Фермата сезон 6 Тема 8 /26.10-01.11/

  • 59 458
  • 1 826
  •   1
Отговори
# 1 755
  • London
  • Мнения: 6 732
И миналата година беше циганка, не просто от женски род.

# 1 756
  • Другата България
  • Мнения: 37 740
Циганин, нециганин, аз лично предпочитам него пред Надка.
Българка, ама с ромски манталитет.

# 1 757
  • London
  • Мнения: 6 732
На мен тя ми прилича на Веселка та и за нея не бих била сигурна каква е честно казано.

# 1 758
  • Мнения: 2 603
Разсъждавам си...
Драмата с ножа приключи. Мара преживя катарзис, Поли прости и напусна играта. Такааа...
Сега възможните интриги са в тази посока:
1. Милена - Надя ( Надя не може да е все в центъра на събитието).
2. Пешо/Калоян, Хепито ( скучно за мен).
3. Данчо - Даяна, ( евентуално годеница) може би.
4. Данчо - Боби, темата за расизма е винаги актуална.
Сега си обяснявам, защо не показаха личната драма на всеки, в онази унизителна игра. Ще покажат, но когато дойде подходящото време.
Явно времето е дошло за Боби.
Ще покажат Боби с надпис ''Циганин" на гърба и след това отправяните във времето, но грижливо запазени подигравки.
И отново рейтингът скача. Мара напълно ще е забравена, защото вече ще има нова двойка, агресор - жертва. И отново всичко ще се реши на Арената, защото си мисля, че този път ще е мъжки дуел.Ако си тръгне Данчо, ще е интересно да видим Дайчето без него, а и ще ни спестят годеницата. Дано!
Затова днес писах за ролята на продуцентите в шоуто. За всеки е отредена роля, и когато решат го вкарват в играта.
Стоян, Кустев и Митака, на този етап, са все още статисти.
Но докато не видя  записите, не мога да оневиня или оправдая никого.

# 1 759
  • London
  • Мнения: 6 732
Кустев беше много забавен облечен като баба. На мен ми внася свежест, някак не е там да драматизира.

# 1 760
  • Мнения: 15 960
На мен и чичо Митко ми е забавен. Един такъв веселяк.

# 1 761
  • Мнения: X
Ама защо думата "циганин" за човек, който открито Е циганин да е обида?
Не го разбирам така и силно се надявам Боби да покаже едно по-различно лице на човек, който е над тези неща.
И наистина никак не ми се вярва Йордан нарочно да иска да го уязви. Може да е мекотело, ама не е лош човек според мен.
Освен ако не изкара някой скелет от гардероба и да се окаже, че нещо е тормозен или пострадал от хора от този етнос и съответно ги мрази отдън душа...

# 1 762
  • Другата България
  • Мнения: 37 740
Аз мисля, че изобщо не е задължително да си пострадал пряко от етноса, за да имаш негативни чувства към него.
По принцип говоря, тук все още нищо не са ни показали, за да го коментирам.

# 1 763
  • София
  • Мнения: 6 288
Ами защото думата "циганин" е станала нарицателно. Постоянното натякване за това - и Милена в началото, и Данчо, е гадно (някой даже веднъж го избъзика с "циганска работа", което отново е нарицателно за нещо). И ако наистина само за това го бъзикат (и за ушите), то нормално е да се издразни. Аз бих.

# 1 764
  • Мнения: 9 700
Аз мисля, че изобщо не е задължително да си пострадал пряко от етноса, за да имаш негативни чувства към него.
По принцип говоря, тук все още нищо не са ни показали, за да го коментирам.
При мен си мисля, че е повече въпрос на възпитанието, което съм получил от родителите си.
Опитвам да съм толерантен, но съзнавам, че не винаги ми се получава.

# 1 765
  • Мнения: X
Ами то и  "българска работа" е почти синоним на циганската. Аз ако съм на Боби ще го контрирам Данчо. Вижда се, че никак не е глупав. Какви стихове беше сътворил за Мара....леле! Той мъжът й сигурно не я е възпявал така. Само не разбрах каква беше целта на стихчето Simple Smile

# 1 766
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Признавам си, че от чисто сейрджийска тръпка ми се ще да вкарат годеницата. Ами, поомръзнаха ми битовите им драми, нещо различно ми се ще да се случи.

# 1 767
  • Мнения: 15 960
Ами постоянно да повтаряш на някой, че е циганин, дори и на майтап, а не с цел да го обидиш, е все едно да повтаряш на някой, че е дебел - ей, дебелано, вие, дебелите и т.н. Да, истина е, факт е, но не е приятно да го чуваш непрекъснато и всички да ти се хилят насреща.

# 1 768
  • София
  • Мнения: 6 288
Ами то и  "българска работа" е почти синоним на циганската. Аз ако съм на Боби ще го контрирам Данчо. Вижда се, че никак не е глупав. Какви стихове беше сътворил за Мара....леле! Той мъжът й сигурно не я е възпявал така. Само не разбрах каква беше целта на стихчето Simple Smile

Така е да. Ще се радвам Боби да се опълчи малко, работяга е, добряк е, какъв му е етноса му е най-малкия проблем. Трябва малко да си отстоява позицията.

Стихчето не знам какъв смисъл беше, чак такова възпяване на Мария...

# 1 769
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 355
Ами защото думата "циганин" е станала нарицателно. Постоянното натякване за това - и Милена в началото, и Данчо, е гадно (някой даже веднъж го избъзика с "циганска работа", което отново е нарицателно за нещо). И ако наистина само за това го бъзикат (и за ушите), то нормално е да се издразни. Аз бих.
чужденците като ни натякват "българска му работа" кво да правим ? в Страсбург ли да се жалваме ?
мен ми е обидно като ме наричат "бял".  ами бял съм , но защо трябва да ми го натякват ? Smiley

Общи условия

Активация на акаунт