РЕФЛЕКС-M отговаря на горещи въпроси, свързани с чистенето и дезинфекцията по време на COVID-19!

  • 1 963
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 635
Най-трудно почиствам дивана и матраците.

# 16
  • София
  • Мнения: 669
Банята и тоалетната.

# 17
  • Мнения: 13 596
Най-много ме затруднява почистването на меката мебел в хола.

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 919
Прането на меката мебел и фурната, защото са времеемки.

# 19
  • Мнения: 685
Най-трудно ми е почистването на прозорците и банята Confounded

# 20
  • Мнения: 281
Определено най-трудни за почистване са ми прозорците и душ стъклото в банята - никога не мога да ги изчистя напълно заради спецификата им и височината.

# 21
  • Мнения: 639
Най- много ме затруднява кухнята, защото има наслояване на мазнини, а те просто не може да се премахнат на 100%.
Другото, което ме затруднява е мокета в спалнята, защото не може да се изнесе и изпере като килим. Пера го на място, само петна и после мирише на спарено.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 817
Банята. С каквито и препарати да мия фугите, остават тъмни.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
Кое във вашия дом или офис най-много ви затруднява с почистването си и защо?

Кухнята, в частност печката. Дивана трябва също да се почисти, а не знам как.

# 24
  • Мнения: 1 156
Мен ме затруднява Най-много почистването на меката мебел. Особено в кухнята имаме кухненски ъгъл, който няма свалящи се и перящи калъфи. С 2 малки деца е станал направо ужасен. Пробвах с какви ли не препарати за сухо почистване, но даже стана по-зле положението. И като нямам някакъв почистващ тапицерия уред, така си стои...

# 25
  • София/Търново
  • Мнения: 817
Мен ме затруднява най-много един прозорец, който отвън не мога да го измия вече бая време. Всяка открита повърхност тъне в прах, независимо какво правя. И последно, шкафовете отвътре - вади, чисти, подреди, прибери -- не е моето.

# 26
  • Мнения: 922
Банята и прозорците ,те са най трудни и най неприятни за почистване

# 27
  • Мнения: 514
Диванът най ми се набива в очите. Още не съм намерила как да го почистя сама, без да го съсипя.

# 28
  • Мнения: 999
Трудно ми е да почиствам прозорците, защото имат решетки от външната страна

# 29
  • Мнения: 142
Най-много ме затруднява почистването на банята, защото препаратите, които се използват са с много задушлива миризма

Общи условия

Активация на акаунт