(Не)споделеност

  • 13 346
  • 408
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 102
За кое не му е лесно, наистина?
Ще пожертва два дни да е с теб, и ти си на седмото небе от щастие.
Къде е бил досега?
Не е любов неговото.
"Не му е лесно" беше иронично казано от мен по отношение на коментара на жената, която каза, че не му било лесно да се оттърве от мен, а аз съм се навирала..

# 361
  • Мнения: 7 276
Как бързо обърна палачинката, авторке. Ще излезе накрая, че имаш най- добрия мъж на света.

# 362
  • Мнения: 102
Как бързо обърна палачинката, авторке. Ще излезе накрая, че имаш най- добрия мъж на света.
Ще прочетете ли по-подробно коментарите преди да ме съдите и да оставате с прибързани погрешни впечатления? Някой ме обвини, че аз го преследвам, аз и преди това МНОГОКРАТНО повторих, че той постоянно прави подобни спонтанни жестове, които ОБАЧЕ не са достатъчни на фона на всичко останало! И заради това, че ме изкараха едва ли не откачена преследвачка, аз обясних днес за пореден път какво се случи... повече дори се замислям изобщо има ли смисъл да отговарям на подобни провокативни въпроси. Един задава такъв, аз отговарям, извъртат се нещата и от там някои хора не четат и бързат да съдят. Наистина не е приятно!

# 363
  • Мнения: 17 407
Как бързо обърна палачинката, авторке. Ще излезе накрая, че имаш най- добрия мъж на света.

Не е бързо. Тя писа, че не ѝ се иска да се разделят окончателно.
Форест, не се ядосвай, тук така се пише, все едно мъжете те ги раздават и аха - аха да ти извадят точния. Според тях, естествено.

# 364
  • Мнения: X
Може би е време да поискаш заключване, ще те изядат. Що не си им слушала съветите, пък що тъй, пък що онъй. Всеки си излива личната драма.

# 365
  • Мнения: 102
Може би е време да поискаш заключване, ще те изядат. Що не си им слушала съветите, пък що тъй, пък що онъй. Всеки си излива личната драма.
Съветите, които получих ми бяха изключително полезни, защото повечето наистина бяха добронамерени, помогнаха ми и да погледна от различни гледни точки ситуацията. Много хора споделиха личния си опит и тази тема смятам, че ще бъде полезна не само на мен, а и на всяка друга, която е изпаднала в подобна ситуация. Така или иначе ще споделя след време как са се развили нещата при мен и някой ден, когато някой друг има същата дилема, вероятно ще има един реален пример. Колкото до хората, които се опитват да ме провокират - няма да се получи, защото аз нямам какво да крия, нито от какво да се срамувам. Но и няма да позволя да внушават неистини от мое име.

# 366
  • Мнения: 6 145
Е ми да де, точно така е. Тя му предоставя всичко- секс по желание (негово), терен, свободно време, липса на ангажираност. Като я хлъзне с някакъв жест, дори и минимален, тя е на седмото небе.
Какво повече му трябва на човека? Simple Smile
Не знам още колко пъти трябва да обясня, че коментарът ми беше ироничен към жената, която ме изкара едва ли не някаква откачалка, че той се опитва да се оттърве от мен, а видиш ли аз без никакъв повод го търся..

Форест, коментарът ми не беше отговор на ироничния ти твой коментар. Просто така изглеждат нещата от страни, както ги описваш. Естествено всеки ги вижда субективно и на базата на своя опит. Наистина получи много съвети, от тук нататък вече ти си решаваш какво и как, това ти го написах още преди 15 страници.

# 367
  • Мнения: 102
Е ми да де, точно така е. Тя му предоставя всичко- секс по желание (негово), терен, свободно време, липса на ангажираност. Като я хлъзне с някакъв жест, дори и минимален, тя е на седмото небе.
Какво повече му трябва на човека? Simple Smile
Не знам още колко пъти трябва да обясня, че коментарът ми беше ироничен към жената, която ме изкара едва ли не някаква откачалка, че той се опитва да се оттърве от мен, а видиш ли аз без никакъв повод го търся..

