РЕФЛЕКС-M отговаря на горещи въпроси, свързани с чистенето и дезинфекцията по време на COVID-19!

  • 1 958
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Мога ли да си изпера дивана в дневната или матрака в спалнята сам? Сега има много почистващи препарати и специализирани прахосмукачки и уреди.
Можете, и даже е добре да го правите редовно. Но е задължително, особено в условията на епидемия или ако отглеждате деца и домашни любимци, поне веднъж годишно това почистване да се направи професионално. Сам никога не може да се справите с цялата мръсотия, акарите и бактериите, които се наслагват в дома ви месец след месец. Фирмата ни е една от най-добрите в професионалното почистване и пране в София. Постигаме винаги чудесни резултати, защото знаем какъв и колко почистващ препарат да използваме в конкретната ситуация. Почистващите съставки се впръскват машинно, с цел да проникнат дълбоко в дамаските и да разтворят дори най-старите замърсявания. След нашата намеса мебелите ви връщат първоначалния си блясък и изглеждат като нови.



Може ли да дезинфекцирате дома след, като семейството е дало положителен резултат, но вече се е излекувало и е минал карантинният период?
Да, разбира се, цялостното почистване и дезинфекция много би помогнало в тази ситуация за възстановяването на нормалния ви живот вкъщи след преодоляното заболяване. Имаме специална услуга за такива случаи, която може да видите ТУК.

Всичко в дома и офиса ли може да бъде почиствано професионално? Ами ако диванът ми е кожен?
Професионалната обработка на тапицериите се изпълнява по начин, който ще съхрани мебелите и ще ги предпази от повреждане. Една от най-отговорните задачи е почистването на диван от естествена кожа. Тук машини се използват по-рядко. В този случай повърхността се обработва предимно ръчно, а за целта се използват меки кърпи и професионални препарати, разработени специално за третиране на кожени изделия.



А каква е цената, това винаги е важен въпрос?
Предлагаме добри цени за качествено почистване и пране на дивани и матраци, срещу които ви е предоставено гарантирано качество – такова, каквото очаквате да получите. Така че цената не е причина да отлагате. Потърсете ни и ние ще се заемем със задачата, която вие самите, при цялото си желание и старание, не можете да изпълните. Точната стойност на услугата се определя на база площ, подлежаща на третиране и степен на замърсяване. Цените на нашите услуги може да погледнете ТУК.

Включете се в играта на РЕФЛЕКС-M и BG-Mamma и спечелете време за удоволствия, вместо да го губите в чистене на дома или офиса!

Pushpin Напишете ни като коментар в темата отговор на въпроса: Кое във вашия дом или офис най-много ви затруднява с почистването си и защо?
Разберете повече за услугите, които предлагаме на този линк - https://reflex-m.com/

На томболен принцип ще изтеглим двама потребители, които ще спечелят избраното почистване от екипа на РЕФЛЕКС-M. Победителите ще бъдат обявени в темата на 9 ноември.

Моля, запознайте се с общите условия на активацията ТУК.

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 10:27 от Редактор**

# 1
  • София
  • Мнения: 2 098
Прозорците вкъщи, защото са големи и неудобни за миене отвън, а колкото и препарати да използвам, никога не изглеждат професионално изчистени.

# 2
  • Мнения: 261
Фурната, защото мазнотията е трудна за чистене

# 3
  • София
  • Мнения: 1 621
Вкъщи най-много ме затруднява измиването на прозорците/дограмата, защото има миене и отвън, също така почти винаги оставят следи.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 374
Найме затруднява почистването на прозорците вкъщи.

# 5
  • Мнения: 3 136
Вой-много ме затруднява почистването на прозорците,щорите и меката мебел.

# 6
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 759
Прозорците.

# 7
  • Мнения: 1 806
Фурната ме затруднява, както и условието на тази игра- КАКТО В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ- ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАНИ СА САМО ТЕЗИ, КОИТО СА В СОФИЯ- пише го в условията. Ако спечеля, мога ли да предоставя наградата на сестра ми например? МИСЛЯ, ЧЕ ТРЯБВА ДА ГО НАПИШЕТЕ НАЙ- ГОРЕ ТОВА УСЛОВИЕ, ТУК , В ПУБЛИКАЦИЯТА- че наградата е само за живущи в София - за да не си губят времето хора от провинцията. ( главните букви са за да акцентирам, не за да викам Grinning)

# 8
  • София
  • Мнения: 1 487
Прозорците, защото въпреки че имам стъклочистачка, обирането на мръсотията по всяко ъгълче на докрамата от всички страни, си е трудоемко и досадно. Тоалетни, мивки, бани - качественият резултат отнема време, не ми любимо занимание.

# 9
  • софия
  • Мнения: 25 477
Прозорците, огледалните врати а гардероба и стъкления параван в банята. От трите най-гадни са първите, заради дограмата. Другото просто е голяма и досадна за чистене равна площ.

# 10
  • Мнения: 612
Най-много ни затруднява почистването на пода и килимите. Имаме домашен любимец - дългокосмест това обяснява защо почистването е трудоемко.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 706
Най-много ме затруднява и затормозява почистването на банята. Първо тясно е и малко и второ- препаратите които ползвам са много миризливи.

# 12
  • Мнения: 6 041
Всичко вкъщи мога да почистя сама колкото и да е трудно освен прането на меката мебел и матрака. Това определено не е по силите на една домакиня ако иска да бъде направено качествено. Трябва си помощ от истински професионалисти. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 270
Най-много ме затруднява прането на дивана, миенето на фурната и плочките в банята.

# 14
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Прозорците и банята.

Общи условия

Активация на акаунт