💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 9 /25.10. - 01.11.2020/

  • 61 927
  • 1 750
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 207
Много ми се иска Ж да изберат Ваня , Тодор и евентуално Борислав или Йонна , че тях ги виждам като най -силните. Проблема е , защо Ж не искат Ваня ... за слаба ли я мислят, не знам.
Кой ти каза, че не я искат?!?

# 301
  • Мнения: 474
Николайчо какво ще прави, още един с големите ръки ще взимат (Боби). Ще им изяде и скакалците на тази река Grinning

# 302
  • София
  • Мнения: 1 207
Значи абсолютно са разрязани и прекроени!
Не е спойлер, но го слагам в скрит текст, да няма шокови състояния Grinning
Скрит текст:

# 303
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
С глас се смях като казаха, че остава реката.🤣

Мислех си, че рибарите ще бият. Много напред бяха с водата. По едно време Катя сякаш нарочно не внимаваше.


Аман с дупето на Джерито егасии

# 304
  • Мнения: 3 387
Много ми се иска Ж да изберат Ваня , Тодор и евентуално Борислав или Йонна , че тях ги виждам като най -силните. Проблема е , защо Ж не искат Ваня ... за слаба ли я мислят, не знам.
Кой ти каза, че не я искат?!?
В предаването бяха казали в този ред Ж ,.че искат :Йоанна , Тодор и Борислав.
Ваня беше резерва с останалите двама от племето. Отделно и в темата виждам, че масово мислят,  че Ж не искат Ваня и ето ги изводите ми... ще сбъркат, ако не я вземат .

# 305
  • Мнения: 90
Аз бих искала Тодор да се озове при жътварите да въдвори малко ред, че там-женско царство. Ивана не вярвам да си върти номерата пред него. Днес пак се беше равилняла по едно време-овикваше нещо Любо и той от меко, по-меко И се оправдаваше.

# 306
  • София
  • Мнения: 1 207
Скрит текст:
Много ми се иска Ж да изберат Ваня , Тодор и евентуално Борислав или Йонна , че тях ги виждам като най -силните. Проблема е , защо Ж не искат Ваня ... за слаба ли я мислят, не знам.
Кой ти каза, че не я искат?!?
В предаването бяха казали в този ред Ж ,.че искат :Йоанна , Тодор и Борислав.
Ваня беше резерва с останалите двама от племето. Отделно и в темата виждам, че масово мислят,  че Ж не искат Ваня и ето ги изводите ми... ще сбъркат, ако не я вземат .
Ааа, може, аз чух, че й казват името.... явно съм го изтървала тоя момент с резервата. Ще я вземат, споко Wink

# 307
  • Мнения: 474
Значи абсолютно са разрязани и прекроени!
Не е спойлер, но го слагам в скрит текст, да няма шокови състояния Grinning
Скрит текст:

Джери е тактичка. Слага ги да разконцентрира мъжете. И най вече на пъзели и баланс. За това на Тошко му падаха Grinning

# 308
  • Мнения: 4 591
С глас се смях като казаха, че остава реката.🤣

Мислех си, че рибарите ще бият. Много напред бяха с водата. По едно време Катя сякаш нарочно не внимаваше.


Аман с дупето на Джерито егасии

Ами освен някой да пусне отделна тема за него. Вече има достатъчно снимков и видео материал Joy

# 309
  • Мнения: 896
Оффф, ако още веднъж прочета за трите букви на Джерито, ще взема да се съглася с тактиката на Тупарев...

# 310
  • София
  • Мнения: 5 712
С глас се смях като казаха, че остава реката.🤣

Мислех си, че рибарите ще бият. Много напред бяха с водата. По едно време Катя сякаш нарочно не внимаваше.


Аман с дупето на Джерито егасии

Ами освен някой да пусне отделна тема за него. Вече има достатъчно снимков и видео материал Joy
Joy Като нищо може и дотам да се стигне! Joy

# 311
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Всичко е пародия за мен.
Подковали са ги предварително, а това разпределение нарочно е такова безумно, за да ги обвиняваме после, че са си виновни сами.
И няма значение дали бият или падат. Като племе с 6 човека и губило само 1 техен член, просто не трябваше да има битка между три племена, а между две.
Мача отдавна е свирен. Измислена е най-тъпата възможна игра и подредбата на Ловците за това е жив зян.
А ако няма конспирация, то е видно защо падат. Йоанна в 9 от 10 случая разлива всичко. Саботаж.
Все едно какво, факта е, че най-смешното племе в историята ще спечели.
Не е вярно, ама защото си пристрастен.

Бяха зле, не са подковани, просто грешно разпределени.
Йоана може и да не е саботирала. Ниска е, не трябваше да е на този пост.

# 312
  • Мнения: 474
Утре да видим дали Тодор няма да каже, че е отишъл на баланса за да не иде Йоана и евентуално да ги съботира от там, защото я е надушил.

# 313
  • Мнения: 6 334
Ловците трябваше да са с друга тактика. Примерно Тодор на мястото на Лазаринов, Йоанна на мястото на Ваня и Ваня на мястото на Тодор.

# 314
  • София
  • Мнения: 1 207
Добре де! Нека сменим! Кажете за песента. Сега пак я слушах. Беше яка! Beers

Общи условия

Активация на акаунт