(Не)споделеност

  • 13 393
  • 408
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 755
Пръстен, квартет цигулки, вечеря в ресторант 5 звезди мишелин и пак ще има има условия Grinning

Мишлен е правилно за ресторанти. Мишелин са гуми, хубави при това.

Впрочем, ако добавят и 4 зимни Мишелинки може и да ги огрее Менделсона.
Производителят на гуми издава пътеводителя, който категоризира ресторантите, тоест едно и също е.

# 121
  • Мнения: 5 832
Дръж фронта, момиче! Твърдо и категорично му казвай да се омита. От изнасилени жестове от негова страна смисъл няма.

# 122
  • Мнения: 24 467
Интересно ще е дали е свикнал и дали се е научил да обича авторката вече...
Що нещо научава човек, кога има мотивация...
Една роднина така чакаше да свикне да плува пък. Не успя да се мотивира подходящо, обаче.
Интересно е как се научават и свикват хората с какво ли не...

# 123
  • Мнения: 746
Сега приключвам работа и му се обадих да се разберем. Опита се да замаже положението, да се направи на ударен, че нямало за какво да говорим, той бил решил, че иска да е с мен. Но бях твърда и се придържах към основните теми, които ме вълнуват. Бях безкомпромисна и последно се разбрахме, че след час и половина ще се видим да поговорим. Опита да мине с номера "за къде бързаш", но бях твърда и му казах, че повече нямам време за губене с него. Та ще видим какво ще излезе от разговора тази вечер. Не съм особено оптимистично настроена, защото усещам, че опитва да ме пързаля, докато може.
Сигурна ли си, че изобщо има смисъл от подобни разговори. Сама казваш, че усещаш, че той те мотае и не е искрен с теб. Оставам с впечатление, че и преди сте водили подобен тип разговори. За какво ти е? Може би се надяваш да чуеш, че всичко ще бъде наред между вас. Ако си убедена, че с него нещата няма да вървят и искаш да се разделите, просто се раздели с него. Ако  ти е трудно да го направиш, започни да се държиш резервирано, хладно, постепенно се дистанцирай от него и нещата ще приключат от самосебе си, но трябва да си твърда и да не позволяваш той да те разубеждава. Какво има още да предъвквате?

# 124
  • Сф
  • Мнения: 10 737
Сега приключвам работа и му се обадих да се разберем. Опита се да замаже положението, да се направи на ударен, че нямало за какво да говорим, той бил решил, че иска да е с мен. Но бях твърда и се придържах към основните теми, които ме вълнуват. Бях безкомпромисна и последно се разбрахме, че след час и половина ще се видим да поговорим. Опита да мине с номера "за къде бързаш", но бях твърда и му казах, че повече нямам време за губене с него. Та ще видим какво ще излезе от разговора тази вечер. Не съм особено оптимистично настроена, защото усещам, че опитва да ме пързаля, докато може.
Не забравяй и си повтаряй думите на баща си....мъж, който те обича, света ще обърне заради теб.И той ще трепери от страх да не те изгуби, няма да те баламосва с алабализми.
На години съм да ти бъда майка, познавам мъжете, с този бял ден няма да видиш.
Един елементарен факт: мъж на 36, който живее в ученическата си стая и чака мама да се запилее някъде, за да вкара гаджето?
Сериозно???
[/b]
Има, има..но това е така, защото обикновено вкарват различни Simple Smile

# 125
  • Мнения: 7 434
Няма никакъв смисъл от днешния разговор. Той ще се умилква, тя ще омекне. Отново в изходна позиция.

# 126
  • Мнения: 24 467
Винаги има смисъл!
Най-малкото е ораторска тренировка.

# 127
  • Мнения: 1 014
Няма никакъв смисъл от днешния разговор. Той ще се умилква, тя ще омекне. Отново в изходна позиция.
100%

# 128
  • Мнения: 32 271
Сега приключвам работа и му се обадих да се разберем. Опита се да замаже положението, да се направи на ударен, че нямало за какво да говорим, той бил решил, че иска да е с мен. Но бях твърда и се придържах към основните теми, които ме вълнуват. Бях безкомпромисна и последно се разбрахме, че след час и половина ще се видим да поговорим. Опита да мине с номера "за къде бързаш", но бях твърда и му казах, че повече нямам време за губене с него. Та ще видим какво ще излезе от разговора тази вечер. Не съм особено оптимистично настроена, защото усещам, че опитва да ме пързаля, докато може.

