🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 4

  • 44 698
  • 884
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 101
Това с размяната беше е баси тъпотата. Краси на ръка направи перфектна майонеза и Токев кво го насоли... баси тъпото епизодче. Яд ме е.

# 76
  • София
  • Мнения: 485
Само аз ли имам натрапчивото чувство , че в последните епизоди Краси все е на мушка? Cold Sweat
Елени се спаси само и единствено заради него.  Ядосах се. Излючително кофти номер им врътнаха. Смотан епизод!
Гласувах за Краси, Файчето и Ивайло. Димитър ми е другия фаворит.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 088
Поне това да му бяха признали на Краси, много хвалби за ръчния майонез, и после - секирата.

О, забавно беше готвенето през стената, развален телефон и много викане. Grinning

# 78
  • Мюнхен
  • Мнения: 813
Това с размяната си беше с цел да вкарат малко агресия преди финалните епизоди, да се озлобят участниците един срещу друг, нищо повече. Надявам се на зрелищна елиминация следващия път поне. 😂

# 79
  • Мнения: 8
И аз мисля, че доста го прецакаха Краси.Елени е на балкона малко или много заради него. Не видях смисъл от тази размяна...

# 80
  • София
  • Мнения: 8 114
А кой решава, кой участник на кое работно място да застане?

# 81
  • Мнения: 2 089
Много неприятно ми стана заради Краси. Още на първата задача неговата чиния ми хареса най-много, но не спечели. На стрес теста вече ми дойде в повече. Интересно ми е дали оригинално задачата е с такова условие или удариха едно рамо на Елени, защото иначе елиминацията я зовеше. И първа на балкона се качи точно тя, с ненаправена от самата нея майонеза, обаче пък със страхотна презентация...........ти да видиш...
Липсва ми и оглед на всички ястия, защото Добата в началото беше направил палачинка от дроб, Неда и тя беше натворила нещо шарено.
Децата бяха много сладки, забавни и по-артистични от някои, минали през НАТФИЗ.
Другото хубаво в епизода беше чувството за хумор на участниците - салата "Елиминация", Окото на таласъма и т.н.
Представлението на шеф Токев не струваше от гледна точка на крайния резултат в чинията - нито изглеждаше апетитно, нито интересно. Дано поне е имало някакъв вкус, защото подозирам, че и той е отсъствал. Предпочитам гостуващите повелители на кухнята пред членовете на журито.

# 82
  • Мнения: 8
А кой решава, кой участник на кое работно място да застане?
Разменят се със своя съсед, който е до тях.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
А кой решава, кой участник на кое работно място да застане?
Разменят се със своя съсед, който е до тях.
Струва ми се, че въпроса е за първоначалната позиция.
Логично е да теглят някакъв жребий.

# 84
  • Мнения: 2 719
Всеки път се изумявам как в топ 10 попадат често хора без базови познания в кулинарията. Я палачинки не правили, я крем карамел, без представа как се прави сос бешамел или други базови рецепти.

# 85
  • София
  • Мнения: 4 429



MasterChef - Епизод 23, Сезон 6 (01.11.2020)

# 86
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Направи ми впечатление, че при мастъркласа наливаха бульона преди Токев да опита, а после той магически изчезваше от чинията. 🧐 Митко на ниво, както винаги. Браво!
Ама тая размяна беше най-тъпото, което успяха да измислят. Поне да беше преди майонезата, след пазара.
Неда ми харесва, но недоумявам как Роу определи тая грозна чиния с кюфтето й за красива. 🤔

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 01:34 от Pupitka

# 87
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
В интерес на истината, десертът на Димитър визуално хич не ме грабна, макар че звучеше интересно.

# 88
  • Мнения: 2 089
LaughingА, ето я точно "страхотната" презентация на Елени, с която отърва кожата. Тя е единствената този сезон, която поражда съмнения у мен, че много лесно и щастливо се качва на балкона. Този е третият случай май-май, но е най-подозрителният, защото тя направо беше пред фиаско, ако не беше спасителната смяна на местата. И още ме е яд за Краси, защото вече се чудя дали и преди това не са били твърде критични към ястията му. Но поне майонезата му бе достойно уважена от шеф Михалчев, който май я изконсумира цялата.Laughing

# 89
  • София
  • Мнения: 8 114
А кой решава, кой участник на кое работно място да застане?
Разменят се със своя съсед, който е до тях.
Струва ми се, че въпроса е за първоначалната позиция.
Логично е да теглят някакъв жребий.

Да, точно за първоначалната позиция. Защото, ако от екипа решават, са преценили кой с кого да се размени, и съответно кой какви шансове има.

Общи условия

Активация на акаунт