💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 9 /25.10. - 01.11.2020/

  • 61 731
  • 1 750
  •   1
Отговори

Анкета

Кои участници са най-противни?

Опции:

* Може да изберете максимум 11 опции.

# 1 725
  • London
  • Мнения: 6 732
Цитат
За целувките съм се изказвала, между сестрите.
Ако са доведени, нищо чудно да има лесбийска история.
Не следя редовно формата и съответно темата.Въпреки това,все на сестринските драми попадам.Наистина е странна тази сестринска любов.Повече приличат на гей двойка.Знае ли се нещо повече за тях?Катерина изглежда и се държи все едно е на субстанции.Много странен йога инструктор.

 Чудя се как може някой да напише, че две сестри приличат на гей двойка.Много мръсно подсъзнание.

# 1 726
  • София
  • Мнения: 27 021
след седмица 8:

+ Ваня
= Джери и Йоанна // Любо, Влади, Ники и Милен
-  Вайс, Чудомир, Алекс, Тодор и Боби // Симона, Катя и Ивана


Новина! За първи път Ваня е сама на върха. Ами давах ли давах шансове на кой ли не, но няма и няма. Последния оцелял бе Любо, но след изминалата седмица го махам и него от върха. Така там остана самичка една противоречива, но огнена амазонка. Simple Smile
Разбира се тези под нея са много силна компания, но на всеки един от тях му липсва нещо за което да се хвана по-сериозно. Не че Ваня е идеална, напротив, но към момента по някакъв начин ме е впечатлила повече от останалите. Тук Джери е малко на ръба така да се каже. Писна ми от хвалебствията (повечето излишни) на Димо и Ралица по адрес на ученичката. Добре е подготвена, но няма нищо кой знае какво, което да не го виждам в не малко други жени във формата. Голямата новина е, че Йоанна изплува от блатото и мисля напълно заслужено. Още миналата седмица мислех да я сложа на равното, но исках да видя как ще се развият нещата при нея в новото племе. Ами държи се и продължава да се представя отлично. Йоанна има сериозен потенциал и ако бе влязла без сестра си като нищо можеше да се бори дори и за крайната победа. Едва ли щеше да я постигне, но един изненадващ финал защо не. Просто е природно лимитирана и не може да надскочи себе си в повечето игри, но със сигурност щеше да е фаворит, докато сега някак си хем си е сложила мишена на гърба, хем чисто психологически не издържа вече и тя сама си каза, че чувства ужасна умора, не толкова физическа, колкото психологическа заради и всичко това заради сестра и.

При фаворитите ми няма някакви размествания, същото си остава.

# 1 727
  • Sofia
  • Мнения: 3 694
"Журналистката"! Да пази Господ!
Скрит текст:




Скрит текст:



[/spoiler]
Аууу с всичките й пози и претенции, колко ли ще трябва да се Оточнява? 🤭😂

# 1 728
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 237
Не знам за дупките на лабирината но според мен дръжките на въжетата бяха поставени на Александър много ниско и неудобно докато на Екатерина бяха на удoбна позиция за по-прецизно насочване. Предимството на Александър беше стопено от този факт и от това че той не се чувстваше сигурен на пъзели и се опитваше да препише Simple Smile

Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 13:02 от pvacheva

# 1 729
  • Мнения: 1 177
Каквото и "предимство" да е имала Екатерина, факт е, че Александър стигна пръв до пъзела и факт е, че го гледаше, като теле в железница.  Не несигурен, той нямаше никаква идея какво да прави с кубчетата.

# 1 730
  • Мнения: 2 002
Аналогично на приказката за патката - ако Катето гледа като дрогирана, говори като дрогирана и се движи като дрогирана... значи по всяка вероятност е дрогирана Simple Smile

Вече са ме изпреварили че с тая танцова походка го докарваше точно на Джак Спароу.  А там знаете каква е историята. Джонито черпи вдъхновение от една от най-големите рок-звезди и медицински мистерии. (Медицинската наука е безсилна да обясни как след толкова експерименти с какви ли не "субстанции" Кийт Ричардс все още е жив).

