Днес камбаните по света бият пет пъти

  • 1 897
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Мир на праха им Flowers Rose Flowers Rose

# 16
  • Мнения: 6 315
Мисля си за хората загинали в следствие на атентата и за онези, които САЩ погуби. А най-мъчно ми е, че свързвам тази дата с утрешния ден, когато си отиде една приятелка от детските ми години. Най-красивото момиче, което съм познавала някога - само на 23 беше  Cry.

Мир на праха на всички! Praynig

# 17
  • Мнения: 779
Мисля си за хората загинали в следствие на атентата и за онези, които САЩ погуби. А най-мъчно ми е, че свързвам тази дата с утрешния ден, когато си отиде една приятелка от детските ми години. Най-красивото момиче, което съм познавала някога - само на 23 беше  Cry.

Съжалявам за загубата ти. Жалко е когато умират невинни хора, акогато са толкова млади е направо трагедия  Cry .
Почивайте в мир, всички вие- нелепи жертви на нечии болни амбиции  Tired Face

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 14:20 от Малчо

# 18
# 19
  • Мнения: 2 495
Поклон пред паметта, на всички невинно загинали Praynig

# 20
# 21
  • Мнения: 1 517
Поклон пред ВСИЧКИ НЕВИННО ЗАГИНАЛИ !!!
Спомням си, че тогава един от терористите (Осама беше май  newsm78 ) след големия шум, който се вдигна, каза: ами нашите деца и жени, които всеки ден загиват?! В Америка един път стана нещо и целия  свят писна. Ами тук - всеки ден загиват деца, но никой нищо не казва! Нима американските деца са по-важни от нашите?
Мамка му и терорист  #Cussing out  #2gunfire , но беше адски прав!

# 22
  • Мнения: 942
Дълбок Поклон пред всички невинни жертви на тероризма!  Praynig

# 23
  • Мнения: 11 818
Преди 3 години писах Дипломна работа за Осама бин Ладен и 11 септември, беше много интересно проучване и изпитах безброй различни чувства, изследвайки психиката на камикадзетата и въобще подробности около атентата.. интересно беше и тълкуването ми на реакциите на Буш, проблема с петрола.. радвам се, че избрах такава тема, защото ми се отвориха очите за много неща!

# 24
  • Мнения: 1 802
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Вечна памет на всички загинали! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 25
  • Мнения: 5 255


ЧЕРНА ДАТА В ИСТОРИЯТА  Cry

ВЕЧНА ПАМЕТ И ПОКЛОН  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 26
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Поклон пред паметта на загиналите , пожарникарите и мед.работници ..... сега дават пряко предаване от Америка и четат иманета на мъртвите  такава мъка........
Тетка ми работи в N.Y........само на метри от мястото на трагедията.....
Дори и сега има геноцид по света, но толкова силно насилсвен акт не решава проблемите на бедстващите ....... нито една държава нито един народ не залужава да го сполети такаво нещастие ........
 
                                                            Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
A вярата уж носела само доброта....

# 27
# 28
  • Мнения: 1 393
На мен също ми е много мъчно за всички невинно загинали на днешната дата.
И не защото живея в Америка и ми е промит мозъка, както някои вероятно веднага биха побързали да заключат.
А защото майка ми ме е възпитала в човещина и състрадателност и защото днес, когато в 8:46 ам биха камбаните, плаках за дечицата, останали без бащи и за жените, останали вдовици. И за всички невинни жертви на тази ужасна трагедия.
И да, плаках по същия начин, както плаках преди два месеца, когато се разкри, че пет американски войници са изнасилили и убили по най-брутален начин четиринадесетгодишно иракско момиче, а заедно с нея и цялото и семейство.
Да, вярно е, че в повечето случаи има двоен стандарт за американските жертви и останалите такива. Вярно е и, че по- голяма тиква от Буш на поста президент на Америка надали се е пръквала.
НО тази тема и по- специално, днешната дата НЕ Е ЗА ТОВА.
Поради това, моля дещовиди ( и малкото други като нея) да си затвори грозната уста. ПОНЕ в тази тема. Ето я съседната за Буш и мира- вършей си коня там на воля (друг е въпроса, че според мен така или иначе нямаш кой знае какво да кажеш- човек не може да си надскочи нивото. Де да пишеше смислени и интелигентни неща като Лиска или Лени да кажем, ама ей на...Но както и да е, пиши си на воля - на никого не пречиш  Wink)
Но наистина не мисля, че това е темата, в която е мястото да го правиш.

ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА НА ВСИЧКИ НЕВИННИ ЖЕРТВИ НА 11-ТИ СЕПТЕМВРИ.  Flowers Rose

# 29
  • Мнения: 525
          newsm17

МИР НА ПРАХА ИМ


    Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт