Азиатска козметика и грим 19

  • 39 256
  • 780
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 546
Viola, благодаря Hug Гледах го и аз Метроруборила, но пак ми се струва рисковано с 15%, че при него всичко е много дразнещо. Фенистилът вече беше изчезнал от нашия пазар когато му изписаха Скинорен и не сме го пробвали. Може пък да тестваме първо с него, пък аз ще си го измажа с кеф, ако се наложи... Скиноренът не е никак приятен за нанасяне, но съм му хванала цаката с добри азиатски подложки Simple Smile Много добре ми се отразява и си го подновявам въпреки недостатъците Simple Smile

# 316
  • Мнения: 1 370
Моите 2 поръчки от Джолсе от 6.11 до 18.11 стояха на Инчонското летище. Това ми е последното пазаруване за годината, бъзла съм и не смея да поръчвам повече. Някой може ли да каже как стои въпросът с поръчване до немски адрес? Тези промени от 2021 само за БГ ли са или общи за ЕС? Не ми се занимава изобщо с нашите пощи...

# 317
  • софия
  • Мнения: 1 203
Е, да Redish, ама и немските митници не са цвете. Някой тук беше описал страшни истории. Аз все се надявам, че GGBG ще намерят някакъв начин с Англия. Дори и да има допълнителни плащания, по-добре от Бг пощи.

# 318
  • Мнения: 148
Момичета, назад в темата се обсъждаше, че витамин С не е добре да се смесва с ниацинамид и наистина така пише и в D&Duncan, обаче в един корейски продукт, доста скъп Vitabrid12 е смесен точно с ниацинамид.
Моля помагайте
: мисля и аз да смесвам витамин С на прах да боря петната, с някой серум с кой обаче.... Мислех за серум с хиалуронова киселина на i'snt skin или ХИДРАТРАЩИЯ на Хада Лабо/ че от другия имам лош спомен/

# 319
  • Мнения: 429
Аз съм със страшната история от немската митница Sunglasses
Мислех, че нашите тук са дъното, но швабите изкопаха ново дъно... Все пак опита ми не е голям, впечатленията ми са от 3 пратки, точно преди короната в края на миналата зима. Също и коментара от служителя на ггбг, с който говорих тогава, ми затвърди мнението, че е много ама много лоша идея да се адресират пратки до Германия.

В Джолсе пак работи фб логин-а. Обаче нямам намерение да поръчвам, стискам зъби и се правя, че не им виждам прИмоциите.
И с Йесстайл приключих, днес са ми шипнали и последната поръчка, която беше с дъъълго чакане на неналични продукти (21 дни).
Нещо ме гложди обаче... Розата е с бърза доставка, а само там си намирам някои неща... за една последна поръчка имам ли време, нямам ли...

Скинорен ми бяха предписали преди повече от 20 години. Такава алергична реакция получих, че цял живот ще го помня. Лицето ми стана като футболна топка, цялата се подух и зачервих, клепачите едва ми се отваряха и естествено се падна да е събота. Все пак нашите намериха спешен кабинет, биха ми инжекция и пак станах човек.

# 320
  • Мнения: 2 098
А какво дава най-често реакция от корейската козметика? То може и от европейската също да се изрине човек със сигурност. Кои съставки са така по - опасните?

# 321
  • Мнения: 1 177
Получих си цялата поръчка, не са я разделяли, както мислех преди. От розата на мен поръчки ми пристигат за около 20 дни до УК с евтината доставка К packet. Ако сега поръчаш - може и да се вместиш, може и да не се.

# 322
  • Germany
  • Мнения: 2 012
Моите пратки са малки от ибей и с митници в Германия не съм се занимавала, но и аз съм чела лоши неща. Последните ми пакетчета идват с DHL направо в къщи. Плащам по около 4 евро доставка. Поръчвам до 30 евро, като на пакета не ми пишат повече от 10-12 евро. (Става въпрос до немски адрес)
“Да чукна на дърво”, но при мен нямам спомен някой корейски продукт да е дал реакция. Всичко ми понася добре. Най-много да уцеля нещо, което не е за моята кожа, но други проблеми не съм имала.
Препоръка за нещичко супер хидратиращо за устни? Миналата зима ползвах маската на Laneige, нищо особено. Нещо по-добро?

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 00:04 от PeaPink

# 323
  • Мнения: 429
Редактирам се с инфо за намаление на доставките в Розата. Временно е, затова обърнете внимание на датите и часовете.

-----
За устни - балсамите на Real Barrier (и стика, и тубичката), също и на Tonymoly ей този:

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 02:18 от blixa

# 324
  • Мнения: 1 985
Момичета, назад в темата се обсъждаше, че витамин С не е добре да се смесва с ниацинамид и наистина така пише и в D&Duncan, обаче в един корейски продукт, доста скъп Vitabrid12 е смесен точно с ниацинамид.
Всъщност вит.С и ниацинамид са мощен тандем заедно. Теорията за несмесването им е неактуална.

# 325
  • Мнения: 1 795
iliana, ползвала съм  AMPLE:N Ceramide Shot ампулата, но не мога да кажа, че ме впечатли особено. За мен е по-скоро като емулсия и ми беше трудно да и намеря място в рутината.

HKl, прекрасно Simple Smile Това беше поръчка от Jolse с ДЧЛ? Горе долу колко голяма беше?


kremi1980, явно е станало някакво объркване с номера на доставката. Според мен от сайта са ти я пратили с к-пакет, а по погрешка са ти вписали номера на някой друг. Като цъкнеш на тяхното си проследяване какво излиза?

# 326
  • Мнения: 1 177
Viola, да, с ДХЛ до Бг.  Пишеше тего 0.5 на пакета, но определено беше килограм. Стойност не беше отбелязана, пишеше само описание Cosmetics.
Огледах обстойно пакета, защото не отиде на м.. и бях изненадана. Но съм сигурна, че е случайност и не се надявам да се получи пак.

# 327
  • Варна
  • Мнения: 184
Виола ето това е линка за проследяване
https://www.dhl.com/en/express/tracking.html?AWB=1660602086&brand=DHL

Вчера е доставена на Ивана Маткович. Джолсе са ми писали днес сутринта че е получена. Как не могат да разберат че е доставена на Ивана в Лондон незнам. 100 пъти им обясних че моята пратка не е до Лондон и получател не е Ивана а Кремена и града е Гилгорд а не Лондон. Днес сутринта пак им писах. Да проверят за коректен номер на пратката и да ми го напишат. И аз мисля че са я пратили с к-пакет, но ...... все още нямам потвърждение за това. И ми е леко напрегнато така да се каже. Другата пратка е на летището от 19.11 чака да излети с полет  KL856, с к-пакет е тя, а третата още очаквам да ми я изпратят - в процес са - нея я поръчах на 18.11 и с това приключвам и аз до Англия, ще чакаме да се изясни ситуацията. Мога 1-2 до БГ да пусна с безплатната им доставка, но това утре ще го реша, когато ми отговорят за обърканият проследяващ номер Sad



kremi1980, явно е станало някакво объркване с номера на доставката. Според мен от сайта са ти я пратили с к-пакет, а по погрешка са ти вписали номера на някой друг. Като цъкнеш на тяхното си проследяване какво излиза?
[/quote]

# 328
  • Мнения: 1 795
Yesstyle с подарък към поръчка от isNtree


kremi, продължавай да им пишеш. Наистина понякога са малоумни и не разбират и затова винаги пращам скринове като подчертавам/маркирам къде е проблема. Направи им снимка от сайта с ордера, където се вижда номера на поръчката и тракинга, дебело им подчертай полето където е адреса плюс скрин на проследяването където също подчертай разликата в адреса и получателя, както и че става въпрос за една и съща пратка по тракинг

# 329
  • софия
  • Мнения: 1 203
Missha, аз миналата година по това време имах същите чудения. Факт е, че в много готови продукти е смесен. L формите на вит. Не търпели
 От сайта ме проосветиха, че зависи в каква форма е вит.
М/у другото аз получих тогава ужасна алергия от серума на purito, а без проблеми прилагах този на hada labo, който по спомен е L форма.
Сега имам един 25%,който вече е  на половина и нямам грижи. Това е за алергиите. БожА работа, всичко е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт