Фермата сезон 6 Тема 8 /26.10-01.11/

  • 59 447
  • 1 826
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 891
Здравейте! Досега не съм писала, но продукцията толкова “прекуца”, че само заради коментарите тук все още гледам предаването. Надявам се, че Мария ще бъде изгонена, без значение ще връщат ли някоя от отпадналите жени. Ако не я изгонят, поне да не я пускат при кученцата, че от крякането й на кучката да не спре кърмата или да прихване бяс.

# 76
  • London
  • Мнения: 6 732
На мен и визуално не ми харесва. Не мисля, че и Поли се вълнува особено как изглежда....

# 77
  • Мнения: 14 840
Момичета няма да мога да гледам най вероятно или ще е от тук от там. Имам си  Димитър и ще имаме малко гости. Да пишете какво се случва.

# 78
  • Мнения: 7 848
И аз ще г гледам по - късно или не знам.
Ще ви наглеждам, обаче.
Приятно гледане и на Джоли - весел празник!🍀

# 79
  • Мнения: 5 320
Баща ми беше Димитър и въпреки,че вече го няма, празнувам.
Да са живи и здрави всички именяци.

# 80
  • София
  • Мнения: 27 335
Надя показваше на три жени как се добиват млечни продукти в мандрата, показа как се процедира с картофите, показа и какво се иска за вършене в парника, показа и мед как се добива. Който е искал да е научил. Не видях обаче нито една жена да иска трайно да разбере как се случват нещата. Във всичките тези примери, Мария липсваше. Точно тя която я обвинява за това... Наглост! Жените, които бяха на тези обекти бяха Дана, Дая, Ваня, Поли, Тони и Жанета. Но явно бяха там от чисто любопиство и толкоз. Със сигурност е по-лесно да се чекнат на строежите, да лакират по цял ден и за цвят да забият някой и друг пирон, когато снимат наоколо.

Честито и от мен на всички именяци. Здраве и късмет ви желая!

# 81
  • Мнения: 5 320
Дяволче, нали знаеш,че насила само се взема, не се дава.

# 82
  • Мнения: 123
Оф...на дуела вие бяхте моите уши и очи, но сега го изгледах и тоя Данчо...тоя не е нито магьосник, нито фокусник не знам какво му хареса Даяна. Истински клоун!

# 83
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 344
Момичета няма да мога да гледам най вероятно или ще е от тук от там. Имам си  Димитър и ще имаме малко гости. Да пишете какво се случва.
съмняваш ли се в нас Smiley

# 84
  • USA
  • Мнения: 7 362
Надя показваше,но само за пред камерата,с оператори,които са специално там,за да заснемет сценката.
Щом Мария и Кустев са забелязали,че не иска никой да й помага и не учи момичетата,значи е така.Те са заедно 24/7 и им вярвам.Надка не иска хора около себе си,защото иска само тя да изпъква.Намирате ли разлика между "Надя направи сиренето и киселото мляко" и "Надя и Даяна направиха сиренето и киселото мляко"?

Дори момента с кученцето беше много показателен за това,което твърдя.Ангел беше този,който спаси кученцето и на няколко пъти повтори,че диша и му трябва време да се съвземе,но Надя упорито масажираше,защо? Ами защото камерата беше навряна в лицето им и трябваше Надя отново да трупа точки пред зрителите как видите ли,НАДЯ е спасила животинчето.

Толкова ми е елементарна..

# 85
  • Мнения: 5 320
Всички сме видели само каквото е пред камера. Ако някой е видял и зад нея, то друга работа.Joy

# 86
  • USA
  • Мнения: 7 362
Така,и двама участници си говорят(не е като да знаят,че камерите са насочени към тях и нарочно лъжат и мажат,за да злепоставят някого) и двама твърдят,че Надя все иска да е сама и играе игра.(а иска да е сама поради вече изказаните в предния ми пост доводи)
Аз на кой да вярвам - на режисираните им сценки или на изловен разговор между двама участници?

# 87
  • при късмета
  • Мнения: 24 099
На момента с кутрето и аз чух, че Ангел каза, че му трябва време да се съвземе. Много често запомням повече разговори отколкото сцени, че повече слушам отколкото гледам

# 88
  • София
  • Мнения: 27 335
Кустев никога не е казвал това за Надя, само кимаше и казваше, че е играч, само Мария я топеше и твърдеше това, че искала само да си действа.
За кученецето бъркаш, върни си пак и изгледай отново. Вече го нищихме случая и дори тези, които я обвиниха си върнаха думите назад. Просто с погрешно впечатление си останала за случката.
А иначе ние съдим само по това, което ни се показва, останалото е субективизъм. Аз пък откъде да вярвам на Мария? Ми то може и тя така да е извъртяла нещата, няма как да сме 100% сигурни и да застанем зад твърденията и.

# 89
  • USA
  • Мнения: 7 362
Мен въобще не ме вълнува кой си бил върнал думите назад за кученцата,моето мнение не търпи промяна,само защото Пенка и Драганка мислят по друг начин.Апропо,такова "връщане на думите" не съм чела,а смея да твърдя,че чета всяко едно мнение,дори тези и на любимата ми Ензим.
Факт е,че Ангел спаси кученцето и въпреки,че многократно каза на Надя,че диша и му трябва време да се съвземе,тя продължаваше да го масажира и обдишва...защото я снимат ofc.Изгледай сценката отново.

Не бяха ли Петър и Ванче,които също коментираха Надя,че играе игра и им прави впечатление? Не беше ли Дана,която нарече Надя "долна"..Щом участниците във фермата вече многократно "хващат" Надя,значи си има причина и не е толкова бяла и добра,колкото си я фантазираш.

Общи условия

Активация на акаунт