💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 9 /25.10. - 01.11.2020/

  • 61 893
  • 1 750
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Sofia
  • Мнения: 3 783
Да наречеш Иванка посредствен играч, си е направо комплимент. Simple Smile Тя е ходещо недоразумение, което го бива само в две неща - да върти интрижки и очички.

# 1 711
  • София
  • Мнения: 62 595
Тя много добре знае защо го прави - за популярност. Тя ли беше инфлуенсърката?

# 1 712
  • Мнения: 3 135
Тя много добре знае защо го прави - за популярност. Тя ли беше инфлуенсърката?
Да.

# 1 713
  • Мнения: 166
Някой от сезон 1 съди Тупарев?
Договорите са изпипани в полза на продукцията, а бащата на Джералдин ще удари едно рамо, ако се наложи, но едва ли ще има нужда. Не напразно я е взел, нищо че е била всички на лицеви опори. Могло е да я отрежат, че е много малка и т.н.

# 1 714
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Като е на реката устата ѝ изглежда горе долу нормална,а във вилата все едно е току що наблъскана с хиалурон..
С този спаднал глас е зловеща като заговори..

# 1 715
  • Germany
  • Мнения: 2 010
А защо да е малка Джералдин? Не е ли на 18 г., пълнолетна?

# 1 716
  • Мнения: 1 187
Ваня се е съблякла по цици ли бе? е тва е тъпо. Не съм фен на такива работи.

# 1 717
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Питат Вайс за Екатерина. Признава, че със сестра ѝ са много над всички други на пъзелите, обаче физическите ѝ качества били като на ранена коза.

Естествено Екатерина отговаря.





Дъщеричката на Чудомир е сладка звездичка.





Ихааааааааааа! Димитър е спечелил за поддържаща мъжка роля. Честит Икар, Димитре!




Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 22:32 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 1 718
  • Мнения: 1 633
Честито на Димитър! Което е още едно доказателство, че ИВ са театрален проект с различни по качество актьори....

# 1 719
  • Мнения: 1 483
Не знам какво толкова не му харесвахте на Димитър. На мен ми беше симпатичен и беше читав играч. За съжаление попадна на дуел с по-добър от него.

# 1 720
  • Мнения: 896
Не знам какво толкова не му харесвахте на Димитър. На мен ми беше симпатичен и беше читав играч. За съжаление попадна на дуел с по-добър от него.
Не му харесвахме Иванка.

# 1 721
  • София
  • Мнения: 5 551
Юлиян жестоко се заблуждава, ако си мисли, че ще осъди Тупарев.
Много се радвам, че още не е преживял загубата. Trollface Смешник!
--
Честито на Митко за наградата!

Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 23:53 от La Vikinga

# 1 722
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Журналистката"! Да пази Господ!






# 1 723
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Скрит текст:
Е, Смайли тук няма конспирация. Ако увеличиш снимката ще видиш, че отдясно на Александър се вижда част от кубче и долу на земята вляво. Явно се е протичило във времето-"фотофиниша" е имал малко работа.😂
А, и дупките на лабиринта са еднакъв брой и разположени на едни и същи места.
И Катя все повече ми напомня на Дж.Сп.
Толкова ефирно се носи и с тази тръба в ухото.
Всеки момент  очаквам да акостира Черната перла...
С глас се смея, много е добро 🤣🤣🤣

# 1 724
  • SF
  • Мнения: 21 215
Защо да му дават пари на Александър, като той може да отпадне и без да му плащат? Има поне 100 начина, това да стане по правилата и напълно безплатно.
Сякаш, ако не му платят, той може да победи някого от останалите състезатели (еветуално Симона може да победи).
Мира сама му подари победата, защото беше супер неадекватна на пъзела и не успя да подреди и редче от пъзела. Тя на практика имаше нулева успеваемост на този пъзел.
Екатерина вчера щеше да направи същата глупост от някаква нейна си простотия.
Някой тябва да изиграе 100 игри на лабиринта с топчето, за да прецени коя е по-удобната дупка. Смятате ли, че това е правено?
И ако Катя беше бързала и не беше бъркала частите на доминото, щеше да победи, дори и Александър да нямаше дупки на дъската.

Игрите не са измислени, преди да знаят кои ще са съюзниците, а след това. Катя можеше да получи сигурно предимство, ако играта между съюзниците включваше баланс или подреждане на нещо.

Общи условия

Активация на акаунт