Новата септемврийска седмичка 11 - 17.09

  • 5 889
  • 150
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 537
Краси, хич не им се връзвай! голяма работа станало - детето се напишкало! нали затова са там - да я сменят! от както сме и махнали памперса, Ния се е напишквала 2 пъти - единият, когато отидохме за един уикенд в Копривщица и другия, когато отидохме на морето. и двата пъти беше пишкала преди да си легне. това си е реакция от смяната. детето си има други мисли и притеснения и "забравя" за пишкането. като свикне, ще спре да се напишква. Hug
Дано да си права! Praynig

# 61
  • София
  • Мнения: 1 677
Нанди,когато бяхме с Анди в болницата ни изписаха Гранофорин.Правят го в аптека Принцеса в Люлин 2(мисля).Намира се близо до 26 п-ка.Надявам се,че не греша координатите  WinkАз пратих зълва ми да го купи и затова не съм убедена  за точния адрес.
Дано да го откриеш.

Пожелавам на всички болнички бързо да се възстановяват!

На учениците-успешна нова учебна година! Laughing

Последна редакция: ср, 13 сеп 2006, 16:22 от teddyvas

# 62
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Краси, направо съм изумена от реакцията на госпожите - че това е дете на 2 години бе! Съвсем нормално е да се напишка. Да не говорим, че някои майки на тази възраст още не са махнали памперса. Ти от реакцията ли си притеснена или от това че се е напишкала?

# 63
  • Мнения: 3 537
Краси, направо съм изумена от реакцията на госпожите - че това е дете на 2 години бе! Съвсем нормално е да се напишка. Да не говорим, че някои майки на тази възраст още не са махнали памперса. Ти от реакцията ли си притеснена или от това че се е напишкала?
И от двете.Нямам търпение да видя утре как ще е! Rolling Eyes
Да,някой деца са наистина още с памперси,но госпожите си мислят,че ако ги бях предупредила,нямаше да им е мокър сега дюшека. Mr. Green

# 64
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Краси 76 има едни чаршафчета за еднократна употреба много са удобни. Размер 1.40 на 80 май бяха в аптеките по 45 стотинки. /има едни по-малки, ама те не са удобни защто не покриват цялото легло /. Моето дете години наред се напишкваше, но в следобедния сън никога, но се случи в детската 2-3 пъти общо. Те дори ме успокояваха, че не е единствен. След като не се напишква поначало, мисля че не е удобно пак да и се слага памперс.
Да не се стресира, че чужд човек и го слага.

# 65
  • София
  • Мнения: 9 906
Чаршафчетата за еднократна употреба наистина са много удобни.Виж дали и утре ще се напишка и можеш да говориш с лелките вместо памперс да сложите чаршафче.
Ние си имаме вкъщи една много ревлива Мими-растата и последните кътници и е някакъв кошмар.Мажа с Дентинокс,ефект няма.Тази вечер от зор дадох Калпол.Венците са станали направо бели,а е избил едва половин зъб.
Аз няма да се стърпя и ще си похваля мъжа.Той е отпускар и днес изведе двете госпожици на дълга разходка,за да си почине мама.Ама аз си починах...10 минути,после ми доскуча и взех,че си измих прозорците Whistling.

# 66
  • Мнения: 3 698
Краси, я не ги мисли госпожите, не им давай да ти правят намеци, на тях това им е работата, важното е детенцето ти да е щастливо и спокойно, а не тъпия дюшек да е сух.
Дано бързо свикне малката, а свикне ли, ще спре да се напишква.Лично на мен идеята с чаршавчета ми се нрави повече от памперс.
Поздрави.

# 67
  • Мнения: 3 537
Pak sme bolni i s temperatyra. Cry

# 68
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Тя може да се е притеснила от вчера

# 69
  • Мнения: 434
Валенцето при Ивета тези неща не помагаха. Аз й давах CHAMOMILA VULGARIS 15 CH (не съм сигурна че съм го изписала правилно на латински)- това е хомеопатичен продукт от лайка. Дава се по 5 дражета през 2 часа за 10 дни. На много деца, които стават ревливи и вдигат температура помага.

# 70
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА DOROTEIA!   bouquet
ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ И МНОГО ЛЮБОВ!
  Laughing ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 71
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Йееееееееееее   още един рожден ден. Още една Дева. Да е жива и здрава Доротея. Много здраве и късмет.

Адашке  newsm59  party023

# 72
  • Мнения: 534
Правилно ли чух току- що по новините,че са приели някакви промени на закона за интеграция на хората с увреждания?Ставаше въпрос за добавките за социална интеграция.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 333
Това вече ще е върхът Sad не се спряха тези хора да творят глупости

Честит рожден ден Доротея!
Не се отървай от Здраве и Щастие!

# 74
  • Мнения: 3 537
Доротея,честит рожден ден!  bouquet
Нека да си винаги щастлива,здрава и обичана жена! Hug

Общи условия

Активация на акаунт