# 1 731
  • Sofia
  • Мнения: 3 694
Александър в поредното творческо вдъхновение. Който иска, може да му се "наслади":
Скрит текст:
Днес се събудихме отново в формация, готова за битка и нямахме търпение да вземем първата си победа като ъпгрейднатото племе рибари! Забелязвам как придошлите ни нови членове вървят рамо до рамо като абсолютни братани и пацанчики задружно. Разбираемо, понеже са все пак отскоро при нас и не са приели напълно нашите цветове за техни, та червеното още преобладава! Йоана има доста благоприятен ефект върху Катя, като успява да укроти временно нейните меланхолии и изблици! Сякаш е друг, по-пълен човек, повлияна от сестринската си споделена любов. Капитанът ни взема флага и всички се запътваме с бодра крачка към арената! Виждаме новите и пременени Ловци в жълто и рязко разбираме, че настъпва нов етап от играта! Днес ще се блъскаме с щит на дървена платформа, докато някой не гризне дръвцето три пъти! Жътварите започват ударно с Вайс, който е като Джони Кейдж, прави два фатала и един брутал на Бобката и застава непукистично като все едно е станал от кръчмето преди малко, добре угоен. При тази проява на чиста мъжка сила, аз съм абсолютно стъписан, верно смъртта не ме плаши, обаче настръхвам по цялото тяло и сърцето ми е готово да изскочи! Идва мой ред и аз ще се изправя срещу Влади, който ме гледа като баскервилското куче след два месеца глад, обаче аз това хоро съм го играл и запазвам самообладание. Стъпваме на арената, лапам гумето и хващам щита! Стратегията ми е следната, базирана на седемте ми години карате - Леко приклекнал да го натисна със рамо и силен удар да го поклатя и да го до добутам! Да, ама не..... Засилвам се със всичка сила и все едно се удрям в бетонена стена и ръцете ми изтръпват! Влади направо помита арената с мене, абсолютна гавра с труп. Жандармерист все пак професионално трениран и обучен да издържа с щит на набези на стотици хора! Да взема и аз да се запиша за Жандармерията ли....? Както и да е, явно системният двумесечен глад и всички други фактори вземат превез и капитулирвам! Жътварите ни бият убедително и въпреки усилията и старанието ни сме отново на племенен съвет! Какво да очаквам ли, ами разбира се, старата песен на нов прочит! Номиниран съм убедително от по-силните играчи за най-слабо звено и ще трябва отново да се доказвам! Ехх...Докога?
P. S. Не знаех, че е тренирал карате 7 години. Simple Smile

# 1 732
  • Мнения: 2 002
След 20 дни мислене, се сетих на коя актриса ми прилича Симонката.



Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 10:22 от Soney

# 1 733
  • Мнения: 1 622
След 20 дни мислене, се сетих на коя актриса ми прилича Симонката.



Само дето Симонката е по-кобилеста, с по-лоши изкуствени зъби и далеч по-надупчена кожа...

# 1 734
  • Мнения: 776
след седмица 8:

+ Ваня
= Джери и Йоанна // Любо, Влади, Ники и Милен
-  Вайс, Чудомир, Алекс, Тодор и Боби // Симона, Катя и Ивана


Новина! За първи път Ваня е сама на върха.

След изминалата седмица Ваня е с едни гърди напред пред всички останали.

# 1 735
  • Мнения: 2 002
След 20 дни мислене, се сетих на коя актриса ми прилича Симонката.



Само дето Симонката е по-кобилеста, с по-лоши изкуствени зъби и далеч по-надупчена кожа...

Спор няма!  Hands Thumbsup

# 1 736
  • Sofia
  • Мнения: 3 694
Сашенцето по Нова ТВ

# 1 737
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Александър - в "Събуди се".

# 1 738
  • Мнения: 3 510
Гледам го Александър, симпатично момче, даже бих казала, че е красив, но определено има психични отклонения и той. И той като Катя има някакви тикове, може и да е от това, което е преживял в Непал.

# 1 739
  • Sofia
  • Мнения: 3 694
Не знам на какво се дължи, но яко му "хлопа дъската". А самооценката му, не ми се коментира. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт