🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 4

  • 44 672
  • 884
  •   1
Отговори
# 870
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 068
На мен пък не ми пречи. Съгласна съм, че прекалява с физиономиите и мусенето, ама пък внася колорит.

# 871
  • София
  • Мнения: 9 557
Новият сезон започва на 23-ти Февруари. Ще се излъчва във вторник и сряда от 21:00 до 22:30 часа

# 872
  • Мнения: 13 246
Роу ми е кич, а не колорит.

# 873
  • София
  • Мнения: 1 096
Роу беше забавна в началото, ама с тоя нестихващ нагон, който трябва да се демонстрира на всяка цена, много започна да ме дразни, да не говорим пък за държанието ѝ последно време с участниците. Пълна трагедия. Предпочитам Лео Бианки, честно. Забавен беше, колиритен - колко щеш!

# 874
  • София
  • Мнения: 22 924
Аз и преди съм писала - за мен е изключително непрофесионално да не опитваш ядене, защото не ти харесва как изглежда, все пак понякога именно вкусът спасява. Не говоря за случаите, когато е паднало, видимо е сурово и т.н, ама да се превъзнася, че не и било апетитно - айде стига превземки.

# 875
  • Мнения: 13 758
Със сигурност всичко опитват. Сценките как това не опитват, от онова се възмущават и пр. са театрални етюдчета за пред нас зрителите.
Иначе представяте ли си каква скука би било предаването.
Никога не към харесвала особено Роу (за разлика от повечето тук в началото Simple Smile), но тя внася живец в епизодите. Затова и в последния сезон й даваха такъв превес в журито. Представяте ли си 3 Токевци!? Ми ние ще изпозаспим направо. Или 3 Михалчеви Simple Smile Много ми е симпатичен той, но жури от трима такива не става.

# 876
  • Мнения: 13 246
Grinning Михалчев съм му фен, малко говори, но винаги е право в десетката.

# 877
  • Мнения: 35 109
Имаше слух, че Михалчев няма да е в този сезон.Добре, че се оказа фалшив.

# 878
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 068
Токев е сухар, ама Михалчев е доста забавен и пуска готини лафове. Той ми е любимец. 😁

# 879
  • Мнения: 13 246
Сухара, Готиния и фльорцата....Grinning

# 880
  • Мнения: 10 935
Токев е сухар, ама Михалчев е доста забавен и пуска готини лафове. Той ми е любимец. 😁
Токев си го спомням като водеше “Гурме с Андре” по ТВ7, ама беше преди десетина години . После спряха това предаване и пуснаха “Какво ви забърка Лео”  с Лео Бианки

# 881
  • Варна
  • Мнения: 1 595
Михалчев е моят абсолютен фаворит. Виждам една човечност в него, стабилност, винаги стреля с думи право в десятката, прекрасно чувство за хумор, справедлив, погледът му винаги много говори, излъчва една топлота. И визията му на бунтар е интересно съчетание с всички негови качества. За мен той е интересен и стойностен човек, с удоволствие слушам негови интервюта. Токев ми е също много симпатичен. Макар и да е сухар на пръв поглед, уважавам всичко, което показва като негова същност. Чак вече и елечетата му харесвам. Simple Smile Няма да забравя как затвори очи на десерта на Митко, тази реакция от такъв професионалист беше безценна, толкова емоции да се прелеят по това строго лице. И някак са ми хубава комбинация двамата. Много различни, но и същевременно прекрасни професионалисти. Първата година с Роу бях възхитена, тя някак съвсем разчупваше мъжете и изглеждаха много добре заедно, но с времето много ми олекна тя. Нелепо поведение в социалните мрежи, неадекватни участия в други предавания, към момента не ме дразни присъствието и в предаването, но не ми носи и удоволствие. С времето трябваше да поработи и над българския си език.  Иначе и аз мисля, че поведението в предаването и сигурно е в някаква степен роля.

# 882
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Файчето в "Търси се".



Последна редакция: нд, 31 яну 2021, 12:14 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 883
  • Мнения: 10 935
Този го помня като беше в "Тибетски сърца" и пишеше разни статии в Unison Media, Егоист и др.

# 884
  • Испания
  • Мнения: 37 503












Заповядайте в новата тема!

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 22:42 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

Общи условия

Активация на акаунт