Какво ще правиш? Ултиматуми ли? Че това е най-тъпото. Какво очакваш, веднага да извади пръстена ли?
Просто му казваш да ти връща ключа и че повече не искаш да го виждаш.
Кажи му, че не е достатъчно добър за теб и в морето риба бол.
А иначе той може да те пързаля още дълго. Сега може да ти обещае нещичко, ти като наивна глупачка ще му се вържеш и така до следващия път.
Или докато един ден не ти каже - Чао, че намерих по-добра от теб.

# 129
  • Мнения: 6 245
Ще я лъзне с някое обещание/обещания, дори може да си качи обща снимка във фб или да я представи пред родителите си, след това по старо му. Няма много смисъл от такива изнасилвания, нищо не излиза от тях. Човека както разбирам е почти на моите години, след като иска още да търси нещо по-добро, просто няма смисъл от каквито и да е опити. Удобна му е, явно не изисква много ангажираност и дава каквото се изисква от нея, така че това е мотивът да я държи.
Да успее да го промени и да го натисне за истинска връзка с развитие, брак и/или дете, според мен шанса е никакъв, но така или иначе има време да се убеди в това.

# 130
  • Мнения: 32 271
Тук има потребителка в сходна ситуация вече 10 години.
Авторката ако има достатъчно акъл, ще си бие шута преди да са се увеличили годинките на така наречената уж сериозна връзка.

# 131
  • Мнения: 600
Авторке, би ли написала какви са му качествата на този мъж че така си се залепила за него?
Авторке, това, което пишеш не е за вярване. На 25 си, млада, образована, работеща, със собсвено жилище. Имаш обожатели, както сама писа, а си се впила в някакъв чичка , който ти върти номера, изполва те, за да се разтовари чат пат, поне е достатъчно искрен да не ти се обяснява в любов, но ти се натискаш и и натискаш и си го изправила до стената и му поставяш ултиматуми.
Такива знаят , че трябва да казват , че искат сериозна връзка, иначе никоя няма да им пусне, а не им се водят жени при мама.
Та за тоя чичак си много удобна. Връзваш се , ходиш му по гайдата, имаш терен плюс че си млада. Не се налага да те води при мама или на хотел. Трудно ще намери такава.
Един мъж ако те иска ще обърне света за теб, а няма да се насландисва като преяло магаре на сено. Казвам ти го от опит.
По-добре се ориентирай към тези, които те обожават. Не за друго но поне да разбереш какво е да си обичана и обожавана,  за да не правиш друг път такива грешки.
Толкова си млада, сега трупаш опит и опознаваш мъжете и сигналите които ти изпращат.
Имал още 4 години да търси и да намери подходяща. Ще падна от смях. А той подходящ ли е?

# 132
  • Мнения: 96
Достатъчно е само това, че живее с мама, не иска да те пиказва и те сравнява с бившата си. Аз с такъв човек не мога да имам каквото и да е отношение пще повече да живея с него. А аз искам да ти кажа, че съм страшен оптимист, супер търпелива, всичко попти мога да преглътна, но да крие, че има връзка с теб, за иска да те промени, а още не живее с теб. Замисли се, ако заживеете заедно, проятно ли ще ти е да ти каже "Готвиш добре, обаче моята бивша слагаше в супата и магданоз" или пък мама. А и той е на 36г не е на 16 не е и на 26 да кажеш. Ако ти е хубаво с него бъди с него, но не пресилвай нещата междувременно се фокусирай изцяло върху работата и учението, излизай забавлявай се с приятели и, се оглеждай за нещо по-добро. 🙂

# 133
  • Мнения: 5 832
Аз, понеже съм зла и отмъстителна, бих го ударила по егото много сериозно. Без да казвам нищо ще се дистанцирам, ще отменям срещи в последния момент и накрая ще му кажа " Ми намерих по-подходящ, щото имам още 5-6 години да избирам".

# 134
  • Мнения: 32 271
Че тя е на 25, още доста години има да избира.
И аз бих му врътнала номерца.
Ако звъни, да не вдига. Нито да връща обаждане. Ако мрънка, ще кажа, че съм била заета. Ако пише на фейс или вайбър, да пише, че сега не може да говори. След няколко дни да вдигне и ако иска среща да се съгласи, но да не отиде.
И накрая като звънне пак да му каже, че има среща с друг и и се струва, че е много по-читав и сериозен и има още доста годинки в които може да си позволи да избира и да не се занимава с неориентирани мамини синчета.

Общи условия

Активация на акаунт