💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 9 /25.10. - 01.11.2020/

  • 61 980
  • 1 750
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 535
Иначе пък Джери много искрено се зарадва, все едно не знаеше, че ще победят и ще пеят химна

Забравих да вметна, че Ивана ми е симпатична Smile Вайс също Smile

# 286
  • Мнения: 896
[quote author=YuliyanRS

Според мен първо ще кажат за тайната и както беше писал някой преди мен ще се откажат от Йоана. Очаквам Симона да започне да мърмори, че не иска да е в едно племе с Йоана, а и Тодор ще засъпи тази позиция. Няма да искат да имат при себе си троянски кон и ще си вземат Ваня, защото Влади знае, че и тя добре се справя на пъзели. Първи избор за мен е Жътвари - Тодор, Рибари - Йоана, Жътвари - Ваня, Рибари - Боби, Жътвари - Симона и Рибари - Лазаринов.
[/quote]
Така де, но май си ползвал "пищови"😂😂😂

# 287
  • Мнения: 6 535
Жътварите си казаха кого ще изберат, резерва беше Ваня

# 288
  • Мнения: 1 727
Много се изписа за ролята на двете сестри в играта.В края на краищата как това,  че са сестри повлия на играта?Според мен по никакъв начин.Имаше закани за саботаж,  но реално нямаше.Това че едната е купила храна на другата и отишла да краде четки за зъби и пинсет по никакъв начин не влияе на играта.

# 289
  • София
  • Мнения: 1 207
Всъщност сте ги захапали тея 10 секунди на Димо, ама те бяха точно това - на Димо.
Независимо от всичко, той изобщо не брои като за секунди, беше доста по-бърз.
Със сигурност всички го знаете, но ако трябваше да бъде справедливо,  трябваше да е 1 мисисипи, 2 мисисипи, 3 мисисипи и т.н., че забих на "и"-та и съгласни тука Joy Начи смятайте колко повече трябваше да стоят всъщност тея кули.
На Тодор даже се учудих, че издържаха толкова. Докато на другите два отбора бяха в перфектния баланс накрая.

# 290
  • Испания
  • Мнения: 37 503


vanessaseemore

1. "Ето, всеки момент към мен ще полети кофа, пълна с вода"
2. "Ок, разляхме малко... Я да надникна все пак колко е останала вътре"
3. "Ясно... ще трябва да изстискам кофата, пък може да капне нещичко" 😁🤭

Така с хумор се опитвах да превъзмогвам всеки тежък момент по време на участието ми в @igri.na.voliata.bulgaria, защото тежките моменти бяха много, а човекът, на когото можех да разчитам бях само и единствено аз.

Разпадането на Ловците определено беше едно от най-тежките преживявания за мен там. Не защото всичко беше цветно и сме се разбрали прекрасно, а защото накрая, когато знаеш, че всичко свърша, в ума и сърцето ти остават само хубавите неща, а лошите избледняват с всеки изминал ден. Иииии защото съм зодия Риби, пък те нали са много чувствителни и ревливи хаха

Благодаря ви, Ловци! Моя първа ръждясала любов

# 291
  • Мнения: 4 640
Единственото, което не ми хареса и не очаквах днес е, че премахват стопанството. Сега някои пак ще стоят гладни.

# 292
  • Мнения: 3 597
Вече е време Никойчо да се наяде ... съжалявам го момчето , дано другата седмица да сменят малко ролите ... а и нали Иванка обожава реката 😁

# 293
  • Мнения: 6 535
Всъщност сте ги захапали тея 10 секунди на Димо, ама те бяха точно това - на Димо.
Независимо от всичко, той изобщо не брои като за секунди, беше доста по-бърз.
Със сигурност всички го знаете, но ако трябваше да бъде справедливо,  трябваше да е 1 мисисипи, 2 мисисипи, 3 мисисипи и т.н., че забих на "и"-та и съгласни тука Joy Начи смятайте колко повече трябваше да стоят всъщност тея кули.
На Тодор даже се учудих, че издържаха толкова. Докато на другите два отбора бяха в перфектния баланс накрая.

На Джери можеше и още да издържат

# 294
  • Мнения: 1 727
[quote author=YuliyanRS

Според мен първо ще кажат за тайната и както беше писал някой преди мен ще се откажат от Йоана. Очаквам Симона да започне да мърмори, че не иска да е в едно племе с Йоана, а и Тодор ще засъпи тази позиция. Няма да искат да имат при себе си троянски кон и ще си вземат Ваня, защото Влади знае, че и тя добре се справя на пъзели. Първи избор за мен е Жътвари - Тодор, Рибари - Йоана, Жътвари - Ваня, Рибари - Боби, Жътвари - Симона и Рибари - Лазаринов.
[/quote]

Кой ще ги пита Симона и Тодор с кого искат да са в едно племе?Те изобщо няма да имат думата.Казаха че разпределението ще е на племенен съвет и ще се решава от капитаните.Племената може изобщо да не са там.

# 295
  • Мнения: 1 841
Жените имат по-дълбоки боксерки с това тъмното парче, което стои като напикано,  и бикини в един цвят. Бикините предимно ги обуват Ваня, която е с по-широк таз и отзад и изглеждат доста плитки; Джери, която си ги навира в д-то и ги вдига нагоре; и Катя, която е кльощава и ѝ стоят прилично. А днес ми се наби в очи, че на Джери и горнището прозираше доста, прекалили са.

# 296
  • Мнения: 4 640
Надявам се тази седмица Ловците да са предпазени в новите си племена и да отпадне Алекс или Ивана. И на двамата им е време да си тръгват.

# 297
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не я слуша главата определено. Коментар на Вайс.



Без коментар.

# 298
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Май - май не си ги навира отзад ами си е баш с прашки Джери или нещо такова...

# 299
  • Мнения: 3 413
Много ми се иска Ж да изберат Ваня , Тодор и евентуално Борислав или Йонна , че тях ги виждам като най -силните. Проблема е , защо Ж не искат Ваня ... за слаба ли я мислят, не знам.

Общи условия

Активация на акаунт