Чудя се ( за работата по време на бременност)

  • 1 158
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аз се чуствах доста отвратително през първите 3 месеца в работата. Бях ужасно напрегната и стресирана (от хормоните сигурно) и мразех всичко свързано с работата. Дойде отпуската и въпреки, че имах здравословни емоции се върнах нов човек. Потърпи малко и гледай да не се напрягаш за глупости- знам че отстрани звучи лесно, аз трудно се справих, но предполагам, че ще отмине този период. А ако не се справиш и се ядосваш- вземи си болничен и се отдай на този хубав период. Стискам палци.

# 16
  • София
  • Мнения: 607
Недей да правиш такава глупост! Аз постъпих точно като теб и имах куп неприятности и отрицателни емоции.
Имах доста причини да напусна работата си, потърсих си нова и ме взеха. На интервюто изрично предупредих, че работим за детенце, да имат предвид, че може след месец да им кажа, че съм бременна. Съгласиха се, започнах с 6 мес.изпитателен срок. След месец забременях, в третия им казах, защото ми личеше. И в резултат ме изгониха, нали съм в изпитателен срок - не съм защитена от закона в никакъв случай.......
И искам, не искам - пак се върнах на предишната си работа, шефовете ми ме приеха много радостно, изкарах при тях почти до края на бременността си.

Естенствено, всичко зависи от хората срещу теб - ако са човечни и разбрани няма да имаш проблеми. Дано да е така, успех!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 281
Защо не си взимаш болнични докато родиш така няма да ходиш на работа, а ще взимаш парички. След майчинството си смени старата работа с нова тъкмо ще имаш време да проучиш какво се предлага и ще си по-ориентирана.

напълно подкрепям!  Peace

# 18
  • Мнения: 1 294
Цял живот те чака работа, скъпа.Тези 9 месеца са единственото време в което ти е позволено да бъдеш егоист, възползвай се.
Лично аз, работих през цялата си бременност и съжалявам за това.Работих и до скоро от в къщи,  т.е. през първите два месеца на малката, за което още повече съжалявам. Грижата за малката и хигиената в къщи също беше мое задължение.Резултата от целите тези чекни беше моята нервна криза.Сега не работя, детето ми няма да има скъпи дрешки, но пък за сметка на това има усмихната майка  bouquet
Лека и мнооого изпълваща с щастие  бременност ти желая

Общи условия

Активация на акаунт