Форест, коментарът ми не беше отговор на ироничния ти твой коментар. Просто така изглеждат нещата от страни, както ги описваш. Естествено всеки ги вижда субективно и на базата на своя опит. Наистина получи много съвети, от тук нататък вече ти си решаваш какво и как, това ти го написах още преди 15 страници.
С тази разлика, че не съм на седмото небе, а със 7ма обеца. Това винаги се повтаря в този ред - мило отношение, спонтанни жестове, следвани от опит да ме променя и когато това не се случи - разговори в онзи стил. Но да. От тук нататък аз съм на ход. След време ще споделя как са се развили нещата, за да бъда добър или лош пример на другите, които тепърва ще се сблъскат с тази ситуация.

# 368
  • Мнения: 102
Като те гледам как емоционално реагираш и как не можеш да приемеш различно мнение...как влизаш в обяснителен режим и не спазваш правилата на бг мама пишейки пост след пост, дали пък твоят приятел не е прав за някои неща?
Да, много е честолюбива. Що със същата настървеност не се беше защитила, когато и бил казал, че който я опознае, ще избяга от нея......
И ся, пак ще си легне с тоя, същия, след всичко което е чула от него !
Гади ми се. Парата в свирката и по форумите.
 Ай сиктир !
Вас, както казах, отдавна прецених, че е по-добре да Ви игнорирам. Разбрах, че това поведение да съдите и да се заяждате е не само към мен, но тенденциозно и няма да влезна в диалог повече, като цяло в живота избягвам подобни хора.

# 369
  • Мнения: 2 375
Искате или не искате да ви отговаря. Определете се.

# 370
  • Мнения: 1 005
Форест, не се впрягайтолкова и не влизай в обяснителен режим.. Просто някои потребителки по техен си начин искат да ти кажат, че той и обяд не заслужава... Simple Smile
 Вчера ти писах на лично да ти обясня за моя казус и ако ти е интересно може да обменим опит Wink

# 371
  • Мнения: 102
Форест, не се впрягайтолкова и не влизай в обяснителен режим.. Просто някои потребителки по техен си начин искат да ти кажат, че той и обяд не заслужава... Simple Smile
 Вчера ти писах на лично да ти обясня за моя казус и ако ти е интересно може да обменим опит Wink
Oпитах се да ти отговоря, но са ограничени съобщенията ти и не мога да ти пиша.

# 372
  • Мнения: 248
Обядът нищо не значел, това нищо не значело, онова било просто така...Кого заблуждаваш? Себе си ли искаш да убедиш в нещо? Празни приказки.. Ти дефакто си седиш с човека. Няма действия от твоя страна. Какво , като му се мусиш, игнорираш го или се държиш безразлично или другояче с месеци? Без окончателна раздяла нещата си остават същите, пък ти може да си мислиш 1089799 неща в главата , и какво от туй?  Пак си седиш в тъпа връзка, одобрявайки да бъдеш нищожна и мачкана. Отгоре на всичко при всеки разумен съвет тук, се опитваш да отлагаш раздялата, с което само си удължаваш агонията.   Има една народна мъдрост и тя важи с пълна сила за теб- "Човек си пати от акъла"- и тука така.
Та, какво си приказваме празни приказки - нищо няма да направиш, каквито и изводи да си извадиш от тая тема. Бездействията ти говорят по-силно за теб от това, което пишеш.

# 373
  • Мнения: 5 832
Ама някой да ви натиска по пъповете съвети да давате? Всичко е пожлателно, нали така? Тя какво ще реши и направи си е лично нейна работа. Ама да я нападате така, защото не ви е изпълнила съветите и да се опитвате да я унижавате И ВИЕ, малко прекалено е вече. Винаги съм искала за ден да надникна в животите на хора като нападащите я и главата си залагам, че са розови и прекрасни само на форумни приказки. Ако иска ще говори с него, ще обядва, ще си ляга и прочие, това е нейният живот, от вас се искаше единствено съвет. Ама много от вас си умират да ѝ натрият носа с вечното " аууу, ама ако бях ааааз да видиш ти какво ще му се случи ". А дали е така няма как да се знае. Та чак преследвачка я изкарахте. Аз пък виждам един, който реално не знае какво иска и хем не яде кокала, хем не го и пуска.

# 374
  • Мнения: 248
Стрина Калина, ако не иска съвети  , не виждам логика да пуска тема.  Никой никого не напада- всеки има право на гледна точка.

Общи условия

Активация на акаунт