мен ми се въртеше и не ми даваше мира, че при нас годинките не са малко (специално при мъжо). Е, така не дочакахме да станат две, благодарение на съвместните ни усилия - мои, на мъж ми и на лекарите.

# 98
  • Мнения: 1 441
Момичета, искам да ви питам нещо.
Този месец си следих овулацията с тестове, за да направя хормонално изследване
на прогестерон. И сега си получих резултата по нета и искам да ви питам какво мислител Rolling Eyes
Прогестерон - 76.59 nmol/l при норма за лутеална фаза 10.62 - 81.28. Притеснява ме факта, че стойността е много близо да горната граница - това нормално ли е? newsm78
И всъщност какво точно показва стойността - знам, че този хормон определя дали има яйцеклетки във фоликула, но има ли значение конкретната стойност (още повече, че диапазонът на вариране и много голям)?

# 99
  • Мнения: 4 337
БАН ето ти моето мнение Wink

През лутеалната фаза и по скоро 7 дена след овулация, прогестерона се излседва с цел да се провери дали лигавицата на матката е способна да „задържи” евентуална бременност. По същото време става и имплантиране на оплодената яйцеклетка (евентуално). Аз мисля, че стойностите ти на прогестерона са повече от добри.

# 100
  • Мнения: 553
BAN, и аз мисля, че прогестерона ти е много добре. От това, което съм чела, съм разбрала, че колкото по-висок е прогестерона в тази фаза, толкова по-добре. Нали той подпомага имплантацията. Лощото е ако е нисък. Споко, всичко е наред.  Simple Smile

Какичка, стискам палци с татко ти всичко да мине възможно най-добре  Praynig Praynig Praynig А ти пази бебчето и почивай, до колкото това е възможно в тази ситуация  Sad  Hug

При мен и този месец нищо не стана  Cry Cry Cry След 3-дневно закъснение рухнаха всичките ми надежди  Cry Cry Cry

Лек ден от мен на всички   bouquet

# 101
  • Мнения: 1 419
Дари, кога чакаме пукането? Трябва силно да вярваш - и аз не можах да спукам - знаеш, но с вяра ей ги готови два 'звяра'  Crazy Grinning Моля се да ви е това щастливия месец  Praynig   bouquet

Петя, съжелявам  Embarassed

# 102
  • Мнения: 1 441
Еее, супер ми са тогава резултатите  Mr. Green
Таня и Петя - благодаря ви!  Hug

Петя, разбирам те напълно.  spoko Много е лошо така когато ти закъснее и после вземе че дойде - всичките ти надежди отиват на кино. Аз имах 5-дневно закъснение след първата инсеминация и вече направо си бях измислила имена на децата. После имах чувството, че умрях  Sad

# 103
  • Мнения: 553
Благодаря ви момичета  Hug Но ще се стягаме и продължаваме напред, няма друг начин  Simple Smile Този месец инсе не сме правили, така че не беше много логично да са надявам, но пък си следих овуто и си мислех, че сме го уцелили  Confused Но явно без инсе няма да стане  Confused

Дарилка, силно стиснати палци да се спукат фоликулите  Praynig Praynig Praynig и после като Ая да се похвалиш не с едно, а с две бебчета  Wink

Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 16:41 от pkoprinkova

# 104
  • Мнения: 415
Банче, честит ти резултат  Grinning
Жабче, тая годишнина няма да ти я честитя  Naughty Само ще пожелая да няма следваща  Hug
pkoprinkova  Hug Аз си мисля, че надеждите не пречат и позитивните мисли също. Може пък и да стане без инсе  fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт