Фермата сезон 6 Тема 8 /26.10-01.11/

  • 59 418
  • 1 826
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 3 086
За какво ги глобиха, заради Калоян, какво е/не е направил?

# 1 771
  • София
  • Мнения: 22 999
Обикаляше навсякъде, а като ратай няма такова право.

# 1 772
  • Мнения: 2 598
Признавам си, че от чисто сейрджийска тръпка ми се ще да вкарат годеницата. Ами, поомръзнаха ми битовите им драми, нещо различно ми се ще да се случи.
Нищо няма да се случи, защото годеницата изглежда интелигентна жена.
Сеир щеше да има, ако годеницата беше някоя Мара. С влизането  да вгради ДаНая в печката. Laughing
За какво ги глобиха, заради Калоян, какво е/не е направил?
Обръщаше повече внимание на Фактора, отколкото на ратайските си задължения. Важното е, че Надя прие глобата с усмивка и не го извади от списъка на заслужилите финал. Да не повярваш!

# 1 773
  • Мнения: 9 700
До сега ми се струва, че не беше отбелязан в темата факта , че Надя е първия фермер този сезон който не обедини двете каси.

# 1 774
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 228
Защото Надя се подмазва на мъжете и се старае да не предизвиква тяхното неодобрение. Ако беше жена, например Милена, Надка щеше да се превърне в летящ дракон, бълващ огън и жупел. 🐲🐉🔥

# 1 775
  • Другата България
  • Мнения: 37 490
Признавам си, че от чисто сейрджийска тръпка ми се ще да вкарат годеницата. Ами, поомръзнаха ми битовите им драми, нещо различно ми се ще да се случи.
Нищо няма да се случи, защото годеницата изглежда интелигентна жена.
Сеир щеше да има, ако годеницата беше някоя Мара. С влизането  да вгради ДаНая в печката. Laughing
За какво ги глобиха, заради Калоян, какво е/не е направил?
Обръщаше повече внимание на Фактора, отколкото на ратайските си задължения. Важното е, че Надя прие глобата с усмивка и не го извади от списъка на заслужилите финал. Да не повярваш!
Напротив.
Отвсякъде си е за вярване.
Досега Надя да се е озъбила открито на някой мъж?

# 1 776
  • Мнения: 1 871
А хора като биете чертата осъзнавате ли, че Даяна и Стоян  не са били нищо освен обикновени бачкатори - нито ратай, нито фермер на седмицата , нито и съфермер на седмицата Grinning Grinning Това ме навява, че за това време щом не са били нито едно от всичките за съжаление Дайче Байче и Стоян трябва да си ходят първи. Попадат ми така в най-лошата класация - междинната, нито добри, нито зле - от гледна точка на самата игра, не като характери.
Е, че то и Данчо не е бил нищо, и Митко не е, имам предвид ратаи или фермери.
Кофермер всеки може да бъде, виждаш, че драмата настава когато който и да е попадне в обора.
Ей тогава става войната на световете.
Никой не е отказал да е фермер, но досега почти всеки е изразил от слаба до непоносимо крещящо агресивна реакция при изборът му за ратай.
От мъжете освен Ангел и Петър друг в обора ходил ли е?
Калоян не го броя, тази седмица под крилото на мама Надка червенобузия беше просто един....развеждащ кучетата. Друго не го видяхме да прави, ааааа, подскачаше около Косъма и Жанета и ги надъхваше преди дуелите.
А, и го хранеха на аванта, както и вършеха задълженията му /справка - Поли, което навлече гнева на ФАКТОРА Косъм/. А, и глоба отнесоха заради него.
Някой да чу и видя с друго гвардейчето през изминалата седмица? Любимецът на "мама".
Та от мъжете е време всички да минат през обора, не само Стоян.
На първо място Отело, който естествено така си е оплел кошницата, в която е сложил захаросаната любовна история, че именно заради нея никой не го "пипа" за нищо. Даяна също минава между капките заради това, и заради Данчо.
На второ, Кустев.
На трето, Боби.
Така де, не може само да си начело, трябва и малко да се овъргаляш в мръсотията. Буквалната, в другата всеки може.

И ти си права, но аз говоря за баш, баш нищо да не си бил. Т.е. да не си оставил никакво впечатление/дори и лошо да е, поне да се забележи/ в останалите и все едно да си призракът на къщата. Щом си бил съфермер примерно или си се сприяделил с някой, или си оставил добро впечатление за ръководни умения. Митко поне беше на дуел ако ли не друго, то него как да стане ратай като все печели алманахО. Това имах предвид.

# 1 777
  • Мнения: 3 086
Мислех си, хората преживели драми са по-благородни, по-мъдри и по-добри, особено, ако след тежък период , животът им се е подредил някак по-добре.
Което си мислех, че е станало при Надя. Но тя е запазила доста злоба, огорчение, тъга. Използва ги в правилния момент за за манипулира. В случая опитва споменаването на тежкия й живот да я докара до финал. Жалко, защото можеше да разчита на трудолюбието си, упоритост, добра домакиня е ...
Не печели моето уважение като натяква колко е изстрадала, но сигурно доста хора ще я подкрепят от съжаление.

# 1 778
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Голяма глупост от страна на продукцията ще бъде да се опита да вменява на публиката вина за предразсъдъците, които имаме към ромския етнос. Този етнос сам си е крив за тези предразсъдъци, ние не сме си ги насадили сами и безпричинно. Ако всички роми работеха и си изкарваха честно прехраната, нямаше да ги приемаме изобщо за нещо по-различно от нас, а както повечето хора приемат например евреи и арменци (повечето, де Wink ).
Аз всъщност очаквах да започнат с това още с разкритието за произхода на Боби. Но удържаха досега, да, пак с цел да извикат емпатия у драгия зрител - вижте как тормозят расистите горкото работливо циганé.
СМС-ите за Бобчо са им в кърпа вързани, ако стане финалист.

# 1 779
  • Мнения: 2 598
Признавам си, че от чисто сейрджийска тръпка ми се ще да вкарат годеницата. Ами, поомръзнаха ми битовите им драми, нещо различно ми се ще да се случи.
Нищо няма да се случи, защото годеницата изглежда интелигентна жена.
Сеир щеше да има, ако годеницата беше някоя Мара. С влизането  да вгради ДаНая в печката. Laughing
За какво ги глобиха, заради Калоян, какво е/не е направил?
Обръщаше повече внимание на Фактора, отколкото на ратайските си задължения. Важното е, че Надя прие глобата с усмивка и не го извади от списъка на заслужилите финал. Да не повярваш!
Напротив.
Отвсякъде си е за вярване.
Досега Надя да се е озъбила открито на някой мъж?
На Мара, ако приемем, че  е мъж - ка - ра - на. Хитруша е Надя и голям стратег!

# 1 780
  • USA
  • Мнения: 7 328
И аз не го разбрах това стихче.Боби никога не е показвал отношение към жените и веднъж баам - сега ще напиша стихче,но не на кой да е,а на Мария.
За мен,подготвят вече Боби за победител и това е.Работлив,пише стихове,обиждан на циганин ....отсега ни започват..очаквам и повече кадри с него,и все в хубава светлина.

# 1 781
  • Мнения: 3 086
Надявам се Надя да не спечели, но пък се съмнявам продукцията да заложи за втора поредна година на ромски победител.
Но то няма  по-подходящ от него май...

# 1 782
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Има, има май нещо сиханско в Марето, тая буйна кръв..., сигурно това е вдъхновило Бобчо да "твори" . Wink

# 1 783
  • Мнения: 15 960
Голяма глупост от страна на продукцията ще бъде да се опита да вменява на публиката вина за предразсъдъците, които имаме към ромския етнос. Този етнос сам си е крив за тези предразсъдъци, ние не сме си ги насадили сами и безпричинно. Ако всички роми работеха и си изкарваха честно прехраната, нямаше да ги приемаме изобщо за нещо по-различно от нас, а както повечето хора приемат например евреи и арменци (повечето, де Wink ).
Аз всъщност очаквах да започнат с това още с разкритието за произхода на Боби. Но удържаха досега, да, пак с цел да извикат емпатия у драгия зрител - вижте как тормозят расистите горкото работливо циганé.
СМС-ите за Бобчо са им в кърпа вързани, ако стане финалист.
Ами ако Даню и други не бяха въобще споменавали етноса на Боби, нямаше и да се вади тази карта с "расизма на българина". И Боби щеше да си остане недискриминиран.

# 1 784
  • Другата България
  • Мнения: 37 490
Надявам се Надя да не спечели, но пък се съмнявам продукцията да заложи за втора поредна година на ромски победител.
Но то няма  по-подходящ от него май...
Миналогодишната открито ли е говорила, че е циганка?

Общи условия

Активация на акаунт