Клостилбегит???

  • 1 309
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте преди следващата инсеминация ми предписаха клостилбегит 50мл. Но го няма в България... на вас предписвали ли са ви и от къде сте го намирали?  Или има ли някакъв заместител?

# 1
  • Мнения: 16
Здравейте преди следващата инсеминация ми предписаха клостилбегит 50мл. Но го няма в България... на вас предписвали ли са ви и от къде сте го намирали?  Или има ли някакъв заместител?

Здравей!
Аз от 4м пия клостилбегит и го намирам единствено онлайн по сайтове за хранителни добавки. Последно си го поръчах от тук —-> https://bulsteroid.com/анти-естрогени/кломифен.html

# 2
  • Мнения: 3 118
Здравейте.Аз го приемах миналата година и го купувах от аптеките в гр.Плевен.Не знам дали нещо се е променило оттогава,но лесно го намирах.Аз пиех  таблетки от 50мг.

# 3
  • Мнения: 590
Здравей , аз го пих миналия месец ,но под името clomiphen citrate ,мисля ,че е едно и също .
И го поръчвам от сайта anabolic.bg .

# 4
  • Мнения: 106
Благодаря Ви, че толкова бързо се отзовахте. Мисля, че го открих, ако не ще поръчам това, което Dreamer ми каза. При вас имаше ли ефект от него? Първата ми инсеминация мина неуспешно за жалост... и сега за следващата ми го изписаха от 5ти до 9ти ден 2×1.

# 5
  • Мнения: 16
Благодаря Ви, че толкова бързо се отзовахте. Мисля, че го открих, ако не ще поръчам това, което Dreamer ми каза. При вас имаше ли ефект от него? Първата ми инсеминация мина неуспешно за жалост... и сега за следващата ми го изписаха от 5ти до 9ти ден 2×1.

То е другото му наименование Simple Smile Аз го пия 3-7 ден 2х1, но от 7ми ден започвам и Менопур инжекции 150Е, след което има ефект чак на 18-19-21ден от цикъла. Първите 2 месеца опитахме съответно по 1 хапче и следващия месец по 2, но само с тях нямаше резултат при мен, фоликулите бяха 7-8-9мм.
Стискам палци на теб да ти помогнат Simple Smile

# 6
  • Мнения: 590
Аз го пих заради СПКЯ , 1×1 т. от 5 до 9 ден ,и направих само 1 дом.фоликул 17мм на 15ти ден . Ако този месец не стане нищо от другия ще започна  1х2т. Успех!

# 7
  • Мнения: 614
Здравейте,внимавайте как приемате това лекарство,защото  е много опасно, пие се 5-6пъти изобщо през целия живот. Изчерпва яйчниковия резерв. Аз също като вас го приемах и нямаше резултат след което потърсих репродуктивен специалист и той като разбра че съм приемала толкова дълго Клостилбегит веднага ми назначи изследвания за резерва...
Не го казвам с лоши чувства аз също забременях с инсеминация без да се налага да пия тези хапчета. Желая ви много успех 🤗

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте момичета аз нова във BG-Mamma искам да ви питам за това лекарство Clomiphen Citrate / ANFARM от 8 дена го пия има ли доволни има ли бремени

# 9
  • Мнения: 128
Здравейте момичета аз нова във BG-Mamma искам да ви питам за това лекарство Clomiphen Citrate / ANFARM от 8 дена го пия има ли доволни има ли бремени
от 8 дни? Та за колко ти е бил изписан

# 10
  • Мнения: 77
Здрсвейте! Да попитам тези от вас, които са приемали клостила- На кой ден от цикъла правихте опити? Назначен ми е от 5-ти ден на цикъла по 50мг 5 дена, като ще ходя да ме следят, но на 11-ти ден от цикъла ми сеналага да съм извън града. Кога обикновено узрявя достатъчно фоликула, не смея да питам гинеколога, защото много не обича да обяснявя. Благодаря!

# 11
  • Мнения: 106
Здрсвейте! Да попитам тези от вас, които са приемали клостила- На кой ден от цикъла правихте опити? Назначен ми е от 5-ти ден на цикъла по 50мг 5 дена, като ще ходя да ме следят, но на 11-ти ден от цикъла ми сеналага да съм извън града. Кога обикновено узрявя достатъчно фоликула, не смея да питам гинеколога, защото много не обича да обяснявя. Благодаря!

И на мен ми го бяха изписали пт 5ти до 9ти ден от цикъла. От 11 ден започнах да ходя на фоликуметрия. При всеки е различно кога узрява фоликула, зависи от овулацията. На мен беше на 14ти ден. Тогава беше достатъчно голям и същия ден се пукна и правихме инсеминацията.

Общи условия

Активация на акаунт