Фермата сезон 6 Тема 8 /26.10-01.11/

  • 59 414
  • 1 826
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 554
В моето семейство сега са двама - баща ми и мъжът ми. Допреди няколко години беше и дядото на мъжа ми, затова категорично отказах детето да е Димитър Grinning Но е национален празник, спор няма Grinning
Искам Надежда за фермер, а Петър и Поли заедно ратаи.

# 61
  • Мнения: 3 640
Смятате ли, че Поли харесва Пешо? Аз, да!

# 62
  • USA
  • Мнения: 7 321
В интерес на истината,нямам против Даяна да спечели,колкото и глуповата да ми се струва на моменти(за мъжете и изборите й говоря).Не прави скандали,работи си момичето,приятелка е с всички,възпитана.Обаче няма да стигне финал.И Мара и Надка ще я прегазят на терена и селянията,агресията и интриганството отново ще победят.

Кустев според мен най много заслужава да спечели,ако приемем,че мъж е победител.Олее,а как не го понасях първите 2-3 седмици..Поне надигна глава и тропна с ръка по масата "Не,няма да ви готвя","Не на триото",докато Боби се е заврял в строителство и има НУЛА присъствие във фермата.Точно тапет,както го нарекохте.

# 63
  • Другата България
  • Мнения: 37 455
Смятате ли, че Поли харесва Пешо? Аз, да!
Визуално ли?
Да, то всички го харесват.
Но обвивката не е най-важното нещо, според мен заради другото по-скоро не.

# 64
  • Мнения: 1 447
Благодаря за темата Green Heart , записвам се.
Аз все още не мога да си избера фаворит, нито от жените, нито от мъжете.

Дано да сте прави за вкарването на "четирите жертви" и да е само за малко.
Не знам кого ще посочи Дана, но Ваня надали ще има някакъв шанс.

# 65
  • Мнения: 174
Смятате ли, че Поли харесва Пешо? Аз, да!
koki1,    имаш някакви по - основателни аргументи и наблюдения, или по дифолт го караш ?
Защо реши,че го харесва ? Да не сме пропуснали нещо? Или просто - пресантиман?

# 66
  • Мнения: 7 848
Аз също мисля, че го харесва.
Джепепи може би не го обича камерата и не можем да доловим чарът му. За жалост.
Честит празник!🥂

# 67
  • Мнения: 5 183
Не е само  камерата да не го обича. Според мен.

# 68
  • Мнения: 174
Аз също мисля, че го харесва
Да, де ! Но, защо, защо смяташ така ?
Нещо пропускаме ли ?

# 69
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Пешо както и да го видя на живо, няма да ми хареса. И на най-красивото мъжко лице, като видя гърбав нос, не мога да го харесам.
Аз и фермерските способности на Надка и Мара не мога да призная за аргумент да спечелят. Те нищо не научиха във фермата, тези знания и умения са от ежедневието им и си дойдоха с тях. Да не говорим на Надка изтъкването и отказа да предостави възможност на някого да се научи да работи в мандрата. Повече харесвам играчи, които са влезли във фермата с намерение да научат нещо ново, до което изобщо да сега не са имали досег и са усвоили нови умения или са научили нещо ново. Даяна например е много ентусиазирана като ѝ дадат индивидуална задача и прави нещо за първи път. Кустев искаше да хване триона и да излезе от кухнята по същата причина. От начало питаше непрекъснато и някой беше с него докато работи, вече сам си знае какво трябва да прави. Или поне това беше водещо в първите сезони, които съм гледала и за мен си остана като критерии за преценка на участниците. Тъпото и Джуката, какво научиха вътре? Поли и тя нищо. От мъжете повечето правят това от което разбират така или иначе, може би Данчо не беше подхващал такава работа преди. Милена поне в обора започна да се оправя.

# 70
  • Мнения: 7 848
Е, сега... Детайлите са в дребните неща. Погледчета,   лек флирт при разговори, когато го молеше да ѝ свърши нещо като ратай.
А и ние виждаме една много малка част от случващото се.
Но. Не го прати на дуел. Това май е най- големият ми коз. Имала какво да си говори с него! М? Какво, нали уж е сгодена.

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 19:03 от Билян@

# 71
  • USA
  • Мнения: 7 321
Въобще не смятам,че Поли харесва Петър любовно и романтично.Единствената причина,поради която не го прати на дуел е,защото знаеше,че Петър ще се върне и ще й стъжни живота.
Тоест тя ще е ратай и отново дуелист.
"Флиртуването" е само в главите ви.И двамата не се траят,особено той нея.

# 72
  • Мнения: 174
Ясно, Билянка, понаблюдавала си  Поли (в няколко посоки) .
Ами , като се замисля....
Направи ми впечатление,  че желаеше да се помири с него и го постигна, но аз го отдадох на тактика за потушаване на "кипналия" котел.
Пък може и мерак да я гони в такъв случай.
На мен, през ума не ми мина....

# 73
  • Мнения: 15 960
Още един детайл относно Петър и Поли. Като бяха ратаи той и Ваня, Поли идваше да ги вика за нещо, Ванчето вървеше срещу нея, но Поли я подмина и се обърна само към Петър, който седеше на  пейката на верандата - Пепи, свободни ли сте да дойдете?

# 74
  • Мнения: 2 597
Толкова им е голямо харесването, че на Пешо му идва да грабне брадвата и да обича ... да обича... Поли!
Ех, любов!

Общи условия

Активация на акаунт